Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Nadal nie ma wyników na BoboVicie... Zresztą na co ja liczę? Na wygraną? :D :D :D Koń by się uśmiał...
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Mam prośbę, napisze mi ktoś o co chodzi na tej stronce ze słodyczami?
Zapraszasz znajomych, wypełniasz oferty (np . za rejestracje na (?) dostaniesz 30 pkt , grasz na forum w konkursy, quizy i gry a potem punkty wymieniasz na słodycze ;) Za dodanie fotki i czegoś o sobie też jednorazowo dostaje się punkty :)

Hahah ;D Pozytyw ;D
Tyle, że nie wiedzą kiedy wyślą , bo wysyłają hurtem ;D

EDIT: Łee.. :( A dziś HH na CK o 20-21 .. :( akurat jak House jest :( Wrr.. trudno .. xD
Haha.. a jutro się nie załapię na pewno bo o 14-15 to zas mi zadzwoni i pewnie jezdy bede miała :lol: .. jak mies szczescie to na całego :lol: xD
Trudno xD
Obetnę sobie trochę Housa <_< Buu..
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
Zapraszasz znajomych, wypełniasz oferty (np . za rejestracje na (?) dostaniesz 30 pkt , grasz na forum w konkursy, quizy i gry a potem punkty wymieniasz na słodycze ;) Za dodanie fotki i czegoś o sobie też jednorazowo dostaje się punkty :)

Hahah ;D Pozytyw ;D
Tyle, że nie wiedzą kiedy wyślą , bo wysyłają hurtem ;D

EDIT: Łee.. :( A dziś HH na CK o 20-21 .. :( akurat jak House jest :( Wrr.. trudno .. xD
Haha.. a jutro się nie załapię na pewno bo o 14-15 to zas mi zadzwoni i pewnie jezdy bede miała :lol: .. jak mies szczescie to na całego :lol: xD
Trudno xD
Obetnę sobie trochę Housa <_< Buu..

dzięki, że mi przypomniałas xD

a ja jeszcze wyslalam 25 @ xp
 

lagani

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Miasto
Oahu (Honolulu)
Hej :)
u mnie pasta i szczoteczka ( nie spodziewałam się bo jak wysyłałam to było, że się w tym gronie nie zmieściłam co ma dostać) ale co tam fajnie ^^ ta akcja juz się skończyła niestety. :(
 

magdekk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
wróciłam z Mazur :D super pogoda. super opalenizna. super wspomienia od jutra biorę się za pisanie maili.
 

Misiosoft

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
82
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Poznań
mam pytanie w sprawie CK.

wczoraj dodałam 12 opinii, ale w zakładce czekających na moderacje wyświetla mi tylko 8 z nich. Poza tym, właśnie dodałam kolejną opinię, a nie pojawiła się ona na mojej liście, a nie na liście produktów/opinii, ani czekających na moderację., o co chodzi? proszę o pomoc :)
 

dziefczynka

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krosno
u mnie dziś tylko OB ... troche martwie się o mój zestaw trendsetterki ... końcem czerwca/początkiem lipca nią zostałam a po przesyłce ani śladu ...
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
dzięki, że mi przypomniałas xD

a ja jeszcze wyslalam 25 @ xp

nie ma za co ale to jest dołujące niestety :( specjalnie zrobili w tych godzinach HH :lol: .. ehh.. :lol: ..
Muszę wybrać się do fryzjera bo od prostowania włosy już mi się rozpięcioraczyły :lol: xD już do krzyża mam xD Tyle, że końcówki trzeba podciąć i tą szczotkę ściąć :lol: .. Nie chce mi się nic noo .. :niepewny: Albo niee.. spaaaaać mi sie chce :lol: i to bardzo xD
Fajną grę znalazłam :lol: tzn lubie taką :lol: "Super D " fajna muza tam jest xD :lol: xD :lol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry