Czy wierzycie w duchy ?

Incubus3

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
60
Punkty reakcji
10
Miasto
Toruń
Nie wierzę w duchy, wszystko, co jest "powiązane" z duchami mądrzy ludzie potrafią wytłumaczyć.
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Mówicie, że wszystko ?

Jasne... Szkoda, że "mądrzy" ludzie nie potrafili wyjaśnić wielu, naprawdę wielu zjawisk jakie dotychczas miały miejsce. Choćby najprostrze z nich - śmierć, co jest po niej ? Dlaczego tego nie wyjaśnili ? Dlaczego gdy człowiek umiera waży o parę dekagramów mniej ?

Jeżeli mówisz, że nie wierzysz w duchy i inne tego typu zjawiska, to nie możliwe wtedy jest, aby dusza wyszła z ciała po śmierci, no nie ? :p
 
W

wiki9969

Guest
Ja ostatnio zauważyłam dziwne zachowanie u moich papug. Maluchy trzymam w pokoju, a w nocy zamykam klatkę. Do niedawna wszystko było w porządku, jednak od kilku tygodni budzą mnie w nocy. Między godziną 3 a 4 zaczynają krzyczeć i obijać się o klatkę. Tak jakby się czegoś wystraszyły. Rzecz jasna nie dzieje się to co noc. Czytałam kiedyś, że zwierzęta widzą więcej niż ludzie. Więc może i w tym przypadku jest tak samo? Czują obecność kogoś zmarłego?
 
Y

Yellow Jester

Guest
wiki9969 napisał:
Ja ostatnio zauważyłam dziwne zachowanie u moich papug. Maluchy trzymam w pokoju, a w nocy zamykam klatkę. Do niedawna wszystko było w porządku, jednak od kilku tygodni budzą mnie w nocy. Między godziną 3 a 4 zaczynają krzyczeć i obijać się o klatkę. Tak jakby się czegoś wystraszyły. Rzecz jasna nie dzieje się to co noc. Czytałam kiedyś, że zwierzęta widzą więcej niż ludzie. Więc może i w tym przypadku jest tak samo? Czują obecność kogoś zmarłego?
Mój pies lubi czasem w nocy szczekać. Niewykluczone, że odpędza złe duchy i tylko dzięki temu wciąż mogę siedzieć przy komputerze i pisać na forum.
 
Do góry