Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Naprawde fajny katalog z odzieżą dla małolatów firmy Elektric . Ale przyszedł z firmy electricvisual.pl z Poznania.
Mi tam nie pasuje bo ja wole mojego waciaka i beretkę.
Tarcza i zestaw strzałek z firmy zajmującej się obrotem bronią i amunicją.

A ja ktoś chce adres mojego komornika, mojego Markotu i mojej jadłodajni tp tylko na PW. Wymienię na adres dobrego skupu puszeczek , bo mi w moim ostatnio tylko 2,60 za kilo płacą :(
 

anullka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
tygrysek chetnie pomoge ;) u mnie dzisiaj próbki od oceanic a z rexony nee dzwonili ;(
a czy oceanic odpisuje zanim cos wysle?? ja juz bardzo dawno temu napisałam maila i nic , cichutko jest, to normalne??
dzis tylko * 3x ob *branzoletka gumowa "CHOOSE TO KNOW"* avizo:D [ ciekawe co .? ]
nareszcie jest ktos kto pisze o tej branzoletce super!! ja tez jakies 3 tyg temu wysłałam meila po nia ale później dostałam meila zwrotnego w jezyku angielskim na którego niestety nie umiałam odpowiedziec i teraz nie wiem czy przysla czy nie... JAK BYŁO W TWOIM PRZYPADKU?? BARDZO PROZE O ODPOWIEDŹ. DZIEKUJE PAPA:):):)
U mnie dzisiaj pusto i negatyw z Badura.
NO WŁASNIE Z TYM BADURA KTOŚ SIE ŁADNIE POCHWALIŁ I CHYBA ZOSTALI ZASYPANI MEILAMI , JA TEZ DOSTAŁAM NEGATYWA:/
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
wczoraj dostałam 2 uchwyty do papieru toaletowego z Pensylwanii. A więc jednak coś z zagranicy dochodzi.

GRATULUJE


TWOJA KOLEKCJA WZBOGACI SIE O BEZCENNE EKSPONATY :D



Jaka szkoda że używam gazet, a nie papieru w rolkach bo napisałbym żeby mi też przysłali i przyczyniłbym się do umocnienia przyjazni z narodem amerykańskim :D
 

Klarcia007

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
:) właśnie przyjechało do mnie autko pocztowe i przywiozło 4 razy pudełka batonów:) Solidni są, bardzo szybko im idzie ta wysyłka:)
 

anullka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
U mnie też wczoraj ta bransoletka "CHOOSE TO KNOW" z Jamajki ;)
No własnie i jak to jest z tym bransoletkami, bardzo zalezy mi zeby ja miec ale kurcze nie wiem czy nie zawaliłam ze nie odpisałam na meila , tzn moje działanie zakonczyło sie na uzupełnienie ankiety, czy Wasze też, hmm??
Poziomka??
 

Lilly Sameli

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Przyszła paczka z próbkami Inpostem, ale same próbki. ;]
Bielenda no nie :) bo mi tez kiedyś tak przyszło:)Ja się musze pochwalić,że mam już 4 zestawy z Rexony (jeden dzięki sobie BB),a reszta dzięki kolegom :lol: oczywiscie mamie będę musiała dac i siostrze no ale cóż :p
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Wlasnie. Dzieki ze przypomnialas, bo zaomnialem ze trzeba grac :p ja mam jeden, ale mam sposob
 

mona77

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Dziś ten cukierek z "Leniwe jelito" i z tej samej firmy jakiś żel na celulit. Oraz awizo
 

asia_k2_84

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
czesc wszystkim dawno mnie nie bylo dzisiaj dostalam fajny brelok w ksztalcie autka gdyby ktos chcial adresik to na wymianke na pw

a i jeszcze z xxx podkladka pod mysz flaga i foldery

a poza tym

z tena lady

kolejne zdjatka z canona
 
Status
Zamknięty.
Do góry