Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Madziaaaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Witajcie!

Dzisiaj pisze do Was z pewna (dla mnie ogromna a dla Was moze byc mala) prosba.
Od niedawna w moim miescie zostal zorganizowany wolontariat. Taki pomysł bardzo mi sie spodobal dlatego sie tam zapisalam. Poznalam tam wielu wspanialych ludzi ktorzy tak jak ja chca pomagac innym. Poznalam rowniez 7-letnia Emilke ktora jest ciezko chora. U dziewczynki wykryto stwardnienie rozsiane... Mala jest swiadoma swojej choroby ale nie poddaje sie i chce walczyc. Ostatnio dlugo z nia rozmawialam i powiedziala mi ze uwielbia diddla (nie wiem jak to sie pisze). Przeczytalam wczoraj na tym forum ze stasiam dostala sporo rzeczy z tej firmy. Poprosilam wiec stasiam o to czy mogla by mi podac adres do nich lecz nie odpisala. Prosze wiec Was pomozcie mi, nie tyle mi co Emilce. Bardzo ja polubilam i chchialabym jej sprawic niespodzianke - napewno by sie ucieszyla. Blagam pomozcie mi. Moge za ten adres nawet zaplacic! Mowie serio.

Pozdrawiam!
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
Madziu może i jest prawdą to co piszesz, albo jesteś świetna w laniu wody, poczytałas to forum może nie wiem masz 11-14 lat i chciałabyś to samo a że poprosić nie wypada bo ci nie dadzą to wymyśliłaś bajke o dziewczynce bo jeszcze nie spotkałam się z dzieckiem o stwardnieniu rozsianym... ale to pozostawiam tylko tak O.
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
Witajcie!

Dzisiaj pisze do Was z pewna (dla mnie ogromna a dla Was moze byc mala) prosba.
Od niedawna w moim miescie zostal zorganizowany wolontariat. Taki pomysł bardzo mi sie spodobal dlatego sie tam zapisalam. Poznalam tam wielu wspanialych ludzi ktorzy tak jak ja chca pomagac innym. Poznalam rowniez 7-letnia Emilke ktora jest ciezko chora. U dziewczynki wykryto stwardnienie rozsiane... Mala jest swiadoma swojej choroby ale nie poddaje sie i chce walczyc. Ostatnio dlugo z nia rozmawialam i powiedziala mi ze uwielbia diddla (nie wiem jak to sie pisze). Przeczytalam wczoraj na tym forum ze stasiam dostala sporo rzeczy z tej firmy. Poprosilam wiec stasiam o to czy mogla by mi podac adres do nich lecz nie odpisala. Prosze wiec Was pomozcie mi, nie tyle mi co Emilce. Bardzo ja polubilam i chchialabym jej sprawic niespodzianke - napewno by sie ucieszyla. Blagam pomozcie mi. Moge za ten adres nawet zaplacic! Mowie serio.

Pozdrawiam!
http://www.diddl.de/appgen/index.php?cl=de...3ca172cd05d968f - strona niemiecka
http://www.diddl.de/appgen/index.php?cl=de...3ca172cd05d968f
http://www.diddl.pl/contact/ - Polski dystrybutor
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Madziu może i jest prawdą to co piszesz, albo jesteś świetna w laniu wody, poczytałas to forum może nie wiem masz 11-14 lat i chciałabyś to samo a że poprosić nie wypada bo ci nie dadzą to wymyśliłaś bajke o dziewczynce bo jeszcze nie spotkałam się z dzieckiem o stwardnieniu rozsianym... ale to pozostawiam tylko tak O.


Monissami, myslisz sie, stwardnienie rozsiane z reguły dotyczy ludzi młodych (miedzy 20, a 40 rokiem życia), ale może pojawić się i zostać rozpoznane już nawet u dwulatka
Ja myślę, ze Magda, nie wykorzystała, zdrowia i życia dziecka, zeby tylko zdobyć adres. Gdybym ja go miała, napewno bym sie podzielila, ale niestety, nie znam adresu to tego diddla, skad stasiam dostała paczke. Bardzo mi przykro :(
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
niko ja o wiele wiele wcześniej je dostałam :)
Monissami, myslisz sie, stwardnienie rozsiane z reguły dotyczy ludzi młodych (miedzy 20, a 40 rokiem życia), ale może pojawić się i zostać rozpoznane już nawet u dwulatkaJa myślę, ze Magda, nie wykorzystała, zdrowia i życia dziecka, zeby tylko zdobyć adres. Gdybym ja go miała, napewno bym sie podzielila, ale niestety, nie znam adresu to tego diddla, skad stasiam dostała paczke. Bardzo mi przykro :(
Marto rozumiem cie ty tak odcczytujesz intencje tej dziewczyny, widać ja inaczej podchodze do treści zamieszczanym na necie
u mnie dzisiaj na @ nic :(a pocztą 4 próbki z infoplus24 z przeprosinami, ze tak długo musiałam czekać ale to z przyczyn technicznych :)i nic więcej ;(
Nie klikajcie w jej stopke czyli. niby www.darmowegadzety.pl to link to 3D white :angry:
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
niko ja o wiele wiele wcześniej je dostałam :) Marto rozumiem cie ty tak odcczytujesz intencje tej dziewczyny, widać ja inaczej podchodze do treści zamieszczanym na necieNie klikajcie w jej stopke czyli. niby www.darmowegadzety.pl to link to 3D white :angry:

sory, ale 3d white jest juz nieaktualne więc nie masz sie o co zlościc :)
a zresztą dziekuje ze mi przypomniałaś bo musze zmienic stopke :)
bo jak mowilam jest juz daaaaaaawno nieaktualna :)

Pzdr ;*
 

Madziaaaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Domyslilam sie ze moja prosba bedzie w ten sposob odebrana ale polubilam ta dziewczynke i twoje "oskarzenia" nie zmusza mnie do zrezygnowania z pomocy jej!
A tak poza tym - mam 16 lat i jestem swiadoma tego co pisze.

Dziekuje Rzadzie Zemsty za adresy oraz Marcie Lobos :*:*:*
To bardzo duzo dla mnie znaczy! :*
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
ale ta jest aktualna :D
Domyslilam sie ze moja prosba bedzie w ten sposob odebrana ale polubilam ta dziewczynke i twoje "oskarzenia" nie zmusza mnie do zrezygnowania z pomocy jej! A tak poza tym - mam 16 lat i jestem swiadoma tego co pisze. Dziekuje Rzadzie Zemsty za adresy oraz Marcie Lobos :*:*:*To bardzo duzo dla mnie znaczy! :*
Ale ja cie w żaden sposób nie zmuszam do zaprzestania tego.To i tak wyłącznie zależy od stasiam ale ja wyraziłam po prostu swoje zdanie na ten temat. i .
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
czy wam tez o2.pl nie dziala? Bo mi nie dziala i z outlooka wiadomosci tez nie chce odbierac :/ caly serwer im padł?

A co do tematu, to dzieci - pasozyty, ktorzy nie porejestrowani sa to juz mi stad poszli. Bo was wywalimy siłą
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
ja nie mam poczty na o2.pl a outloka nie używam :D a co do tematu pasożytów to już wałkowany temat był więcej razy niż stron na tym forum
 

mitzlaffki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
pblisko morza i jeziora
witam witam...ojc jak długo mnie tu nie było...
zamawialam katalog ulli popken,,,i sama na siebie zla jestem,,,"bądź modna od rozmiaru 46"a moj ma dyszke nizej...
ale od czsu mich ostztnich odwiedzin mam
katalogi...w sumie zupelnie mi niepotrzebne...w kominku na rozpalke w sam raz
choose to know...branzoletką bawi sie właśnie mój synek:}
próbki z dax*3
próbki YR po raz 4... :bag:
nutricia poradnik jedzonko mleczko kaszke i obiadek w słoiczku
z delmy drugi raz zegarynka
długiopi, smycz kalendarz...
maskotke do kluczy z breloczkiem od bp.

i TO WSZYSTKO DZIEKI WAM I TEMU FORUM!!!
DZIEKUJE Z CAłEGO SERCA!!!

CHCIAłABYM DOSTAC JESZCZE COS Z RZECZY DLA BOBASKA JAKBY KTOS MIAL COS POD REKA TO CHETNIE PRZYJME
I JESLI KTOS JEST CHETNY DO PODZIELENIA SIE Z JAKIMS LINKIEM NA GWARANTOWANY KALENDARZ NA NOWY ROK...NIC WIELKIEGO TO NIE MUSI BYC...CHODZI PRAKTYCZNIE TYLKO O OBUDOWE(MATERIAL,,,BO OBRAZY SAMA ZROBIE...WIEC JAK KTOS SIE ODEZWIE TO Z GORY DZIEKI
 

mitzlaffki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
pblisko morza i jeziora
CHCIALAM JESZCZE DODAC ...
dzis obudzil nie dzwonek do drzwi...moj dostawca z avonu i dwa kartony ...jeszcze stoja...bo nie chce mi sie ich otwierac i robic paczek bleh to chyba ta pogoda!!!
pozdrawiam serdecznie obecne tu osoby!! :papa:
 

Piotrek94

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Rymanów
U mnie dziś pustki i na poczcie i na @. Moja mama się cieszy bo do niej coś przyszło i śmieje się ze mnie że dziś ona sobie coś otworzy :)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
U mnie dzisiaj 29 próbek z kolastyny :)
- 6 serum wyszczuplająco-ujędrniające po 8 ml
- 8 podkładów po 1,5 ml
- 5 balsamów regenerujących po 8 ml
- 5 balsamów odmładzających po 8 ml
- 5 kremów zimowa ochrona po 1,5 ml
 
Status
Zamknięty.
Do góry