Czy warto zazywac narkotyki?

Czy zazywasz narkotyki?

  • tak

    Votes: 3 50,0%
  • nie

    Votes: 3 50,0%
  • tylko raz sprobowalem/lam

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    6

fikuś

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
1
właśnie jestem na amfie i jak tak sobie przeglądam ten temat to szczerze wam powiem że dajcie już sobie z nim spokuj bo tego sie już nie da czytać, :cenzura:cyciejakpoczaskani
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Nie jestem ani za ani przeciw. A w skrocie....rupta co chceta :crazy:
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
właśnie jestem na amfie i jak tak sobie przeglądam ten temat to szczerze wam powiem że dajcie już sobie z nim spokuj bo tego sie już nie da czytać, :cenzura:cyciejakpoczaskani
Jesteś i co z tego? Potrafisz tylko napisać że jesteś? A nie umiesz wypowiedzieć sięna temat? :daibel2:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
właśnie jestem na amfie i jak tak sobie przeglądam ten temat to szczerze wam powiem że dajcie już sobie z nim spokuj bo tego sie już nie da czytać, :cenzura:cyciejakpoczaskani

Moze nich kazdy spojrzy na siebie najpierw a pozniej na innych :p
 

John

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Golczewo
Znam kilka osób, które biorą i oni twierdzą, że to ich sposób na nudę i odskocznia od szarej rzeczywistości. mnie narkotyki jakos nie kręcą (próbowałem z dwa razy) wole wypić sobie dwa lub ze trzy browary.
 

lukikiller

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2005
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczytno
Myśle że to nie jest ta najlepsza droga życiowa. Odradzam wszystkim. Pozdrawiam
 

Attachments

  • jm.gif
    jm.gif
    5,2 KB · Wyświetleń: 5

survive99

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Knurów
ja nie biore...i nie mam zamiaru... ale czasami na jakiejs imprezie zamiast wypic % to wole zielone albo hasz... i jakos pozniej nie czuje sie zle...nie mam nic takiego jak po %(kac) poprostu czuje sie lajtowo...a jak to mija to nic mi nie jest
wiem kiedy przestac...i potrafie odmowic gdy nie mam ochoty. A w niektorych przypadkach narkotyki sa lekarstwami...
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Piguły nigdy w zyciu nie dotkne tego do ręgi ....
Moj kolega ma teraz przez to problemy :( szk0oda słow Wspolne plany nagle Problemy...
a nie był wcale winny .. :( sprawiedliwośc ?
ff dobra ludzie nie bierzcie Drag'ow
 

Martita19

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
słuchajcie mam koleżankę a raczej miałam przez narkotyki nie poznaje przyjaciół a do tego nawet juz bym nie chciała...wiem ze to paskudne. jej mama nic z tego chyba nie robi...twierdze po tym co wiedze i zal mi tej dziewczyny...została w klasie i urwały sie całkiem stosunki....prosze was....nie robcie czegos takiego jak feta do nauki bo to :cenzura: daje...sama próbowałam zaledwie kilka razy i wiem jaka to daje satysfakcje...jak by nie to ze chciałam miec zdrowe dziecko moze dalej bym brała...dużo znam uzależnionych i pozostał po nich tylko cień...i tak jest z kazdym narkomanek wiec dlaczego i tak niektórzy wiedząc o tym bierzecie to??/smutne!!
 

!wEsOŁyŻn!w!aRz!

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
żYrardOOf C!ty
Narkotyki......kolejna z uzywek ludzkosci.....zgubne , potrafiace doprowadzic czlowieka na samo dno . Czy warto je zazywac ?? Dobre pytanie ,nalezalo by sie zastanowic czy naprawde podoba sie nam to jak sie po nich czujemy i czy stan w jakim sie znajdujemy pomaga nam w codziennym zyciu. Otorz stwierdzenie jest proste - NIE !!Wszystko co sprowadza sie do uzalezniania jest zle ,wiec jesli chcesz sie oduzac i zatruwac sobie zycie i swoim bliskim prosze bardzo .....ś.p. M.Kotanski ....powiedzial kiedys ''trzeba im pomagac bo to nasi bliscy'' tak tak...szkoda tylko ze sami nie dali sobie wczesniej pomoc.
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Halucyny to ścierwo jakich mało!!! Sama chciałam kiedyś spróbowac bo ktoś mówił że fajan faza po tym ale po tym jak usłyszalam co sie u mnie w budzie stało to ja podziękuje..... Faza aż za duża.... Zresztą w ogóle dziękuję narkotykom!!! W buraki z tym:p heh
 

ptym89

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podlasie
Sieja, wnioskuja, że mówisz o bieluniu z poprzedniego tematu. Z tym się zgodze. Ścierwo jakich mało. Ale jak ktoś to już powiedział narkotyków nie wolno uogólniać.
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Wiesz... dla mnie ogólnie narkotyki to jedna wielka ściema! Co niektóre rzeczy można jeszcze zrozumieć w jakimś stopniu ale bez przesady. Sama kiedyś próbowałam amfetamny i paliłam kilkanaście razy ganje ale teraz? To dla mnie nic ciekawego:p pozdr
 
Do góry