Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Aha. Oki. Dzieki bardzo Nika.
Bo weszłam na strone natury i adres jest taki jak podałam ale sprawdze tez jeszcze w meilu którego mi przysłali.
Nika-czekolada miałas racje co do tego adresu tez mi taki w mailu podali.
Nie ma za co ;)
Raczej nie podaliby każdemu innego adresu :lol: xD Śmiesznie by było xD

hah xD no mogli by xD dobry pomysl :D
napisz do nich z taka sugestia ;)
Ale najpierw musze uzbierać trochę punktów ;D Żeby potem jak ewentualnie coś rzucili to się załapać ;D Jak na razie marne 90 pkt mam :( Czekam na akceptację .. jak zaakceptują to będę miała 365 a dziś na HH dam 10 już mam przygotowane ;) To znów 200 dojdzie :) W niedzielę wieczorem do nich napiszę ;D Tak , żeby w poniedziałek rano przeczytali xD
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Ja zbieram na coś dla dziecka :D:D Znacie może stronki z nagrodami czy gadżetami dla malutkich dzieci? Synek ma 5 miesięcy i coś dla niego bym chciała :D:D


Na cokupic, jest maskotka żólwia, która chcialam, ale jeszcze sie powstrzymam :) Mam juz 2900 punktów ;) Możesz zamówic synkowi ;)
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
Hej ;)
Ja właśnie sobiem piszem opinie na co kupic ;) Jak na razie marne 8 :)
Nigdzie nie jest napisane, że kończy się w październiku przecież :p.. a ktos tak pisał xD Chyba, że ja niedowidzę w tak młodym wieku xD
To jak to długo będzie to się opłaca pisać ;)
Ja ofc na doładowanie zbieram ;D

W Avonie znów jest promołszyn ;D 1 za 9,90 zł , 2 za 16,90 zl ;D I tak sie zastanawiam czy wziąć mgiełkę do ciała i żel pod prysznic gałka muszkatołowa i czereśnia :D
Tyle, że nie wiem bo te kosmetyki wysuszają skórę :( Szkoda, ze próbek nie rozdają :/ .. o tą mgiełke mi chodzi najbardziej :) Czy ona wysusza ? <mysli> :szuka:

Widzę, ze nowi wreszcie przychodzą ;D Noo .. :D Przy rejestracji nie podpisuje się cyrografu przecież ;D To nie rozumiem czemu tyle gości ;D A i czasem napisać można ;D Zapytać , poradzić .. przecież są same plusy rejestracji :) Zapraszamy ;D !
I jak ktoś nie jest w czymś to zapraszam do sygnaturki oczywiście ;) Tam wiele przydatnych informacji o najnowszych akcjach :)

ja mam w domu dwie i nie wysuszają :)


Kateblue2 Też mam w tym roku mature dlatego próbkami i innymi w wakacje się zajmuje =]

Ha dodali nagrody na CK, zamówiłam sobie Karte prezentową do Empiku =] i zostało mi 375 pkt i 87 opinii niezaakceptowanych =[


Listonosz przyniósł tylko baterie do telefonu z allegro =[


ja tez gadzetami w wakacje sie zajmuje potem to juz bedzie troche cieżko. liceum....
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Za:cenzura:e
Hej mam pytanie wie ktos moze jak usunac konto na Prizee.com ? jesli tak to prosze napisac na PW


z gory thx , na otineo 0 reklam wrr :/ a tak przydaloby sie doladowanie
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
A wiesz, że takie wiadomości często nie są pozytywami ?
Na mój przykład.
Takie wiadomości dodaje do specjalnego folderu w Outlooku. Na 100 wiadomości z przypomnieniem odpowiada/przysyła tylko 5 firm :(

Była listonoszka, ale nic dla mnie nie przyniosła :p
ja wiem licze sie z tym, ale pisałam kilka emaili z tymi osobami i myślę, że możńa im zaufać, zresztą nawet jeśłi nie to fajnie się pisze :)

na ck zaakceptowali mi wszytskie opinie i mam 1035pkt i jeszcze 5 stron czeka :) może potem coś popiszę :)
 

dysia94

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
613
Punkty reakcji
6
Miasto
Za:cenzura:e ;D
Na początku mojego listu chciałabym przekazać Państwu wyrazy uznania i pogratulować zbudowania solidnej pozycji na rynku, czego największym dowodem jest zadowolenie klientów.

Loool xDD Najlepiej to wysłać do jakieś małej firemki która sama musi dostawać jakieś drobne gadżety długopisy, itp. :lol2:
 

konfitura_malinowa

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Marchewkowe pole :)
Witam wszystkich pięknie :)

Mam dziś dobry dzień:

Przyszedł mój pierwszy w "karierze" gadżet-fajna, szeroka smycz i odjazdowa kafelka-podstawka ze szkła :D

A do tego wygrana płyta CD z jakiegoś konkursu Korby, nawet powiadomienia na mailu nie było tylko przysłali od razu :D
 

Agness007

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
370
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
u mnie dzis probka perfum z zagranicy :) i dwa awiza na duza paczke :)
niedlugo sie przejde na poczte i zobaczymy co ciekawego przyszlo :)
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
ja mam w domu dwie i nie wysuszają :)
To dobrze ;D
Już ostatnio chciałam zamówić ale jak przyszłam to pani powiedziała mi , ze nowy katalog już ma i niestety w nim nie ma tej promocji i mam poczekać to moze jeszcze kiedyś będą .. albo zamówić za 17 zł jeden ;| .. no to wole 2 za 16,90 :lol: ;D
Tak ślicznie pachnie .. Mmm.. :D

matura jest gorsza :D juz mi matka truje , ze nie zdam xD
Noo a przede mną teraz klasa maturalna ;D Boję się noo ;D
I pierwszy rocznik z obowiązkowa matą ;( Buu .. a nie lubię noo .. ostatnio przynajmniej xD
 

lukasz12

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
1
Napisalem 3 meile do urzedow w Kazachstanie.
Atakuje nowy kraj
Ich jezyk jest straszny... poprostu koszmar
 

ela1199

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Serdecznie witam nowicjuszy :) :)
Życze owocnych łowów ;]
U mnie dzis tylko jedna pacZka a w niej
2 kalendarzyki
i breloczek :) no i to by
bylo na tyle ;/
wypchanych życze
 
Status
Zamknięty.
Do góry