Czy uprawialiście sex z facete?Chcielibyście to zrobic?

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Wprost kocham to, że nie jestem już w Polsce. Sam ten temat, to czysta parada homofobów. No dobrze, seks z mężczyzną może być dla Was obrzydliwy i zwykłe: nie, nigdy - wystarcza. No, ale oczywiście znając to, że mówimy tutaj o Polsce, to należy także dodać od siebie: to obrzydliwe, wyzywać gejów od pedałów etc. Takie życie, ale mówię serio - powinniście zastanowić się nad sobą...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Zdecydowanie nie! Na razie z racji wieku, ale nawet gdybym był dorosły, to nie. Zdecydowanie pociągają mnie dziewczyny.
 

3raider

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Pociągają mnie dziewczyny i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być ze mną inaczej. Szanuję jednak osoby o innej orientacji i denerwuje mnie, że większość ludzi patrzy na nie tylko przez pryzmat seksu. Nie zapominajcie, że to też ludzie. Tyle ode mnie.
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Jak czytam posty niektórych to nóż mi się w kieszeni otwiera... płycizna umysłowa i zaściankowość, eh mężczyźni, kobiety każdy z nas ma w sobie, choć trochę biseksualności. Szanujcie innych bez różnicy czy to gej, biseksualista czy hetero. To są prywatne upodobania każdego z nas i tyle.
Ja już się wypowiadałem i podtrzymuję swojego posta. :)
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Jak czytam posty niektórych to nóż mi się w kieszeni otwiera... płycizna umysłowa i zaściankowość, eh mężczyźni, kobiety każdy z nas ma w sobie, choć trochę biseksualności. Szanujcie innych bez różnicy czy to gej, biseksualista czy hetero. To są prywatne upodobania każdego z nas i tyle.
Ja już się wypowiadałem i podtrzymuję swojego posta. :)

lecz się za dużo TV oglądasz jeśli uważasz, że każdy z nas ma coś z bi seksualności. odnośnie szacunku to inna sprawa, że należy się każdemu człowiekowi.
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Wątpię, że to TV, wystarczy trochę zagłębić się w psychologię a dowiesz się że szczególnie w okresie dojrzewania ujawniają się skłonności do tej samej płci.
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wątpię, że to TV, wystarczy trochę zagłębić się w psychologię a dowiesz się że szczególnie w okresie dojrzewania ujawniają się skłonności do tej samej płci.

być może gdyż wtedy w człowieku w ogóle się ujawnia seksualność plus burza hormonalna robią swoje a co do psychologów to z tego co wiem to jest tyle sprzecznych ze sobą publikacyj, że jedno jest pewne, tak do końca nie znana jest przyczyna tej choroby
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Do męzczyzn....Ja osobiscie chcialbym zrobic skok w bok i zabawić sie z facetem...Nie myślcie ze jestem gejem chcialbym tylko spróbować...A może wy macie jakieś doświadczenia...opowiedzcie...Może zabawialiście sie z najlepszymi przyjaciółmi...?wiecie moze ile mają ich penisy cm...?

Przyjaciel o przyjacielu wie wszystko :D
no pewnie, nie idę na piwo z facetem jeśli wcześniej go nie przelece
.
.
.
a tak na serio, normalnemu facetowi nie potrzeba wiedzieć, ile cm ma jego przyjaciel.
 

jacek999

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja bym tego nigdy nie zrobił!
na pewno nigdy bym też nie pocałował żadnego faceta - to chyba dziwny sposób na wygłupy - nawet na sylwestra!


choć miałem raz taki okropny sen...
ale to naszczęœcie tylko sen!!!!

...dziwię się, że autor tego posta tak się "szczerzy" pisz¹c jego treœć...
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
?!?!?!


Wiesz, co jeśli twierdzisz, że to choroba to znaczy, że Twoje pojęcie, co do tej sprawy jest albo przestarzałe, albo oparte na naukach kościoła. Homo lub biseksualizm to preferencja a nie choroba. Od dłuższego czasu leczenia psychologiczne zostały zaprzestane z tego powodu, że nie można leczyć czegoś, co nie jest chorobą. Proszę, najpierw doczytaj o temacie a następnie się wypowiadaj. Wystarczy miesięcznik "Charaktery" chyba z lutego, czasopismo redagowane jest przez profesorów psychologii.
Tak na przyszłość więcej rozwagi, możesz kogoś w ten sposób urazić!
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
hehehe... każdy facet chciałby przeżyć trójkącik z dwoma laskami, które od czasu do czasu też razem się zabawią. Nikt nie powie, że to lesbijki.
Ale facet z facetem to już napewno pedał... smutne.
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Do męzczyzn....Ja osobiscie chcialbym zrobic skok w bok i zabawić sie z facetem...Nie myślcie ze jestem gejem chcialbym tylko spróbować...A może wy macie jakieś doświadczenia...opowiedzcie...Może zabawialiście sie z najlepszymi przyjaciółmi...?wiecie moze ile mają ich penisy cm...?
Przyjaciel o przyjacielu wie wszystko :D
To może odpowiem na temat otóż nigdy nie uprawiałem seksu z facetem i nie mam zamiaru ;]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ja rozumiem wolnosc slowa.. ale czy takie puste, jalowe intelektualnie i totalnie bzdurne tematu musza istniec ?



:mruga:
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
?!?!?!


Wiesz, co jeśli twierdzisz, że to choroba to znaczy, że Twoje pojęcie, co do tej sprawy jest albo przestarzałe, albo oparte na naukach kościoła. Homo lub biseksualizm to preferencja a nie choroba. Od dłuższego czasu leczenia psychologiczne zostały zaprzestane z tego powodu, że nie można leczyć czegoś, co nie jest chorobą. Proszę, najpierw doczytaj o temacie a następnie się wypowiadaj. Wystarczy miesięcznik "Charaktery" chyba z lutego, czasopismo redagowane jest przez profesorów psychologii.
Tak na przyszłość więcej rozwagi, możesz kogoś w ten sposób urazić!

homoseksualizm to nie tylko choroba a zboczenie więcej jest na ten temat w 300 stronach dyskusji na homosiach, poza tym ja się opieram na nauce i prawach natury a nie gadaniu głupot lewackich profesorków
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
niedawno dowiedziałam się, że stosunki homoseksualne występują np u szympansów bonobo, a niektórzy ludzie i tak nazywają to chorobą, czy czymś sprzecznym z naturą. przykre. upr, Ty się chłopie doedukuj!
 

upr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
niedawno dowiedziałam się, że stosunki homoseksualne występują np u szympansów bonobo, a niektórzy ludzie i tak nazywają to chorobą, czy czymś sprzecznym z naturą. przykre. upr, Ty się chłopie doedukuj!

na osiedlu jeden pies ma ciągoty nie do suk ale do samców tak, że wszystkie psy jak go tylko widzą to od razu siadają, ale to jest margines. Tak jak się zdarza sześć palców u rąk, tak jak się zdarza dziecko z zespołem downa tak samo zdarzają się jednostki homoseksualne nie tylko wśród ludzi a także wśród zwierząt. gdyby natura chciała, aby homoseksualizm był normalny to nie byłby on marginalny w naturze, i miałby określony cel. pamiętaj jeśli dana populacja byłaby homoseksualna wymarłaby w ciągu jednego swojego pokolenia. jak cię proszę dziecko drogie mniej tv a rusz własną głową ale nie w rytm smutnej metalowej muzyki trzęsąc fryzura i zamiatając podłogi w klubach.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
na osiedlu jeden pies ma ciągoty nie do suk ale do samców tak, że wszystkie psy jak go tylko widzą to od razu siadają, ale to jest margines. Tak jak się zdarza sześć palców u rąk, tak jak się zdarza dziecko z zespołem downa tak samo zdarzają się jednostki homoseksualne nie tylko wśród ludzi a także wśród zwierząt. gdyby natura chciała, aby homoseksualizm był normalny to nie byłby on marginalny w naturze, i miałby określony cel. pamiętaj jeśli dana populacja byłaby homoseksualna wymarłaby w ciągu jednego swojego pokolenia. jak cię proszę dziecko drogie mniej tv a rusz własną głową ale nie w rytm smutnej metalowej muzyki trzęsąc fryzura i zamiatając podłogi w klubach.
akurat u szympansów bonobo nie jest to zachowanie marginalne a bardzo częste.
i możesz mi wytłumaczyć jaki związek ma tutaj muzyka metalowa, dziecko drogie?

chociaż to sobie przeczytaj


Amerykański biolog, Bruce Bagemihl zebrał efekty swej 10-cioletniej pracy w książce "Biological Exuberance" (Biologiczna Bujność, St. Martin Press, New York, 750 stron). Przytacza w niej przykłady homoseksualnego współżycia mew, pingwinów i mnóstwa innych zwierząt. Umieszcza też listę 60 gatunków zwierząt, które uprawiają wyłącznie seks jednopłciowy.


Najwcześniejsza wzmianka o skłonnościach homoseksualnych wśród zwierząt pochodzi prawdopodobnie sprzed 2,3 tys. lat, gdy Arystoteles opisał wspólne igraszki dwóch samic hieny.
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
homoseksualizm to nie tylko choroba a zboczenie więcej jest na ten temat w 300 stronach dyskusji na homosiach, poza tym ja się opieram na nauce i prawach natury a nie gadaniu głupot lewackich profesorków

Wiesz przykro mi, że twoja definicja nauki opera się na obserwacjach osiedlowych a ludzi zasłużonych i znanych psychologów oskarżasz o propagowanie "głupot", myślę, że skoro masz czelność tak się o nich wypowiadać to na pewno popierasz swoją wiedzę odpowiednimi źródłami.
Wierzę, że dzięki swoim obserwacjom na pewno zrobisz doktorat, ale badając wpływ ilości posiadanych psów w bloku na częstotliwość trafienia Twojego buta na ich odchody.

na osiedlu jeden pies ma ciągoty nie do suk ale do samców tak, że wszystkie psy jak go tylko widzą to od razu siadają, ale to jest margines. Tak jak się zdarza sześć palców u rąk, tak jak się zdarza dziecko z zespołem downa tak samo zdarzają się jednostki homoseksualne nie tylko wśród ludzi a także wśród zwierząt. gdyby natura chciała, aby homoseksualizm był normalny to nie byłby on marginalny w naturze, i miałby określony cel. pamiętaj jeśli dana populacja byłaby homoseksualna wymarłaby w ciągu jednego swojego pokolenia. jak cię proszę dziecko drogie mniej tv a rusz własną głową ale nie w rytm smutnej metalowej muzyki trzęsąc fryzura i zamiatając podłogi w klubach.


Nauka z Twoją teorią hm nazwijmy ją "siadającego psa" nie ma żadnego związku a z Twoich słów na temat ludzi wykształconych można jedynie wywnioskować, iż masz kompleks na tym punkcie. Ton Twoich wypowiedzi i ich argumentacja są zbliżone do tych, jakie prezentował Andrzej Lepper. Jeśli chcesz opierać się na nauce to zapraszam do lektury ale nie stron internetowych prezentujących poziom chłopa małorolnego z dysortografią, tylko poważnych pozycji. Dopiero wtedy zapraszam do dyskusji, sensownej a nie bezmyślnej i czczej.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Nigdy nie uprawiałem seksu z facetem i raczej tego nigdy nie zrobie.
W czasie dojrzewania też miałem takie mysli "A jak to by było z facetem.." no ale szybko mi się rozwiały te myśli.
Nie wyobrażam sobie tego, ze miałbym iść do łóżka z facetem, o nie nie.
Jeżeli Ciebie chlopie to kręci, to spróbuj :)
Pozostaje przy kobietach :)
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Wiesz przykro mi, że twoja definicja nauki opera się na obserwacjach osiedlowych a ludzi zasłużonych i znanych psychologów oskarżasz o propagowanie "głupot", myślę, że skoro masz czelność tak się o nich wypowiadać to na pewno popierasz swoją wiedzę odpowiednimi źródłami.
Wierzę, że dzięki swoim obserwacjom na pewno zrobisz doktorat, ale badając wpływ ilości posiadanych psów w bloku na częstotliwość trafienia Twojego buta na ich odchody.
Nauka z Twoją teorią hm nazwijmy ją "siadającego psa" nie ma żadnego związku a z Twoich słów na temat ludzi wykształconych można jedynie wywnioskować, iż masz kompleks na tym punkcie. Ton Twoich wypowiedzi i ich argumentacja są zbliżone do tych, jakie prezentował Andrzej Lepper. Jeśli chcesz opierać się na nauce to zapraszam do lektury ale nie stron internetowych prezentujących poziom chłopa małorolnego z dysortografią, tylko poważnych pozycji. Dopiero wtedy zapraszam do dyskusji, sensownej a nie bezmyślnej i czczej.

mógłbym ci pokazać wielu ludzi ze świata nauki, którzy uważają to za chorobę, ogólnie dziś polit poprawnie jest mówić, że nie ma różnic między rasami, że homoseksualizm to nie zboczenie a orientacja seksualna. żebyś wiedział, że:

1 psychologia to dla mnie nader wątpliwa dziedzina nauki, w której jest dużo nadużyć

2. wszystko to co mówi się na temat homosiów opiera się o badania Kinsey'a, które nawet wg homosiów są WĄTPLIWE. poczytaj o tym więcej to porozmawiamy.


akurat u szympansów bonobo nie jest to zachowanie marginalne a bardzo częste.
i możesz mi wytłumaczyć jaki związek ma tutaj muzyka metalowa, dziecko drogie?

chociaż to sobie przeczytaj

jeśli ty wierzysz we wszystkie badania od razu ad hoc bez weryfikowania ich przez inne środowiska naukowe to powodzenia. poza tym ja pójdę jeszcze dalej. są gatunki zwierząt, które porzucają swoje młode, są gatunki zwierząt, które podrzucają swoje młode innym zwierzętom, są gatunki zwierząt, które wychowują potomstwo wspólnie a są takie co samodzielnie, są też takie gdzie wychowuje całe stado. u niektórych gatunków zwierząt po kopulacji samica zjada samca, a u innych samiec potrafi zmienić płeć i odwrotnie. na koniec są też organizmy w świecie zwierząt, które posiadają obie płcie na raz. i co ? mono wychowanie, kanibalizm i obupłciowość to też dla ciebie normalne ? NORMĄ dla wszystkich zwierząt, można rzec, że 99 % gatunków to gatunki HETEROSEKSUALNE, tak samo jak w każdym gatunku 99% jego populacji to są populacje heteroseksualne.

poza tym z tymi szympansami to już słyszałem, lecz tak naprawdę to nikt nie wie czy to jest pociąg seksualny u nich czy nic innego jak "zabawy" bądź zachowania rytualne nic nie mające związanego z seksualnością.
 
Do góry