Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja tez odwiedziłam kilka aptek, w niektórych tak jak napisała Osmiorniczka w ogóle już nie było :p Ale udało się zdobyć i mam swój. Złote Tarasy odwiędzę na pewno, poinformowałam już przyjaciółki że idziemy :p Odnośnie strony widze że jest tam też mnóstwo porad jak dbać o skóre. Przyznaje że zaczytałam się na trochę :D
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ja się załapałam na dwa - fajne, ciekawe, z próbkami. Tyle, że cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem, że dostałam dopiero w trzeciej aptece!

11005750_10205109065023563_2014586497_n.jpg
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Fajnie, że zanim zainwestuję się w jakiś kosmetyk, można najpierw wypróbować kilka podobnych lub wręcz całkiem różnich i dzięki temu stwierdzić, że nasz przewidywania się sprawdziły, bądź po teście wybrać coś lepszego dla naszej skóry.
 

kwiatuszkowo

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hej ;) ale mnie tu dawno nie było :)
dziś tylko kalendarze kieszonkowe... niestety na 2015
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
hej, jestescie tacy obeznani we wszystkim, ze szok! czy ktos moglby mi powiedziec, czy gdzies dostane/kupie probke plynu micelarnego algi morskie (bielenda)? Słyszałam o nim swietne opinie, ze super wygladza skore, zmywa bez problemu makijaz, a moja skora nieraz kiepsko reaguje na kosmetki wiec wolalabym mala probke, niz cala buteleczke kupic a potem wyrzucic :/
 
Do góry