Czy pójdziecie na wybory?

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
ja zarabiam 3000 na reke i jakos nie widze, by politycy mnie okradali. ponownie zaglosuje na PO, bo pomimo kilku niezrealizowanych obietnic dobrze wykorzystali ostatnie 4 lata. dla nieudacznikow politycy w demokratycznym kraju zawsze beda zlodziejami. pozdrawiam, zaradny przedsiebiorca.
U góry mamy przykład leminga. Mam nadzieje ze dzieku (nie)rządom tej bandy komunistów z Magdalenki takie osoby niedługo będą konsumować trawę.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
ja zarabiam 3000 na reke i jakos nie widze, by politycy mnie okradali. ponownie zaglosuje na PO, bo pomimo kilku niezrealizowanych obietnic dobrze wykorzystali ostatnie 4 lata. dla nieudacznikow politycy w demokratycznym kraju zawsze beda zlodziejami. pozdrawiam, zaradny przedsiebiorca.

Czy pojecie "brutto", "netto" jest ci znane ?
Czy pojecie "VAT", "podatek", "akcyzja", "skladka" itd. it sa ci znane ?

Wydawalo mi sie ze wie to kazdy przynajmnej srednio rozgarniony Czlowiek, a tym bardiej ktos kto jest wstanie zarobic 3000 na reke :mruga:

No coz, demokracja... i pozniej tacy "glosuja".

Ale nic nie przebije babci ktora kiedys pokazywali w TV. Glosowala na SLD bo dali fajna ulotke :D
 

minimalistka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja postaram się wybrać zgodnie z sumieniem i szczerze mówiąc chciałabym podjąć świadomy wybór, dlatego czytam na temat kandydatów w moim regionie.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Rightstuff. W Wielkiej Brytanii, czy każdym innym kraju gdzie ludzie typu Tusk, nigdy nie dochodzą do władzy, ktoś kto zarabia równowartość kilkuset dolarów miesięcznie i nazwałby się zaradnym przedsiębiorcą opowiedziałby tym samym świetny żart.
Przypomina mi się pewien dokument o Białorusi, kiedy ludzie w obdartych ubraniach i rozpadających się domach, chwalą Łukaszenkę, że taki dobry, bo przecież chleb codziennie jest.
Głosuj dalej na PO.

Ja nie będę się chwalił czy żalił ile zarabiam, ale jak wezmę pod uwagę ile się uczyłem ile pracowałem i pracuje, to mój odpowiednik w UK z podobnym dorobkiem ma basenem w ogródku, i jeździ porsche. Z kolei w tym kraju jak i każdym innym, nie każdy musi być zaradnym przedsiębiorcą. Ci mniej zaradni ludzie często nawet 3000 nie dostają, a czasami nie dostają 1000. Jak będziesz miał dzieci, to zobaczysz, czy 3000 to tak dużo.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Pytanie nie jest ile kto ma na reke tylko ile kazdemu z Nas zabiera Panstwo. Czy ktos sie bogaty, biedny czy sredni fakt pozostaje ten sam, iz jest sie tak samo okradanym.

Kazdy wolny Czlowiek zasluguje - ma wrecz nauralne prawo do zarabiania pieniedzy - korzystana z efektow swojej pracy.

Oczywiscie normalne jest ze zawsze beda jakies podatki bo zawsze bedzie jakies panstwo. Ale to co jes teraz, czyli odbieranie Nam ponad 50% naszych pieniedzy - oddajac w zamian szmiesznie nieadekwanie do wklady, nazwalbym czesciowa panszczyzna jak nie niewolnictwe.

Dlaczego ludzie glosujecie ciagle na zlodzieji naszych pieniedzy ?

PO juz grabi je jawnie i bez cackania sie jak np. podwyzka VAT i sprawa OFE.. i dalej maja tak wielkie poparcie :mruga:

Nie zal mi juz tego narodu.. skoro jest glupi - niech cierpi.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
rightstuff 3k na rękę i wybierasz się na prawo?
interesujące
 
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wszystkich niezdecydowanych i tych którzy chcą bojkotować wybory (np. Radioaktywną) zapraszamy na stronę www.pozaparlamentarni.pl

Można się wiele dowiedzieć i wyrobić zdanie na temat partii pozaparlamentarnych

Pozdrawiamy :)
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
lepiej zagłosować i wybrać mniejsze zło niż pozwolić na to żeby ktoś decydował za Ciebie...ja na wybory się wybieram

Nie ma mniejszego zla, wszystkie partie socjalisyczne to takie samo ZLO. A za Ciebie i tak wybieraja, bossowie partyjni - oni a nie ludzie wybieraja kto sie dostaje do koryta a kto nie.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie zgodzę się z tobią, ja głosuję na przykład na Korwinowych (Nowa Prawica) jako mniejsze zło
to, że Korwin ukuł maksymę iż ludzie głosują na mniejsze zło omijając jego personalnie (bo on nie ma szans) jest niestety bzdurą (przynajmniej w moim przypadku), życie jest niestety trochę bardziej skomplikowane niż, się to zapewne najinteligentniejszemu polskiemu politykowi (Korwinowi) wydaje
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
nie zgodzę się z tobią, ja głosuję na przykład na Korwinowych (Nowa Prawica) jako mniejsze zło
to, że Korwin ukuł maksymę iż ludzie głosują na mniejsze zło omijając jego personalnie (bo on nie ma szans) jest niestety bzdurą (przynajmniej w moim przypadku), życie jest niestety trochę bardziej skomplikowane niż, się to zapewne najinteligentniejszemu polskiemu politykowi (Korwinowi) wydaje

Napisalem ze wszystkie partie socjalistne to takie samo zlo, Korwin to partia ko-liberalna czyli zupelnie inna bajka, bajka rowniez i mnie bliska, jednak dobrze oboje wiemy ze Prawica ma szanse 0 aby znalezc sie chociaz w Parlamencie, tak bylo jest i bedzie... w demokracji byc inaczej nie moze.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Oj, też kiedyś tak myślałem. UPR, to też była partia ko-liberalna, i na końcu doszło w niej do przekrętów. W UPR były takie osobistości jak PItera, a gdyby UPR doszło do władzy zanim Pitera wystąpiła, to zachowywałaby się u władzy inaczej, bo w innej partii? Co za różnica czy partia jest socjalistyczna czy nie, jak wszystkie struktury wzorują na PZPR?
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Oj, też kiedyś tak myślałem. UPR, to też była partia ko-liberalna, i na końcu doszło w niej do przekrętów. W UPR były takie osobistości jak PItera, a gdyby UPR doszło do władzy zanim Pitera wystąpiła, to zachowywałaby się u władzy inaczej, bo w innej partii? Co za różnica czy partia jest socjalistyczna czy nie, jak wszystkie struktury wzorują na PZPR?

Oczywiscie racja, sam system partyjny to kpina i patologia, przeciez sam JKM jest przeciwnikem demokracji i nieraz mowil ze patologie w partiach powstaja wlasnie dlatego ze panuja tam zasady "demokratyczne". Co logiczne, demokracja to prosta droga do patologii, korupcji i naduzyc.

Jednak parie ko-libr w swojej istocie maja zmiane usorju i ograniczanie socjalizmu.

Byc moze szanse na zmiany - gdybuy byly u wladzy, sa male.. w przypadku partii socjalisycznych sa jednak zadne.
Wybor wiec powinen byc oczywisty.
 

minimalistka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
U koryta i tak ktoś będzie, czy pójdziemy na wybory, czy nie. Rzecz w tym, żeby byli ci, którzy cos robią, a nie tylko ściemniają i nie chodzą na głosowania.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
U koryta i tak ktoś będzie, czy pójdziemy na wybory, czy nie. Rzecz w tym, żeby byli ci, którzy cos robią, a nie tylko ściemniają i nie chodzą na głosowania.

Tak sie sklada ze Nowa Prawica jako jedyna mowi nie ze nie chodzi o zmiane swin przy korycie a wlasnie o likiwadcje koryta.
 
Do góry