N

Naxxramas

Guest
ActiveAngel
Dla wszystkich?
Active nie istnieje coś takiego jak zło dla wszystkich!!!. Dla mnie złem jest zjadanie świń a dla Kate2 i Kaznodziey nie i opychają nimi swoje tłuste brzuchy xD

Więc już masz DWA różne punkty widzenia ZŁA. ActiveAngel - zło i dobro są czysto subiektywne. Czy dla dla Szatana Bóg jest dobry ? Czy może Szatan uważa Boga za złego ? zaraz zaraz - przecież Kate2 mówi, że Bóg jest dobry :D Dlatego Ty Active to jeszcze kumasz, ale Kate2 i Kaznodzieya to poziom człowieka pierwotnego - pokażesz pirun to sr*** w gacie i modlą się o życie xD
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Stara mądra księga pisze, że tak to "anioł szatana" zamienia światło w ciemność.


Co za bzdura, że nie ma nic takiego jak zło dla wszystkich. Cierpienie zwierząt pewnie nie jest złem :) Wojna tez pewnie nie jest złem, morderstwo nie jest złem, krzywdzenie człowieka też pewnie nie jest złem.



.. ja Cię .... skąd się biorą tacy ignoranci.
 
K

kate2

Guest
Naxxramas napisał:
ActiveAngel Dla wszystkich? Active nie istnieje coś takiego jak zło dla wszystkich!!!. Dla mnie złem jest zjadanie świń a dla Kate2 i Kaznodziey nie i opychają nimi swoje tłuste brzuchy xD Więc już masz DWA różne punkty widzenia ZŁA. ActiveAngel - zło i dobro są czysto subiektywne. Czy dla dla Szatana Bóg jest dobry ? Czy może Szatan uważa Boga za złego ? zaraz zaraz - przecież Kate2 mówi, że Bóg jest dobry :D Dlatego Ty Active to jeszcze kumasz, ale Kate2 i Kaznodzieya to poziom człowieka pierwotnego - pokażesz pirun to sr*** w gacie i modlą się o życie xD
Twój prymitywny język bardzo dużo mówi o tobie i tej twojej religii miłości :) Kto ma oczy niechaj patrzy .
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Active nie istnieje coś takiego jak zło dla wszystkich!!!. Dla mnie złem jest zjadanie świń a dla Kate2 i Kaznodziey nie i opychają nimi swoje tłuste brzuchy xD


Naxxramas napisał:
Więc już masz DWA różne punkty widzenia ZŁA. ActiveAngel - zło i dobro są czysto subiektywne.
No, ale musi istnieć jakieś ogólne dobro i zło. Bo jeśli by takowe nie istniało, to olałbyś to co robią inni forumowicze, bo jak to ująłeś dobro i zło są czysto subiektywne. Dla ciebie to jest złe a dla nich dobre. Zarazem nie popierasz autorytetu Boga , który nakazuje nam pewne rzeczy robić a innych nie robić np. "Nie zabijaj", "Nie kradnij"... To jak zamierzasz zmienić świadomość człowieka? np., że jedzenie mięsa to napędzanie mechanizmu zabijania zwierząt, bo jakby nikt nie jadł mięsa , to rzeźnikom biznes by się nie opłacał i odpuściliby sobie to. Plan Boga, jako nauczyciela, był dobry.
 
Do góry