Dekalog Polaka!

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Ja już nie wiem, czy ty rzeczywiście taki jesteś czy tylko ze mnie głupka robisz :lol:
Jasno wyraźnie napisane, że w/w wykluczyły władze PO za niezgadzanie się z poglądami Tuska a ty wyskakujesz, że za niejasne powiązania.
A co do prawdziwości tekstu, to został on wydany i opublikowany przez władze PO więc powątpiwając w jego prawdziwość mam rozumieć, że twierdzisz, że PO kłamie?

I widzisz, nie byłoby tych całych kłótni i sporów gdybyś nie wciskał ciemnoty i nie odwracał kota ogonem. Ja ci daję konkretny, jasno potwierdzony przykład a ty piszesz, że ten tekst nie jest prawdziwy. Jasno pisze kto ich wykluczył a ty że oni sami odeszli. I co najlepsze to wsyztsko ma miejsce w parti do której niby większośc forum jest bardziej przekonana niż do obecnej władzy.
Widać, nie da się z toba prowadzić normalnej i rzeczowej dyskusji, bo lubisz wciskać ludziom ciemnotę, i unikać odpowiedzi na niewygodne pytania. I nie zaprzeczaj bo jak jest każdy widzi.
Ot takie typowe zachowanie lewackiego......... (sam sobie wybierz określenie)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Lewackiego przedstawiciela klasy wyższej...pasuje takie określenie?
Nie będę się z tobą dziecko kłócił o jakieś bzdury.
Możesz nawet napisać że smerfy są zielone, interesuje mnie to jak zeszłoroczny śnieg.
Napisz nawet że strzelam fochy, unikam odpowiedzi, jak chcesz.
Tylko że robisz się pomału nudny.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Nudny ale prawdziwy :]
Grzecznie podałem ci konkretny przykłąd, chciałem, żebyś mi pokazał gdzie tu są bajki w tym fakcie który miał miejsce w PO ale się nie doczekałem.
Co do dziecka, hmm... nazywaj mnie jak chcesz, jestem niewiele starszy, ale osiągnołem w życiu podejrzewam znacznie więcej niż ty.
I na koniec, co uważasz za bzdure? To, że kłamiesz w żywe oczy, to że nie potrafisz wskazać tego, co mi zarzucasz czyli pisania bajek?
Po raz kolejny się wykręcasz. I widać nawet jak się chce z toba porazmawiać grzecznie i bez kłótni to nie potrafisz.... Bo kiedy zaczyna ci brakować argumentów, odwracasz kota ogonem i sam sobie przeczysz :]
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Yhy Yhy...
A mogę zaproponowac z przeniesieniem sie z tą interesujacą na PW? Bo to już naprawdę nie ma nic wspólnego z tematem...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Nie mam zamiaru sobie zaśmiecać PW.
Osiągnąłeś więcej w życiu?
Nie sądzę...może oprócz nabicia kilkuset bezsensownych postów o lewackim gadaniu.
A skoro odwracanie kota ogonem to przypominanie że schodzimy z tematu jest świetną wymówką, prawda?
To że ty nie potrafisz czytać między wierszami, nie usprawiedliwia cię do nazwania mnie kłamcą.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Skoro ja nie potrafię czytać między wierszami to ty też nie skoro widzisz w podanym przykładzie bajki :]
Co do osiągnięć to nie miejsce na chwalenie się, ale dam sobie uciąć rękę, że tak właśnie jest. Ja nie muszę wyjeżdzać z Polski, żeby zarobić na chleb. W kraju radzę sobie lepiej niż niejeden na zachodzie. A co do nabijania, to nie ja odpisuję na większość postów na forum, cóż chyba nie dla mnie jest wirtualny świat. Ja tam wolę żywych ludzi :]
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Niewiele mnie interesuje gdzie ty musisz wyjeżdżać, ale raczej wątpię abyś sobie dobrze radzi.
Chyba że kradniesz, lub jesteś politykiem.
Poza tym, ja też nie muszę wyjeżdżać za granicę, tutaj jest mi dobrze.
A co do czytania między wierszami.
Jak nie rozumiesz moich postów, to na nie nieodpowiadaj, proste.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Ja widzę, zę ty nie rozumiesz moich, bo nie potrafisz wskazać tej bajki o której tyle pisałęś :]
Wątp sobie, znasz takie hasło:
"...nas nie obchodzi co o nas myślicie, my się bawimy i was p**rdol**y"?
Ty wyjeżdzać za granicę (choć notabene właśnie za nią mieszkasz) nie musisz ale twoi rodzice musieli :]
Jesteś zwykłym obłudnym lewakiem bez żadnych wartości, który musi napisać pare prowokujących postów żeby się spełnić. A jak przychodzi co do czego to standardowo odwracanie kota ogonem.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Moi rodzice wyjechali, bo dostali paszport w jedną stronę od kochanego państwa polskiego, które tak ubóstwiasz.
Rozumiem że ten post miał w jakiś sposób mnie obrazić, zdenerwować czy zrobić coś innego?
Jak narazie wzbudził we mnie litość.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Zdaje mi się, że nie zauważasz jednej podstawowej rzeczy. Skąd wyjechali twoi rodzice? Z komunistycznej Polski. Prawda?
Więc czemu krytykujesz ludzi, którzy walczą z komunizmem, i chcą ten układ który zmusił/zachęcił twoich rodziców do wyjazdu rozbić i osądzić ludzi którzy mieli w tym swój udział? Żeby była jasność, nie ubóstwiam tego państwa które było wtedy, bo zresztą już chyba wiesz jakie mam zdanie o komunistach (którzy notabene przyczynili się do tej emigracji-tak to rozumiem).
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Jakoś mierne są ich efekty walki z komunizmem.
Miało być tanie państwo.
Póki co jest przesuwanie urzędników pomiędzy resortami.
Miało być 8 mln mieszkań, nie ma nawet 10% z tego.
Obiecanki cacanki a głupim wyborcom radość?
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Ten temat był już wałkowany wiele razy, Pis rządzi niby 8 miesięcy, ale ile czasu mogli rządzić tak naprawdę? PO wybory przegrałą a chciała niewiadomo jakie stanowiska, tak jakby wynik był odwrotny. Teraz dopiero wychodzą te wszystkie afery i przekręty władz komunistycznych. (pożyczka z Moskwy, czy wywóz złota i biżuteri też do Moskwy). Ale jak śledzisz prasę i media to o tym powinieneś wiedzieć. Gdyby Pis mogło w spokoju porządzić te 4 lata, to większośc tego komunistycznego ścierwa zostałaby ukarana. Ale ledwo co Giertych został ministrem, a od razu anarchiści zorganizowali protesty...
P.S wolałbyś nadal czerwoną władzę?
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Ale mnie afery naprawdę nie interesują!
Niech zrobią porządek z gospodarką a nie zajmują się takimi banialukami jak jakieś przekręty!
Mi wszystko jedno, jaka władzy, byle kompetenta i nie majstrująca za wiele przy gospodarce.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Wiesz no, wszystko jedno...... Komuniści też byli "kompetentni" a sam masz najlepszy przykład jak było w rzeczywistości.
Nie da się uzdrowić państwa, jesli niektóre jednostki chodzą wolno. Sam zapewne widziałeś, jak Kwaśniewski ułaskawiał Sobótke czy Sobotke który był skazany prawomocnym wyrokiem. Jak inaczej to nazwać niż układy? Jak już wspominałem ja sobie w nasyzm kraju bardzo dobrze radzę, i ani nie kradne ani nie jestem politykiem. Z polityką ma tyle wspólnego, że głosowałem w wyborach. Ja od obecnej władzy oczekuję tylko rozliczenia czerwonego komunistycznego ścierwa które przez lata działało na niekorzyść Polski. I mam nadzieje, że wszyscy marnie zgniją za grubymi murami z grubymi wyrokami... Więcej od obecnej władzy nie chce :]
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
To skoro tak, to wytłumacz mi proszę co jest bajkowego w przykładzie który podałem, mianowicie, że PO wykluczyło ze swojej parti kilku członków którzy nie zgadzali się z poglądami Tuska.
Umiesz wskazać w tym bajke czy tylko pisać, że to bajka, tamto bajka a nic konkretnego nie potrafisz przytoczyć.

Jeez, partia zrzesza ludzi o podobnych pogladach, wiec co w tym jest dziwnego?
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
W tym momencie obrażasz ludzi, nazywając ich ścierwem, a gdyby ja ciebie nazwał prawicowym chłopskim oszołomem ze wsi?
Oraz tak, jak to miałeś okazję wiele razy wspomnieć, odwracam kota ogonem.
Teraz ty to robisz.
Otóż, ja piszę o gospodarce, a ty o zabawianiu się teczkami.
Jak dla mnie teczki powinno się spalić, by uniknąć niepotrzebnego zamętu, oraz aby nie krzywdzić wielu ludzi.
Obecnie należy skupić się na gospodarce, a nie na rozliczaniu się z przeszłością.
Teczki nie zając, nie uciekną, ale gospodarka tak.
A nadal czekam na 8 mln mieszkań i tanie państwo.
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Przeszłość zostawmy historykom, od tego są.

Natomiast politycy nie są od grzebania w przeszłości, ale od budowania lepszej przyszłości. Od stworzenia dobrych warunków dla przedsiębiorców tworzących miejsca pracy, od zapewnienia obywatelom dostępu do dobrze zorganizowanego systemu służby zdrowia, od tego żeby ludziom żyło się lepiej. Koniec kropka.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Jeez, partia zrzesza ludzi o podobnych pogladach, wiec co w tym jest dziwnego?
To, że Odeon twierdził, że Pis to partia wodzowska w której jak ktoś się nie zgadza z Kaczyńskim to out. Jak widać takie metody stosuje się w Po.

W tym momencie obrażasz ludzi, nazywając ich ścierwem, a gdyby ja ciebie nazwał prawicowym chłopskim oszołomem ze wsi?
Oraz tak, jak to miałeś okazję wiele razy wspomnieć, odwracam kota ogonem.
Teraz ty to robisz.
Otóż, ja piszę o gospodarce, a ty o zabawianiu się teczkami.
Jak dla mnie teczki powinno się spalić, by uniknąć niepotrzebnego zamętu, oraz aby nie krzywdzić wielu ludzi.
Obecnie należy skupić się na gospodarce, a nie na rozliczaniu się z przeszłością.
Teczki nie zając, nie uciekną, ale gospodarka tak.
A nadal czekam na 8 mln mieszkań i tanie państwo.
Ja do takich ludzi mam zero szacunku. Dla mnie to są gorzej niż śmiecie i zasługują na najgorszą karę.
Co do odwracania kota ogonem. Czytaj trochę ze zrozumieniem. Pisałem zarówno o gospodarce jak i o lustracji. Ciężko zająć się gospodarką, kiedy opozycja robi wiecznie problemy. Jest to na tyle złożony problem, że gorzej go naprawić "samemu" niż np teczki. Poza tym chyba zapominasz, że to nie przez te 8 m-cy zrobiło się takie bezrobocie i stan gospodarki. Do tego doprowadziły postkomunistyczne rządy SLD i "mgr" Kwaśniewskiego. Kadencja trwa, więc proponuję ocenić władzę po jej zakończeniu jeśli chodiz o gospodarkę.
A co do teczek, to jest tylko moje zdanie, ja głosowałęm na Pis z nadzieją, że w końcu rozliczą czerwonych. I jak dla mnie to najpierw powinno się ich wszystkich osądzić, oczywiście w miedzyczasie zajmować się innymi sprawami ważnymi dla kraju. Gospodarka na penwno z czasem ruszy do przodu (w każdym tego słowa znaczeniu) a ja pisałem, że mi wystarczy tylko jeśli czerwoni kłamcy zostaną rozliczeni i poniosą karę za swoje czyny.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Interesujące...dało mi wiele do myślenia, ale nie będę tego komentował, przynajmniej teraz.
A gdzie jest tanie państwo i 8 mln mieszkań?
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Jeśli uważasz, że 8 mln mieszkań da się wybudować w 8 miesięcy kłótni w rządzie to gratulacje :]
Poczekaj do końca kadencji i dopiero wtedy oceniaj.
 
Do góry