Darmowe Próbki Kosmetyków oraz Gadżety, część 2

mallaga12

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja wam polecam serwis punktowy przeczytamwszystkich. Zbieram punkty juz bardzo długo. Udało mi sie uzbierać na 4 bardzo fajne nagrody.
Jeśli chcecie spróbować zapraszam.

( linka nie udalo mi sie wkleic nie wiem czemu)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
A z rekomenduj.to dostałyście coś? Produkty to testowania to chętnie wysyłają ale czy mają gadżety to nie wiem.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A czy któras z Was moze rejestrowała sie na stronie rekomenduj.to ?
Tutaj z tego co sie orientuje równiez mozna własnie otrzymac do testowania takie rzeczy.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
nikitka999 napisał:
A z rekomenduj.to dostałyście coś? Produkty to testowania to chętnie wysyłają ale czy mają gadżety to nie wiem.
ja dostałam 4 paczki po 18 saszetek Jelitonu
No to w takim razie sama musze powiedziec o tym znajomym. Nie wiedzialam ze to tak fajnie działa a zawsze jest jakies dodatkowe zajęcie.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Lemonka83 napisał:
Lemonka83, dnia 15 Gru 2013 - 19:37, napisał:
Tymi długopisami to mi zaimponowałaś, nie ma co :p Skąd je wytrzasnęłaś?
Byłam na szkoleniu i przypadkiem zamiast standardowego zestawu dostałam jakby techniczną torbę i dlatego cała paczka długopisów i dwa kubki.

---
Chyba nie wspominałam, ale niedawno jako gadżet dostałam powerbank (akumulator do ładowania np. telefonu).


---
Dziś (2014-02-19) dostałam kalendarz na ścianę od M&S Pomorska Fabryka Okien
Kiedyś na jakichś targach zostawiłam im swoje dane i przysłali.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dostałam darmowe próbki kosmetyków z platformy rekomenduj.to , wystarczy się zarejestrować i czekać aż przyjdą próbki , które trzeba zaopiniować , ciekawa zabawa :)
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Ale o co chodzi z tymi darmowymi próbkami? Wystarczy się zarejestrować na takich portalach jak rekomendujto.pl i automatycznie dostaje się coś do rekomendacji? Jakie tam są produkty, mają kosmetyki? Trzeba jakąś umowę z nimi podpisywać?
 

KamilZmil

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
gratkana29 napisał:
Ale o co chodzi z tymi darmowymi próbkami? Wystarczy się zarejestrować na takich portalach jak rekomendujto.pl i automatycznie dostaje się coś do rekomendacji? Jakie tam są produkty, mają kosmetyki? Trzeba jakąś umowę z nimi podpisywać?
Na rekomenduj.to można testować kosmetyki.Niedawno ruszyła nowa kampania na kremy pielęgnacyjne otrrzymałam ankiete zgłoszeniową do wypełnienia.Ponieważ oni wysyłając dany produkt dopasowują go do osby testującej. Jeżeli im odpowiadasz to wybierają ciebie.Wiadomo że nie wyślą kremu przeciwzmarszczkowe35+ dla 20latki.
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
No albo bierzesz udział w konkretnej akcji promocyjnej (niekoniecznie na rekomenduj) i zamawiasz darmową próbkę, którą producent chciałby zareklamować swój produkt.
 

AdaWalcz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2014
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
KamilZmil napisał:
Ale o co chodzi z tymi darmowymi próbkami? Wystarczy się zarejestrować na takich portalach jak rekomendujto.pl i automatycznie dostaje się coś do rekomendacji? Jakie tam są produkty, mają kosmetyki? Trzeba jakąś umowę z nimi podpisywać?
Na rekomenduj.to można testować kosmetyki.Niedawno ruszyła nowa kampania na kremy pielęgnacyjne otrrzymałam ankiete zgłoszeniową do wypełnienia.Ponieważ oni wysyłając dany produkt dopasowują go do osby testującej. Jeżeli im odpowiadasz to wybierają ciebie.Wiadomo że nie wyślą kremu przeciwzmarszczkowe35+ dla 20latki.
Super, nie słyszałam o tym- chyba założę sobie konto tam. A udało Ci się coś fajnego testować?
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Podrzucę info o konkursie, na który sama też się skusiłam. Można zgarnąć fajne zestawy kosmetyków - łącznie jest ich ponad tysiąc, więc szanse na wygraną spore. Podzielcie się swoimi Idealia na stronie www.mojeidealia.vichy. pl/ :)
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Szczotka TT do zgarnięcia :)
Na blogu Rewelka Testuje
 

Attachments

  • rozdanie.PNG
    rozdanie.PNG
    63,1 KB · Wyświetleń: 0
Do góry