Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

joasia1017

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ozimek
U mnie ostatnio sporo niespodzianek :) Po powrocie do domu czekał na mnie parasol wygrany w grze Kubuś, mleko modyfikowane od Nestle, dziś odebrałam płyn do prania Vizir od testmeto :)
Cudowny początek tygodnia :D
 

Mariankaigol

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Onnn21 - świetne te perfumy. Dzięki za podpowiedź



Joasia a to mleko to skąd, bo nie widzę żebyś wcześniej pisała?
 

joasia1017

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ozimek
joasia1017 napisał:
U mnie ostatnio sporo niespodzianek :) Po powrocie do domu czekał na mnie parasol wygrany w grze Kubuś, mleko modyfikowane od Nestle, dziś odebrałam płyn do prania Vizir od testmeto :)
Cudowny początek tygodnia :D
Z facebook'a na profilu Nestle co chwile co innego do tesotwania. :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja mam kartę stałego klienta w aptece Ziko dermo, po jakimś czasie punkty wymieniam na nagrody, ostatnio wymieniłam na dobrej marki balsam:)
 

Mariankaigol

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Tutaj do zgarnięcia schładzacze do piwa. schładzacze do piwa
Trochę się pospieszyli, bo to dobre na upały, ale lato przecież tuż tuż :D


Ma ktoś pomysł jak można tu dodać link bo nie działa, wyświetla się błąd :/

Skopiujcie sobie
facebook.com/pages/UrodzonyBiznesmenpl/119807141420491?ref=hl
 

Attachments

  • kon.jpg
    kon.jpg
    264,6 KB · Wyświetleń: 3

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Dzieczyny coś dla Was , a może i dla fajnych facetów którzy rozumieją potrzeby swojej kobiety, niedługo 14 Luty w aptekach pokazały sie katalogi z produktami Vichy + próbki w srodku są . Sądze że każda dziewczyna ucieszyłaby się z takiego drobiazgu dołączonego do serduszka :)
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
W ten weekend w Krakowie w Galerii Kazimierz odbywają się dermokonsutacje Vichy. Nie tylko można zbadać sobie skórę i dobrać kosmetyki, ale też otrzymać katalog z próbkami. Ja byłam mam katalog i nawet podkład sobie kupiłam :)
 
D

Dorka123

Guest
Odebrałam dzisiaj w aptece bezpłatny katalog z próbkami Vichy :) Fajna sprawa :) Mam opis produktów i 4 próbki, wybrałam akurat ten niebieski, przeciwzmarszczkowy, przyda się :)
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ja tak lubię kremy Vichy, że przyjmę wszystko :)

A nie wiem czy wiecie... w ten weekend są darmowe dermokonsultacje we Wrocławiu Magnolii ([SIZE=10pt]13-14-15 lutego)[/SIZE]. Będzie można określić indywidualne potrzeby skóry, przetestować kosmetyki i również odebrać darmowy katalog z próbkami.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja bym chętnie skorzystała z takich dermokonsultacji, czasami mam wrażenie że nie za dobrze radzę sobie z dobraniem kremu do twarzy :p a wiecie kiedy będą w warszawie? Albo gdzie mogę to sprawdzić? Akurta wybrałabym się z przyjaciółkami. Ciekawe czy w każdej aptece są te katalogi :)
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Polatałam po kilku aptekach zanim znalazłam katalogi. W jednych już nie było w innych jeszcze nie. A jak już były to ledwo wyprosiłam 2 szt ale mam :) Udało się
Następne dermo konsultacje odbędą się

[SIZE=10pt]Galeria Bałtycka[/SIZE]


[SIZE=10pt]Gdańsk[/SIZE]


[SIZE=10pt]28 luty - 1 maca[/SIZE]

Później

[SIZE=10pt]C.H. Wzgórze[/SIZE]


[SIZE=10pt]Gdynia[/SIZE]


[SIZE=10pt]6-7-8 marca [/SIZE]


[SIZE=10pt]CH ATRIUM Biała[/SIZE]


[SIZE=10pt]Białystok[/SIZE]


[SIZE=10pt]14-15 marca[/SIZE]


[SIZE=10pt]Złote Tarasy[/SIZE]


[SIZE=10pt]Warszawa[/SIZE]


[SIZE=10pt]21-22 marca [/SIZE]Ja już nie mogę się doczekać kiedy będą w Warszawie bardzo chętnie skorzystam z dermokonsultacji :)


[SIZE=10pt]Silesia[/SIZE]


[SIZE=10pt]Katowice[/SIZE]


[SIZE=10pt]28-29 marca [/SIZE]



Jeśli nie uda Ci się dotrzeć na konsultacje możesz ja sobie przeprowadzić tutaj http://www.vichy.pl/artykul/diagnostyka-idealnej-skory/a21552.aspx
 
Do góry