Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Nika papugo ;D ja ma profil biol-geo i tez biol zdaje bo z geo to noga jestem ;D a podsatwe czy rozszerzenie? bo ja podstawe :p
tylko czlowiek uff ;)
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
To dobrze ;D
Już ostatnio chciałam zamówić ale jak przyszłam to pani powiedziała mi , ze nowy katalog już ma i niestety w nim nie ma tej promocji i mam poczekać to moze jeszcze kiedyś będą .. albo zamówić za 17 zł jeden ;| .. no to wole 2 za 16,90 :lol: ;D
Tak ślicznie pachnie .. Mmm.. :D


Noo a przede mną teraz klasa maturalna ;D Boję się noo ;D
I pierwszy rocznik z obowiązkowa matą ;( Buu .. a nie lubię noo .. ostatnio przynajmniej xD



moe do mojego rocznika wycofają, choć wątpie xD


wysłałam dziś trochę e-maili, na razie starczy
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Nika papugo ;D ja ma profil biol-geo i tez biol zdaje bo z geo to noga jestem ;D a podsatwe czy rozszerzenie? bo ja podstawe :p
tylko czlowiek uff ;)

ja jestem profil mat-inf-fiz :lol: nie cierpie maty !!! :lol: ..ale plusem jest to, ze mate zdaje na maturze każdy z mojego rocznika , fizy nie musze xD .. a przynajmniej trochę spokoju będzie i odpoczynku na infie ;D bo tak to nie ma :D
papugoo xD też podstawę z bioli xD :lol: ;D Z gery moze nie jest noga .. zdażyło mi sie napisac sprawdzian ostatnio . (przed wakacjami) najlepiej w klasie ;D także tumanem nie jestem z gery xD
Za to z maty jak pisaliśmy 'próbę matury' to mnie nie było i potem mi kazała pisac na lekcji :/ nie dośc, ze czasu mniej to przy totalnym hałasie i sie skupic nie bylo mozna :/ .. no i nie zdałam niby .. 1 pkt mi zabrakło :( .. ale to taka w klasi jak sprawdzian pisane totalnie nieprzygotowana byłam no to zawaliłam ;) .. mowi się trudno i zyje sie dalej ;)


Reflinki z otineo nic nie dają <_< .. dolicza sie wspaniałe 0 pkt w historii ;) lepiej wpisasć ręcznie numer przy rejestracji ;) Wtedy ta osoba dostanie punkty ;)
 

Misiosoft

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
82
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Poznań
mam nakrętkę z coca-coli zero <1 litr, nie wiem czy to ważne>, kto pierwszy napisze na PW dostanie :)
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
kamylia zarejestrowałam sie u ciebie na otineo :D

ok choć i tak mi nie dolicza pkt ;p

buu a u mnie kto sie zarejestruje ;d
na Otineo ;x

kamyliaskąd masz reflink na otineo ;O

ee to jeszcze kiedys, :D

ja jestem profil mat-inf-fiz :lol: nie cierpie maty !!! :lol: ..ale plusem jest to, ze mate zdaje na maturze każdy z mojego rocznika , fizy nie musze xD .. a przynajmniej trochę spokoju będzie i odpoczynku na infie ;D bo tak to nie ma :D
papugoo xD też podstawę z bioli xD :lol: ;D Z gery moze nie jest noga .. zdażyło mi sie napisac sprawdzian ostatnio . (przed wakacjami) najlepiej w klasie ;D także tumanem nie jestem z gery xD
Za to z maty jak pisaliśmy 'próbę matury' to mnie nie było i potem mi kazała pisac na lekcji :/ nie dośc, ze czasu mniej to przy totalnym hałasie i sie skupic nie bylo mozna :/ .. no i nie zdałam niby .. 1 pkt mi zabrakło :( .. ale to taka w klasi jak sprawdzian pisane totalnie nieprzygotowana byłam no to zawaliłam ;) .. mowi się trudno i zyje sie dalej ;)


Reflinki z otineo nic nie dają <_< .. dolicza sie wspaniałe 0 pkt w historii ;) lepiej wpisasć ręcznie numer przy rejestracji ;) Wtedy ta osoba dostanie punkty ;)

no wlasnie wiem. musze zabrac sie za moja sygnaturke i ja zmienic ;]]

a ja mam pytanie.
Czy wysylacie meile do innych krajow???? i jakie macie efekty


z jednej ambasady dostalam raz 24 notesy i flage
a z innych brelok smycze dlugopisy i tyle. nie pisze juz do innych krajów.
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ja zaraz bede do ambasad wysyłać maile :) własnie ułozyłam sobie taki mail ;)
i do ambasad mozna po polsku pisac tak?


ale znalazłam cudna strone z mailami do ambasad :D
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Heey :)
U mnie dzisiaj pustki, Listonka nic nie przytargała.
Na CK nic narazie nie posuwają mojego stanu pktowego do przodu :p

matura jest gorsza :D juz mi matka truje , ze nie zdam xD

Taa skąd ja to znam ^^ Mi też nawijają, ze na matmie polegne. :p

Noo a przede mną teraz klasa maturalna ;D Boję się noo ;D
I pierwszy rocznik z obowiązkowa matą ;( Buu .. a nie lubię noo .. ostatnio przynajmniej xD

Też się boję tego roku, ale jakoś damy radę :p

Trzeba się chyba za pisanie opinii wziąśc, bo nagrody kuszące :D
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
łahahah ten koles z ktorym pisalam maile mi podał jakas stronke zaraz tam napisze ;D


haha^ to chyba będzie przełom ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry