Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Ja nie dostalem dlugopisu z welmaxu :/ tylko zawieszke. Czyżby złodzieje na poczcie

Odpisywali wam z Daxa? Czy tylko przyslali?

Mógłby ktos mi dać linka do tej "bransoletki" czerwonej? Bo gdzies go mialem, ale zgubilem :/ a szukac forum, to troche za dlugo po taką pierdołe.
 

wiewioreczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Marta lobos, a kiedy wygralas? bo ja tez wygralam niby ;) pewnie beda dzwonic w kolejnosci jak ludzie wygrywali... ;)
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
a do mnie jeszcze nie dzwonili
ale ja chyba wygrałam po Marcie więc może zadzwonią :)
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
Do mnie tez nie dzwonili, ale przyszlo kolejne 20 batonow z www.wyborybatonow.pl
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Wygrałam 1 listopada tak kolo południa :) Pytali sie czy gralam w konkursie "baw sie modą", przypomnieli jakie wygralam nagrody i ze beda rozsylane do 18 stycznia 2008 roku.
 

Odynka

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
oj dawno mn ie tutaj nie bylo... co nie znaczy ze proznowalalm.. lisonosz prawie codziennie przychodzi :)
dzisiaj nawet 6 ksiazek dostalam :) (darmowych oczywiscie)
pozdrawiam wszystkich
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Hejka wszystkim.O mój boże jak dawno mnie tu nie było i widzę nowych użytkowników, o rany i ile stronek przybyło_Ostatnio bardzo fajna paczkę dostałem a w niej prze super rzeczy jak chcecie się wymienić to na pw.
oj dawno mn ie tutaj nie bylo... co nie znaczy ze proznowalalm.. lisonosz prawie codziennie przychodzi :) dzisiaj nawet 6 ksiazek dostalam :) (darmowych oczywiscie)pozdrawiam wszystkich
Mam propozycje może podasz mi adres na te książki a ja podam ci na tą fajną paczkę którą dostałem ???
 

wiewioreczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
nika czekolada, powinni zadzwonic, tak mysle... czytalam gdzies chyba tutaj, ze beda brac po uwage dostepnosc.. to by bylo chamskie gdyby dzwonili tylko raz...
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
nika czekolada, powinni zadzwonic, tak mysle... czytalam gdzies chyba tutaj, ze beda brac po uwage dostepnosc.. to by bylo chamskie gdyby dzwonili tylko raz...

No właśnie to był mail , który oni mi wysłali, ze będą brali pod uwagę moją niedostępność i w razie potrzeby będą dzwonić po 16:00 :)
i zadzwonili na drugi dzień o .,zaraz sprawdze..13:38 ;( a wg mnie to 13:38 to nie jest po 16 :)

I weź tu pogadaj z takimi , piszewsz im, ze nie ma cie do 16 po czym odpisują , ze to nie robi problemu i dzwonią o 13:38 :lol:

Pzdr :*
 

myszucha

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0

stasiam

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Inowrocław
Nie to że jestem chamska lub że nie chce się dzielić ale nie wierze w takie bajeczki i już oddałam swojej malej biednej sąsiadce troche zabaweczek
 
Status
Zamknięty.
Do góry