Death Note

Aralion

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Bytom
Moim zdaniem to anime jest świetne. A gdy Matsuda strzelił myślałem że wyjdę z siebie i stanę obok. Przez tydzień łaziłem jakiś taki nie... Taki pusty! Jak Kira mógł przegrać po prostu nie wierzyłem. L mnie się nie podobał. Wydawał mi się z niego jakiś... żul. Aż się cieszyłem jak zginął. Ale anime trzyma poziom. Dałbym mu 10/10. Może nie zadowalające zakończenie ale i tak świetne.
 

-MEFISTO-

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Włoszczowa
siedzę teraz w nocy i czekam z napięciem aż mi się zbuforuje 5 odcinek xD ale jak narazie to jest GENIALNE :eek:k:
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Zacząłem oglądać ale zaprzestałem. Obejżałem obydwa filmy i powiem szczerze, że są całkeim niezłe, choć na pewno wiele z serii animowanej pominięto.
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
Death Note bardzo mi się podobało do
śmierci "L", a gdy potem pojawił się ten bachor to już o wiele mniej.
Ja jakoś nie miałem dylematu, czy wybrać "Kirę" czy "L", ponieważ w większości przypadków zawsze przywiązuję się do głównego bohatera. No i jedyne z czym mialem problem, to
pogodzenie się z tym, że na końcu i tak główny bohater zginie.

a ja siedzę i czekam, aż jakiś Shinigami upuści koło mnie Notes
naprawdę

Pytanie od kogo by tu zacząć i co robić jak papieru zbraknie :)

Takie tam gadanie. Jakby doszło co do czego, to i tak większość ludzi nie miałaby jaj, żeby użyć takiego notatnika. :]
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
A co byś zrobiła gdyby jakiś shinigami dał ci Notatnik?
:sexy:

Heh ktoś kiedyś powiedział, że kobieta nigdy nie powinna zostać prezydentem, bo jeśli wyskoczył by jej pryszcz to wywołałaby woje z dajny na to Brytanią. Ze mną byłoby chyba podobnie... :sexy: . Ale sama świadomość jaką moc się posiada byłaby fajna. No i z czasem raczej poszłabym w ślady Kiry ( choć moim ulubieńcem był L, ale to prze charakter nie to po której stał stronie )ale nie robiłabym tego tak jak on, raczej nie chciałabym wplątać się w coś takiego jak Light, w moim przypadku byli by to tylko naprawdę ciężcy przestępcy i byli by zabijani na różne sposoby by świat "nie odczuł" mocy Kiry.

No i sama znajmość z jakimś Shinigami byłaby fajna :D
 

-MEFISTO-

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Włoszczowa
Ja bym na pewno użył notatnika (nie wiem kogo bym dokładnie zabił i w jaki dokładnie sposób)ale zrobił bym to choćby dla samej przygody nawet gdybym miał to przypłacić życiem. Wcześniej nie byłem co do tego pewny ale teraz już jestem... :]
Wiem że zabijanie jest złe i że ,,L'' miał racje co do mordowania ale i tak bym się nie powstrzymał :bag:
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
Ja bym na pewno użył notatnika (nie wiem kogo bym dokładnie zabił i w jaki dokładnie sposób)ale zrobił bym to choćby dla samej przygody nawet gdybym miał to przypłacić życiem. Wcześniej nie byłem co do tego pewny ale teraz już jestem... :]
Wiem że zabijanie jest złe i że ,,L'' miał racje co do mordowania ale i tak bym się nie powstrzymał :bag:
W końcu skądś wziął się Twój nick :D
 

ziuteq21

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Death Note jest naprawdę genialny, ale po śmierci L'a klimat trochę upada...
 

Hendoslaw

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
112
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Gdynia
To anime można podzielić na 2 części. Do 25 odcinka jest perfekcyjne, a potem wraz ze zmianą oprawy muzycznej ostro spada w dół. Wkońcu po co robić kolejne 25 dobrych odcinków, jak można pare przyszpieszaczy.
 

Flos

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
27
[SPOILERY]

Death Note zdecydowanie należy do anime które warto zobaczyć.
Anime z świetną muzyką, ciekawą fabułą...
Moim ulubionym bohaterem był Raito. Lubiłam go. ( powtarzam to i powtarzam. za niegługo założę jego fanklub :lol: ) Nie polubiłam natomiast Misy. Typowa głupia blondynka. I Rem.
Nie wiem czemu ale jakoś lubiłam Ryuuka. o_O Jak odszedł to mi go było brak.

Końcówka? Oczywiście nie byłam z niej zadowolona. Ale w końcu "ten zły" musiał przegrać.
Przynajmniej mnie cieszy że zginął z ręki 9 pióra?) Ryuuka a nie tego dzieciaka x_X

Po zobaczeniu Death Note wciąż poszukuje anime w którym będzie wojna umysłów jak tutaj.

Pozdrawiam.

Dziewczyna która wciąż ma nadzieję że kiedyś odnajdzie Death Note.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Anime genialne, fabularnie perfekcyjne prawie pod każdym względem.
Denerwowało mnie tylko dziecinne zachowanie następcy L, ale jakoś to przebolałem i w dwa dni zaliczyłem wszystkie odcinki.
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Ja oglądałam dwie części filmu na podstawie tego anime, ma ktoś może link do bajki? Chętnie bym to zobaczyła w wersji rysunkowej, bo historia mnie bardzo wciągnęła. :p
 
Do góry