Czy warto zazywac narkotyki?

Czy zazywasz narkotyki?

  • tak

    Votes: 3 50,0%
  • nie

    Votes: 3 50,0%
  • tylko raz sprobowalem/lam

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    6

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
Czy warto zażywać narkotyki?

[nie]

Czy zażywasz narkotyki?

[nie]

Czemu ?

Nie mam ochoty :p
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Tylko na poczatku sa jakies tam plusy, a potem jest coraz gorzej...
jezeli ktos chce sobie zniszczyc zycie to bierze dragi...
,,dzieci z dworca zoo,, ksiazka,film... tam jest pokazane zycie narkomanow... i raczej nie ma nic dobrego w cpaniu//
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
a wiesz co tam cpalo ? Herione itp (tzw. Narkotyki Twarde)
ja bralem rok Ecstase [mdma]
i skonczylem z tym jak spontanicznie 1 stycznia ...
i jak narazie nie ciagnie mnie do tego
 

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
Ludzie nie opłaca się pisać, jakie to narkotyki są złe czy jak szkodzą, to tak samo jak by się pisało nie pal papierosów bo dostaniesz raka.

Przyjdzie czas że odczują działanie narkotyków i to w tym negatywnym stopniu wtedy dopiero zrozumieją czemu nie warto było ofc. jak zawsze bywa za późno, czym tu się przejmować. :p

Jeśli oni sami w sensie narkomani nie dbają o siebie to po co ktoś inny ma to czynić ? Nigdy nie rozumiałem takiego postępowania...
 

Chmiel_20

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
DST
Ćpam od kilku lat, głównie ganja, dropsy, amfetamina, ale najważniejsze jest umieć powiedzieć nie. Nie mam pieniędzy, ochoty, nie ćpam, prosta sprawa. Wtedy dragi nie są nałogiem, a bardziej hobby...
 

LadyAnn11591

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Z całą pewnością nie warto brać narkotyków. Czemu? Nie wiem jak to jest, ale z całą pewnością wydaje mi się, że to tej osobie wydaje się, że to w czymś pomoże. Ale w czym? Narkotyki nie napiszą za ciebie sprawdzianu. Nie posprzątają w twoim pokoju. Nie zaśpiewają za ciebie. Co zrobią? Albo raczej: w czym ci pomogą? Pomogą ci zasnąć...tak,że się już więcej nie obudzisz...
 

MartiniShow

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
11
Punkty reakcji
1
TAK! ale oczywiście z umiarem. tak samo jak z alkoholem;) bo wszytko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach.
 

MartiniShow

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
11
Punkty reakcji
1
ja dalej uważam że w odpowiednich ilosciach narkotyki nie są złe ale moj kolega Mariusz mówi że to zło(a sam bierze;p)
 

MaDzIaLeNkA99

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Jeśli ma być szczerze to nie ma sprawy ;]..więc powiem tak narkotyki to fajna rzecz ale wtedy kiedy jest się na bani ;] bo później najczęściej to wszystko się kończy uzależnieniem itp ;] jeszcze zależy jakie narkotyki bierzemy ;] Mnie się zdarza coś zarzucić ;] i wcale się z tym nie kryję ;] poza tym w Moim mieście to naprawdę jest normalnie ;] tak jak wypicie piwa czy zjedzenie śniadania rano ;]
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Problem narkotykow pojawia sie coraz czesciej.

Wiele osob boi sie nawet o nim wspominac, jakby to bylo cos strasznego :przestraszony:
Ja postanowilem ten temat sprowokowac i zobaczyc co z tego wyjdzie.

A wiec pytam:
Co sadzicie o narkotykach i ich zazywaniu? :cool:

Licze na wasze szczere wypowiedzi... :luka:

Znam wielu ludzi z różnymi poglądami na życie i uważam, że jest to indywidualna sprawa. Niektórzy po prostu nudzą się życiem, nie zależy im na długim życiu, bo wydaje się ono nieciekawe. Są ludzie, którzy w takich momentach poszukują mocnych wrażeń i są tacy, którzy wpadają w nałóg bo tylko wtedy czują się dobrze. Kążdy powinien móc robić, co chce. Oczywiście nie myślę teraz o 13latkach, którzy jeszcze nie są w stanie podjąć takiej decycji, a potem uzależnienie fizyczne zabroni im iść drogą, którą na prawdę chcą iść.

No i są tez ludzie, którzy raz szukają mocnych wrażeń a raz zagłębiają się w używkach. Póki nie ma uzależnienia to jest dobrze, poznajemy siebie, próbujemy nowych rzeczy, jednak o uzależnienie nie tak trudno jak sie wydaje.
 
Do góry