Czy warto komuś zaufać?

God_Is_A_Girl

I'm not a Girl, Not yet a Woman.
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
1 286
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Górny Śląsk..Skoczów-Ligota-Mikołów :)
Zaliczam kolejny dół. Znowu zostałam sama ze sobą, swoimi problemami. Nie mam już sily.. Od dwóch dni płacze. Myślałam ,że bedzie juz dobrze..ale okazało się inaczej.. Mysle nad jakimis srodkami juz :( Jeszcze chwile temu byłam taka szczęśliwa a teraz.... Przepraszam za ten temat ale czy waszym zdaniem warto komus ufac? Warto powierzac komus swoje sekrety?
 

1986anusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
3miasto ;)
Warto.
Ja mam jedno przyjaciółkę od 13 lat.
Mówimy sobie wszystko, ona jest moim sumieniem ja jej.
Jeżeli coś przed sobą ukrywamy, to po czasie i tak rozmawiamy o tym.

Mojemu byłemu też mogłam powierzać swoje sekrety.
Nie jest typem paply, i dobrze o tym wiem.

Jeżeli ktos Cie zranił, oszukał, to pewnie bedzie Ci ciężko, ale głowa do góry Mała.
Widocznie ta osoba nie doceniła Cie, są tacy ludzie i nic z tym nie zrobimy.
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
pewnie że warto tylko kłopot zawsze jest ten sam kiedy i komu
człowiek nie szklanka i nie Zobaczysz co w nim siedzi naprawdę
Życie przed Tobą podejdź do tego -jeszcze jedno doświadczenie życiowe
o jedno więcej i o jedno Jesteś bogatsza
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Warto i trzeba...
'Co dwie głowy to nie jedna...'
Czasami problem dla nas nie do przejścia może się okazać dla drugiej osoby czymś oczywistym...
I ona może nam pomóc go rozwiązać.
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Zaliczam kolejny dół. Znowu zostałam sama ze sobą, swoimi problemami. Nie mam już sily.. Od dwóch dni płacze. Myślałam ,że bedzie juz dobrze..ale okazało się inaczej.. Mysle nad jakimis srodkami juz :( Jeszcze chwile temu byłam taka szczęśliwa a teraz.... Przepraszam za ten temat ale czy waszym zdaniem warto komus ufac? Warto powierzac komus swoje sekrety?
Oczywiście że warto komuś ufać.Ja mam przyjaciela od ponad 2 lat.który zawsze mi pomaga.chociaż mieszka 400km dalej ode mnie.Jeśli masz doła i chciała byś pogadać to możesz popisać ze mną na gg.Wiem że to głupie ale jak to ci pomoże jakoś to pisz.
 
A

Anitkaa

Guest
Jasne, że warto.
Tylko taką osobę trzeba umiejętnie wybrać.
Często wydaje nam się, że możemy komuś o czym dla nas ważnym powiedzieć, jednak okazuje się, że ta osoba nie jest w stanie zachować tylko dla siebie naszego sekretu, naszych problemów.
Więc należy uważać z komu i co się mówi...

God_Is_A_Girl
Nie martw się, głowa do góry ;)
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Nie warto.

"Umiesz liczyć? Licz na siebie, Twoje szczęście innych je.." - czasami trafi się na życzliwych ludzi, ale pamiętaj że to jednak są tylko ludzie :)
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Jestem trochę innego zdania , nie ufam nikomu , swoich sekretów również nie powierzam bo niby po co , co kogo tak naprawdę obchodzą moje problemy . Jak na razie nie zaufałem jeszcze nikomu i mam nadzieje że to się nie zmieni . Może dlatego że parę ładnych razy się już przejechałem , zdarza mi się że osoby niedawno poznane mówią mi rzeczy ( sekrety ) nie wiem jak to nazwać nawet , czyli wyglądam na osobę zaufano , nigdy nie powtarzam tego co jest kierowane wyłącznie do mojej osoby ,lecz ja nikomu nie ufam . Hm a co do płakania , użalania się nie ma sensu , trzeba zebrać się garść i iść dalej , w życie każdego człowieka są wesołe jak i te smutne chwile , do wszystkiego się można przyzwyczaić , jak ja widzę że dostaje doła idę sobie po prostu pomachać sztangą i wszystkie głupie myśli odchodzą , Tobie również radze może nie sztangę ale jakieś inne zajęcie co sprawiało by Ci przyjemność .

Nie warto.

"Umiesz liczyć? Licz na siebie, Twoje szczęście innych je.."

świetny tekst i całkowicie się z nim zgadzam
 

iwasta89

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
zgadzam sie z Safari i Piotrem..a teks"Umiesz liczyć..."brdzo czesto używam niemoge ufać i liczyć nawet na swoja rodzine. Tyle razy sie zawiodłam ze juz nie potrafie zaufac,prosic o pomoc i mowic co mnie gryzie...jedyne co mnie teraz dobrego spotkalo to moj chlopak,ktory uczy mnie rozmawiac nawet jest juz troche lepiej
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Także uważam, że nie warto. Ludzie są fałszywi...

Trzymanie wszystkiego w sobie nie jest łatwe, ale masz przynajmniej pewność, że umiesz sobie poradzić sam...
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Nie wszyscy są fałszywi ,bo są wyjątki ^^ ,jeśli poszukasz to znajdziesz kogoś takiego.
Istnieją ludzie którzy potrafią się cieszyć ze szczęścia innych bez zazdrości ,wiem to z doświadczenia.

A od czego masz kolejnego doła jeśli możesz powiedzieć?
 
M

malina.

Guest
Nie warto.

To znaczy, żeby nie było. Mam przyjaciół, i to nawet bardzo bliskich, ale takie naprawdę ważne sprawy/problemy załatwiam sama. Po pierwsze wychodzę z założenia, że kij innych ludzi obchodzi moje życie, po drugie nie lubię opowiadać o swoich błędach innym, nawet tym najbliższym.
Ale wiele zależy od charakteru, jeden potrzebuję wsparcia, drugi potrafi sobie sam poradzić.
 
Do góry