Czy warto zazywac narkotyki?

Czy zazywasz narkotyki?

  • tak

    Votes: 3 50,0%
  • nie

    Votes: 3 50,0%
  • tylko raz sprobowalem/lam

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    6

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Problem narkotykow pojawia sie coraz czesciej.

Wiele osob boi sie nawet o nim wspominac, jakby to bylo cos strasznego :przestraszony:
Ja postanowilem ten temat sprowokowac i zobaczyc co z tego wyjdzie.

A wiec pytam:
Co sadzicie o narkotykach i ich zazywaniu? :cool:

Licze na wasze szczere wypowiedzi... :luka:
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
same minusy ma branie dragów!

- plusem może być tylko stan euforii który jednak się kończy a WIELKA DZIURA pozostaje!
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Dzieki za wypowiedz :eek:k:
Moze ktos jeszcze ma cos ciekawego do powiedzenia?
Czekam niecierpliwie... :looka:
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
Witam,
po pierwsze narkotyk narkotykowi nie jest równy. Napewno nie powiedziałbym że "warto" zażywać heroinę... Helenka - królowa? Nie próbowałem jej nigdy i nie mam zamiaru. Ludzie dziwią się ćpunowi, a czy ktoś z tych ludzi chociaż zainteresował się tym kiedyś? Pewnie NIE! Usłyszałem kiedyś wypowiedź która dała mi piękny obraz tego: "Pokochasz ją od pierwszwego razu bardziej niż cokolwiek innego na świecie...". Ciężko to zrozumieć ale widać ta CHEMIA (w sensie komórkowym a nie sposobie wytwarzania) potrafi być miłością. Ogólnie o opiodach (morfina, tramal, ich pochodne i hera) można powiedzieć że zamykają człowieka w swoim własnym jestestwie i tutaj pojawia się kwiesta że człowiek taki jest trzymany przez narkotyk "tam". Przeważnie to uzalezniony sam nie chce wyjść do póki czegoś nie zrozumie...

Jako przedstawiciel tych na 'TAK' to chciałbym dodać od siebie że np. Tramadol daje bardzo satysfakcjonujące uczucie nicości jednażke wg. mnie ciężko by się od niego uzależnić. Taki środeczek na bóle i troski...

Niektórzy biora niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. ketonal) aby "mieć fazę". To już wg mnie ogromna głupota! Jakość naćpania jest niezwykle mizerna a negatywne skutki dla organizmu są opłakane (przy dłuższym stosowaniu). Więc lepiej się ustrzegać tanich medykamentów (a pro pos to MFka jest tańsza od panadolu :rotfl: ).

W tym miejscu chciałbym powiedzieć coś niecoś o drugiej grupie bardzo przezemnie lubianych substancji :wstyd: jakimi są psychodeliki (naturalne i sztuczne) jak LSD-25, Marihuana, Salvia Divinorum, DXM i mnóstwo innych substancji. Odsyłam do lektóry HYPERREALA.

Takie substancje otwierają oczy, usta i mózg człowieka. Zaczynasz rozumieć co jak i dlaczego. Ten świat staję się inny. Piękniejszy, straszniejszy ale napewno jest to niesamowita szansa do poznania samego siebie i otaczającej nas rzeczywistości. Nie przypisuje im jakiś wyimaginowanych właściwości ale powtarzam to co poczuły miliony :)

Jedynym minusem to jest zwiększone ryzyko wystąpienia choroby psychicznej. Ale którz z nas jest normalny?! Psychodeliki nie uzależniają! Weźmiesz raz to masz dość na długi czas :cool:

Jeszcze są stymulanty i środki wziewne i inne :cenzura:... Wg. mnie to GÓWNO. :cenzura:ie w bani a nic nie daje hehe :)
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
branie narkotyków ?! To może zadaj sobie pytanie czy :
masz za dużo pieniędzy??
chcesz sobie zmarnować życie??
chcesz się uzależnić??

i jest jeszcze wiele pytan co do brania.
CHŁOPIE pomyśl,
NIE WARTO BRAĆ TEGO ŚWIŃSTWA :zdegustowany:
 

blue_velvet

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
branie narkorykow jest bardzo zdradliwe. mozesz sie uzalenic i nie wiesz nawet kiedy...
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
mateks17 napisał:
CHŁOPIE pomyśl,
NIE WARTO BRAĆ TEGO ŚWIŃSTWA
Jezeli mateks17, kierowales to stwierdzenie do mnie, to moge Ci osobiscie zasiadczyc ze o tym wiem, ale chcialbym dowiedziec sie co sadza o tym inni uzytkownicy tego forum :hyhy:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Prwaie ze wszystkimi sie zgadzam na ten temat. NIe warto brac narkotykow. A po co to komu zeby na chwile miec fajny humorek a pozniej dola. To jest bez sensu po prostu.

[ Dodano: 10 Maj 05, 15:52 ]
A organizm sie jeszcze od tego tak jakby zuzywa ze po paru latach zazywania to zostaje z ciebie wrak a i zalezy od tego co bierzesz!
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
a ja powiem wam ze jadłam dropsy i wciagałam fete ostatni raz we wrzesniu!! a ciaglo sie to kilka miechow zanim rzuciłam to swinstwo!! Nie warto sie pakowac w to :cenzura: bo pozniej ciezko z tego wyjsc!! Wszystko zalezy od rodzicow i samego siebie.. Ja akurat mam taki charakter ze wiem kiedy mam powiedziec STOP!! i umialam to zrobic..Nie zaprzecze ze bylo zle .. :cenzura: byl ten stan Euforii..ale to jest dno! Ludzie sie koncza przez uzywki! Malo tego zamiast sobie kupic cos do ubrania czy cokolwiek wszystko idzie na dragi... Na poczatku nie moglam sie bez nich bawic na disco ale pozniej sie przyzwyczaiłam;] 2 piwka i tez jest luzz .. Ja jestem osoba ktora musi wszystkiego w zyciu sprobowac ale wiem tez kiedy zrezygowac.. pozdro
 
R

RADOM

Guest
Ja zaczelem w:cenzura:ac fete jakies 4 lata temu tera mam 18 lat i naprawde nie warto w to wpadaC TAK CIEZKO Z TEGO WYJSC ZE TO JEST NIE DO WYOBRAZENIA JAKIE JA M8IALEM JUZ GLUPIE MYSLI TO JEST PRZE:cenzura:ANE OSTATNIOZAPISALEM SIE NAWET DO PSYCHOLOGA BO NA SERIO NIE MOGE SE Z TYM PORADZIC
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ja takze jestem na NIE !!! :) Nie warto...poprostu :)
 

Mada__17

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
22
Punkty reakcji
1
Miasto
Na Śląsku ;))
Muszę przyznać, że nie wiem czy pisać tu prawdę czy pisać coś, co większości wam się przypodoba... w ankiecie zaznaczyłam, że biorę narkotyki, bo tak w jest. Dla wielu zapewne wydaje się to dziwne i niezrozumiałe, ale nie dla mnie, dla mnie to w pewnym sensie normalne bo obracam się w kręgu ludzi biorących. Sama biorę czasem, tylko czasem i chociaż wiem, że nie powinnam to lubię to uczucie i satysfakcje, chorą satysfakcje, że robię co chcę, biorę co chcę i to jest piękne. Zapewne teraz posypią się pytania i obeligi pod moim adresem, ale wszelkie zarzuty chętnie odeprę... Pozdo dla wszystkich :)
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Mada__17, dzieki za szczerość :hyhy:
Ja nie należe do tych, ktorzy piszą obelgi, ale pytanie chętnie zadam:
czy jesteś pewna, że to co robisz ma sens?
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Mada__17 napisał:
Tak naprawdę to cała Polska ma coś wspólnego z narkotykami...
I tak właściwie to nie wiem o co Ci chodziło w tym stwierdzeniu? Może mi to Mada__17, wyjaśnisz :niepewny:
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
hmm ja to rozumiem tak że narkotyki sa wszędzie, w całej polsce :przestraszony: a ta mapka jest świetna! (LEGALIZE IT)

PS. dzisiaj rocznica śmierci wielkiego BOBA :(
 
Do góry