Czy uprawialiście sex z facete?Chcielibyście to zrobic?

skuter26

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Do męzczyzn....Ja osobiscie chcialbym zrobic skok w bok i zabawić sie z facetem...Nie myślcie ze jestem gejem chcialbym tylko spróbować...A może wy macie jakieś doświadczenia...opowiedzcie...Może zabawialiście sie z najlepszymi przyjaciółmi...?wiecie moze ile mają ich penisy cm...?

Przyjaciel o przyjacielu wie wszystko :D
 

Attachments

  • 10_1_102v.gif
    10_1_102v.gif
    29,7 KB · Wyświetleń: 5

sparrow

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
ze stamtąd
no sory ale moim skromnym zdaniem jezeli chcesz sie zabawic z innym facetem to jednak jestes gejem
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Nie musi być gejem, tylko biseksualistą.
A poza tym, nic w tym złego (;
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Wiecie co. Jesteście okropnie nietolerancyjni.

A po drugie, jeżeli nie macie nic ciekawego do powiedzenia, to nie piszcie wcale.
A nie bedziecie autora obrażać oO
 

knockdown

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
86
Miasto
Wielkopolska
Całowałem się kiedyś z facetem w Sylwestra - dla jaj.
Wrażenia? Nijakie. Zdecydowanie lepiej jest z kobietą.

O seksie nie marzę, chociaż nie wykluczam że kiedyś, może. Wszystko w życiu się zmienia, było nie było - ale na pewno nie teraz :)
 

Nadhard

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Cóż myśle że określanie kogoś takiego jak sugar17 homosexualistą lub gejem jest obrażaniem jego osoby. Prawdopobnie jest osobą młodą w próźnym okresie dojżewania, wtedy u pewnego małego procentu rodzi się tymczasowe zainteresowanie mężczyznami. Większość osób bardzo szybko je odrzuca inni ulegają chwilowej fantazji a potem wracają do stanu "normalności". A nawet jeśli jest bisexualny(bo skoro mówi że nie jest homosexualny to puki mu nie udowodnimy że tak nie jest to nie twierdzimy że jest) to i tak ma prawo do ciekawości. Wracając do tematu, tak wiem ile moi przyjaciele maja długości, liczba ta się wacha od 12 do 22cm.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
to że ma myśli związanie z seksem z chłopakiem nie oznacza że jest gejem czy bi. Dojrzewanie. hormony buzują, chłopak chce wszystkiego spróbować :p Wiele moich koleżanek całowało sie z dziewczynami a na pewno nie są homo ;) (no wiem, wiem nie oznacza to wcale, że zdecydowałyby sie na seks)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
powinnismy byc tolerancyjni, jak ktos ma ochote to dlaczego nie?

Trollu drogi to dzial ogolny erotyka :p
 

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Zdecydowanie NIE ! Nigdy w zyciu bym nie pocalowal faceta a co dopiero uprawiac z nim seks ... brrr :/
 

sparrow

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
ze stamtąd
ok to ja przepraszam za tego geja, i odpowiadam na pytanie - nigdy nie miałem ochoty na numerek z facetem i zapewniam że nie będe miał, cos mne to nie kręci, jak chcesz to próbuj powodzenia
 
Do góry