Depilacja Pach

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Golić sie należy nie tylko pod pachami jak zapewniają metroseksualne pisemka. Tak że panowie jeśli nie golicie się pod pachami jesteście pewnie homofobami i seksistami.
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
dla mnie nieogolone pachy faceta sa okropne... jeszcze jak ktos ma bojny zarost to w ogole...
nieefektywnie jak dla mnie wyglada koles ktoremu spod ramiaczek koszukli wystaja wlosy..
wlasnie szczegolnie w lato...
i koniecznie antyperspirant!!
bez niego ani rusz!!
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Ja tam sie gole pod pachami i nieobchodzi Mnie czy ktos Mi mowi, ze to gejowskie itp. Lepiej byc ogolonym niz zarosnietym i wydajacym niemile zapachy ( Szczegolnie w lato ). <rotfl> Ale to tylko Moje skromne zdanie i mozecie sie z nim nie zgodzic :)
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
e tam pedalstwo... naturalna sprawa... i przynajmniej nie zalatuje spod pach ;)
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Golenie się pod pachami jest pedalskie i samo to wygląda pedalsko ...
Lepiej kupić sobie porządny dezodorant i myć sie codziennie
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Lepiej kupić sobie porządny dezodorant i myć sie codziennie
Dokładnie, wtedy nie będzie brzydko pachniało. Poza tym jak ktoś się goli pod pachami, a później używa antyperspirantu, to jest to niezdrowe. Powstają białe grudki (podobno, nie golę się więc nie wiem, a mówiła nam to biologica) i trzeba z tym iść do lekarza.
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Takie golenie pod pachami wygląda pedalsko ...
Ogladasz facetow w czasie gdy gola sie pod pachami? No, no, no...

Jesli wedlug Ciebie miara meskosci i orientacji seksualnej sa ogolone (badz nie) pachy to moje gratulacje :D Niektorzy musza sie jakos podbudowywac...

Ide sie ogolic pod pachami. Tylko nie podgladaj!

Powstają białe grudki (podobno, nie golę się więc nie wiem, a mówiła nam to biologica) i trzeba z tym iść do lekarza.

Propaganda. Mi nic nie powstaje.
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Ogladasz facetow w czasie gdy gola sie pod pachami? No, no, no...

Jesli wedlug Ciebie miara meskosci i orientacji seksualnej sa ogolone (badz nie) pachy to moje gratulacje :D Niektorzy musza sie jakos podbudowywac...

Ide sie ogolic pod pachami. Tylko nie podgladaj!
Propaganda. Mi nic nie powstaje.

:cenzura: chłopcze nie łap mnie za słowo wiesz o co chodzi... Że po prostu takie ogolone wygląda pedalsko i niczym sobie nie musze podbudować chyba ty sobie musisz podbudować mózg pozatym dziwie się że sie z ciebie koledzy nie śmieją :lol:
Idź sie leczyć chłopcze może sie jeszcze z tego wyleczysz trzymam za ciebie kciuki...
To tyle...
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Dokładnie, wtedy nie będzie brzydko pachniało. Poza tym jak ktoś się goli pod pachami, a później używa antyperspirantu, to jest to niezdrowe. Powstają białe grudki (podobno, nie golę się więc nie wiem, a mówiła nam to biologica) i trzeba z tym iść do lekarza.

Stary ... grudki to ci moga powstac w mozgu o ile go posiadasz ... Kto Ci naopowiadal takich bajek ? Po za tym od kiedy uzywanie antypierspirantu na ogolana skore jest niezdrowe ?? Wyjasnij to :D

:cenzura: chłopcze nie łap mnie za słowo wiesz o co chodzi... Że po prostu takie ogolone wygląda pedalsko i niczym sobie nie musze podbudować chyba ty sobie musisz podbudować mózg pozatym dziwie się że sie z ciebie koledzy nie śmieją :lol:
Idź sie leczyć chłopcze może sie jeszcze z tego wyleczysz trzymam za ciebie kciuki...
To tyle...

Udajesz debila czy na serio nim jestes ?
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Westlite STARCZE ( :D ) wybacz, ze urazilem twoje meskie ego :D Zdenerwowales sie? ;) Tak mi przykro...

Raczej nie zadaje sie z ludzmi twojego poziomu emocjonalnego i intelektualnego starcze, dlatego moi koledzy zlewaja to co ja robie ze soba i swoim cialem. A smiac, czesto sie smiejemy, z kmiotkow twojego pokroju ;)

Idź sie leczyć chłopcze może sie jeszcze z tego wyleczysz trzymam za ciebie kciuki...

Bylem u kazdego lekarza w miescie, ale odsylali mnie z niczym, bo podobno pozajmowales juz wszystkie terminy na nastepny rok. Wiec dopoki jakis lekarz mnie z tego nie wyleczy to musze sie golic... :( Przykro mi O MESKI! :(
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Twoi starzy chyba udają debili albo nimi są dlatego wyszedł taki gnojek jak ty

Wlasnie ta wypowiedzia udowodniles jakim jestes pajacem :) Zal mi serce sciska jak czytam wypowiedzi takich burakow jak Ty .. Ale coz ... ktos musi byc kretynem - nie ma ludzi doskonalych ( naszczescie ). Przynajmniej jest sie z czego posmiac :)
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Stary ... grudki to ci moga powstac w mozgu o ile go posiadasz ... Kto Ci naopowiadal takich bajek ? Po za tym od kiedy uzywanie antypierspirantu na ogolana skore jest niezdrowe ?? Wyjasnij to :D
Udajesz debila czy na serio nim jestes ?


Raczej nie zadaje sie z ludzmi twojego poziomu emocjonalnego i intelektualnego starcze, dlatego moi koledzy zlewaja to co ja robie ze soba i swoim cialem. A smiac, czesto sie smiejemy, z kmiotkow twojego pokroju ;)
Bylem u kazdego lekarza w miescie, ale odsylali mnie z niczym, bo podobno pozajmowales juz wszystkie terminy na nastepny rok. Wiec dopoki jakis lekarz mnie z tego nie wyleczy to musze sie golic... :( Przykro mi O MESKI! :(

Ten jak ty to nazywasz kmiotek tak by ci nakopał do :cenzura: że wylądowałbyś w szpitalu i by cie matka nie chciała nawet by cie nie poznała... zresztą pewnie i tak już teraz cie matka nie chce... A że jesteś małym kutasem to nie moja wina... Zresztą mógłbyś nawet z wszystkimi kolegami sie ze mną bić i tak bym sobie poradził z jakimś przedszkolem czy innymi niedo:cenzura:ańcami... Ostatnie twoje zdanie mówi o tym że ja pozajmowałem lecz ja nie gole się pod pachami to ty tak postępujesz czym sie szczycisz...
PS Spytaj sie pierwszej lepszej dziewczyny jak to wygląda i zobaczysz co ci powie. Chyba że jesteś jakimś niedo:cenzura:anym mutantem że włosy z pod pachy ci wchodzą pod nogi to już inna sprawa...
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Twoi starzy chyba udają debili albo nimi są dlatego wyszedł taki gnojek jak ty

Cholera ktos usunal tego posta ;P

Ech... Juz myslalem, ze zawiaze sie klotnia na poziomie, ale ta odzywka wszystko zepsula... Zawiodlem sie :/
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
zgadnij kto!
wrócmy do tematu, bo Westlite narazie nie moze postow pisac

Ha ha :D Jednak ktos czuwa nad "Meskimi sprawami" :D Dobrze, porzadek musi byc ;P Wybaczcie moje podpuszczanie, ale nie moglem sie oprzec :p Juz nie wale offtopow :)

A no i chetnie bym wrocil do tych grudek pod pachami, bo pierwsze o tym slysze :> Tylko zastanawiam sie skad PANI biolog ma takowe informacje...
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Westlite --> Urzekla Mnie twoja historia :D

P.S. Koniec off topow :D Wkoncu nie bedziemy sie klucic z dzieckiem :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Stary ... grudki to ci moga powstac w mozgu o ile go posiadasz ... Kto Ci naopowiadal takich bajek ? Po za tym od kiedy uzywanie antypierspirantu na ogolana skore jest niezdrowe ?? Wyjasnij to :D
Dobra pojechałeś mi niemożliwie, normalnie zamknąłem się w sobie. Nie wiem co teraz zrobić? Obraziłeś mnie że do teraz brak mi słów. Pasuje Ci? No to teraz się uspokuj. Otóż chodziło mi o dezodoranty z talkiem. A mówiła mi to moja pani od biologi, ale widać ,żę nie umiesz czytać ze zrozumieniem, więc jak wchodzisz na forumowisko to poproś rodziców, żeby ci tłumaczyli każdą wypowiedź. Poza tym ty oczywiście wiesz lepiej od nauczyciela panie profesorze. o wielki wszechwiedzący. Poza tym wiadomo że musisz golić paszki bo jakby to wyglądało jakbyś w tłumie rockowców/metali (nie wiem jak siebie określasz) obijał się o innych bez koszulki z dżunglą pod pachami :D :D :D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Yoggi, no nie wiem, ale wydaje mi się, że to tworzenie się grudek zależy od osobistych preferencji... bo ja zanim jeszcze zacząłem się golić, a dzungle już jako tako miałem używałem takiego deo i grudki mi powstawały, mimo, że miałem kudły...
 
Do góry