Czy palenie marihuany szkodzi zdrowiu

M

Mikul17

Guest
Pale marihuane i sobie czasem myśle czy to mi na coś szkodzi pomużcie bo lubie te ziele ale nie wiem czy warto
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Marihuana jest najmniej szkodliwym z narkotykow ale nie stety jest szkodliwa. Uzaleznia ona najwolniej. Sam mam kolegow ktorzy pala ja i na razie nie widze po nich niczego zlego ale moze to tylko pozory bo pala juz dosyc dlugo ale nie dzien w dzien. najlepiej by bylo jezyeli bys powoli to rzucal bo pozniej mozesz miec rozne problemy. :D
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
ja mam kolege w klasie który pali ponad 2 lata i ma takie dziury w mózgu że ledwo co pamieta, kiedyś mi przez pół roku książkę przynosił :/
 
I

immortalrose

Guest
ja tam uważam ze wszystko jest dla ludzi ;) palęsobie od czasu do czasu i sieetgo nie wstydzę... Mateks 17 a Twój kolega to ja myślę że nie tylko marihuanę brał... :/ pozdro for all
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Jesli chodzi o maryche to fakt jest szkodliwa :/ Ale szczerze mowiac wiele ludzi uwaza ze lepiej palic maryske niz papierosy :rotfl: Ja tez sobie czasem zapale ale bez przesady aby codziennie albo co tydzien :dezorientacja: Nie wrto niszczyc sobie zdrowia :)
 
M

Mikul17

Guest
mateks17 takie dziury w bani sie ma po tabsach spytaj sie go czy wciągał coś kiedyś
bo to bardzo na psyche siada :hyhy:
 
P

pysio666

Guest
Mam 21 lat stuff palę od 14roku życia i jakoś nie mam żadnych dziur; powiem więcej mam lepszą pamięć niż full moich znajomych niepalących. od 4 lat palę tak średnio 2 razy w tygodniu jakoś nie czuję ze jestem uzalezniony czy cos takiego. Największy minus jaki u siebie zauwazylem to to ze grass siada więcej na kondyche niz fajki (pale 5 lat) Ziolo ma więcej plusow niz minusow. LEGALIZACJA :D pozdro wszystkim
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
ja sobie przypalam raz za czas. znaczy do wczoraj to miałem 8 miesięczną przerwe (matura) a po mj ciężko się uczyć mi było. Z raportu WHO wynika że papierosy i alkohol są dużo bardziej szkodliwe niż Marihuana. Więc jestem zupełnie ZA! LEGALIZE! :rotfl:
 

samer

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
czy ja wiem...? wiem! długo paliłem ale teraz...

marihuana nie szkodzi zdrowiu ale powoduje istotne zmiany w psychice i zachowaniu osób palących. w USA są przeprowadzane badania na ludziach (chętnych) dotyczące właściwości znieczulających i rozweselających jakie posiada "thc". :looka:
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
Ralf napisał:
ja sobie przypalam raz za czas. znaczy do wczoraj to miałem 8 miesięczną przerwe (matura) a po mj ciężko się uczyć mi było. Z raportu WHO wynika że papierosy i alkohol są dużo bardziej szkodliwe niż Marihuana. Więc jestem zupełnie ZA! LEGALIZE! :rotfl:

i ja też jestem Za :hyhy: :hyhy:
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
czysta maruchuana mało szkodzi zdrowiu ale na rynku teraz takiej nie ma, wiec szkodzi. Bo dilerzy sprzedajacy "maryche" sprzedaja na prawde skuna a on jest szkodliwy. A marycha - prawdziwa - jest mało szkodliwa ale ejst. i uzaleznia
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
uzależnia słonko psychicznie tylko. a jak chcesz mieć czysta marych to choduj! w doniczusi :rotfl:
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
w doniczce? ja raz widziałem trawke rosnącą przy drodze (jak rowerem jechałem) i aż nie byłem pewien, więc za godzine z encyklopedią tam pojechałem. Liść się zgadzał, ale ktoś psy powiadomił i ścięli :/
 
M

Mikul17

Guest
A ja powiem tak pały są po:cenzura:eek:ne marycha jest wszędzie gdzie sie niepopatrzeć no poprostu wszędzie a oni żadko kogo zgarniają. Znam typa który miał pecha i miał kilka dropów i gramów w domu a w tym czasie miał odwiedziny :cenzura:anej polskiek policji ale coś tak to bywa. Ja paliłem, pale i bd palił to mnie rozluźnia. I reszta tesh tak sądzi chyba no nie?? ;)
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
ROZLUŹNIA? hehe ja lubie sobie nawkręcać jakiś spychodelicznych filmów :hyhy: haluny i urojenia RULEZ

a do rozluźnienia to opiody ale ja tego wole nie ruszac bo się boję...
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Papierosy bardziej szkadza zdrowiu niz marysia. Oczywiscie po pewnym czasie jak sie uzaleznisz to ci zaszkodzi na mozg itp, ale jesli chodzi ploca, raki, i rozne takie choroby to nie ma sie czego obawiac. Zapalic sobie marysie od czasu do czasu na pewno nie zaszkodzi.

Pozdro!

[ Dodano: 16 Maj 05, 16:11 ]
Bardzo trudno jest wychodowac samemu dobra marysie, ja sam kiedys probowalem. Bardzo sie staralem itp, po pewnym czasie urosla, a jak zapalilismy to sie wszyscy pozygalismy.
 
Do góry