Czy warto zazywac narkotyki?

Czy zazywasz narkotyki?

  • tak

    Votes: 3 50,0%
  • nie

    Votes: 3 50,0%
  • tylko raz sprobowalem/lam

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    6

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
XADK napisał:
kasienka:) napisał/a:
ale pseciez po jednej probie nic sie nie stanie

Tak myśli wiele osób i własnie dlatego wielu staje się narkomanami - przemyśl to sobie Hyhy
To jeszcze zalezy co sie wzielo bo jezeli marihuane to raczej nie bedzie sie uzaleznionym po jednym zazyciu ale jak co innego to juz inna sprawa
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Ale najpierw się mówi raz mi nie zaszkodzi, później się mówi że jeżeli raz mi nie zaszkodziło to nie zaszkodzi drugi, a od tego to już jeden krok do uzależnienia :hyhy:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
To prawda ale jak tylko jesden raz tylko dla sprobowania a pozniej juz nie to nic sie nie stanie. Ale wlasnie przewaznie tak bywa ze jak sie raz wezmie to pozniej juz sie zaczyna palic
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
alew wydaje mi sie ze majac 19lat i tak dlugo odmawialam....XADK, kurcze mysle nad tym...przeciez nie chccem sie uzaleznic....wydaje mi sie ze mam silna wole w tych sprawach ze sie nie uzlaaleznie,ale nie mogem byc niczego pewna i dlatego do tej pory nie sprobowlaam...
XADK, mam dyskretne pytania,jak nie chces nie oppowiadaj, brales cos kiedys,probowales???

[ Dodano: 2005-06-01, 20:05 ]
bo kurcze ta ciekawoc...to jest najgorsze :dezorientacja:
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
kasienka:), ja mam silną wolę i pomimo, że na imprach wiekszość moich kumpli coś bierze, to jeszcze nikt nie zdołał mnie namówić :hyhy:
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Kasieńka, uważaj bo zawsze ten JEDEN RAZ staje się PIERWSZYM RAZEM. Npewno nie stracisz szacunku u kolegów jeżeli odmówisz. Jeżeli w towarzystwie ktoś Cię potępi, to tylko słabeusz, który boi się powiedzieć NIE. A narkomana grópa odrzuci, wiesz o tym.
Jeśli w grę wchodzą narkotyki, to nie ma mowy o swilnej woli, naprawdę! :(

[ Dodano: 2 Czerwiec 05, 14:29 ]
Faithless, to tak, jakbyś chciał na próbę utopić się albo powiesić. W tej dziedzinie nie ma prób. Można tylko wskoczyć w :cenzura: albo nie wskakiwać! :zalamany:
 
F

faithless

Guest
XADK, Moim zdaniem Jacbar8, Nie urzył żadnego wulgaryzmu :) Słowo ":cenzura:" to chyba nie jest brzydkie słówko ? :)
 
F

faithless

Guest
XADK, Nie zgodze sie z tobą :) Jesli pozwolisz :)
Nie jest to najpiekniejsze słowo ale tez nie jest to wulgaryzm :)
Czy w takim razie wyraz "cholera" to tez wulgaryzm ? A moze nazwa choroby ? :)
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
faithless napisał:
Czy w takim razie wyraz "cholera" to tez wulgaryzm ? A moze nazwa choroby
A to zależy od kontekstu w jakim go użyjesz ;)

faithless, prosiłbym o pilnowanie Regulaminu. A to fragmeny, które możesz sobie dokładniej poczytać:

§ 2.2 Zawsze trzymaj się tematu dyskusji
§ 2.6 Administrator (@admin) oraz moderator (*mod) są autorytetem na forum i nie należy podważać ich decyzji ani prowadzić do bezsensownej wymiany zdań próbując dojść swojej racji.
§ 3.10 Zabrania się używania wulgaryzmów oraz słów ogólnie uważanych za obraźliwe.

6. Postanowienia końcowe

Regulamin powinien być respektowany przez każdego użytkownika forum. Użytkownicy nie przestrzegający regulaminu będą karani poprzez upomnienie, ostrzeżenie (3 ostrzeżenia = ban) a także w rażących przypadkach naruszenia regulaminu użytkownik zostanie natychmiast wydalony z forum.
Administratorzy i moderatorzy maja prawo do skasowania, przeniesienia, edycji tematu lub postu, który narusza regulamin i nie muszą tłumaczyć się nikomu ze swoich poczynań.

Pozdrawim faithless. Przemyśl to sobie :hyhy:

[mod]Jestem spokojny, jestem spokojny....[/mod]
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
nika, ja tylko grzecznie upominam i zwracam uwagę na istotne punkty Regulaminu ;)
Narazie jeszce nie ma się czego bać :hyhy:
 
Do góry