Czy mu chodzi tylko o jedno?

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
No proszę nie dość, że głupi to jeszcze gej i kozaczy...Oj ciężki z Ciebie przypadek kolego...Lolita16 czy teraz już rozumiesz o jakich ludziach mówiłem wcześniej? Takie ludzkie śmiecie jak ARCH.ANIOŁ trzeba wyrzucać i problem z głowy...
 

ARCH.ANIOŁ

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
No proszę nie dość, że głupi to jeszcze gej i kozaczy...Oj ciężki z Ciebie przypadek kolego...Lolita16 czy teraz już rozumiesz o jakich ludziach mówiłem wcześniej? Takie ludzkie śmiecie jak ARCH.ANIOŁ trzeba wyrzucać i problem z głowy...

ja kozaczę ? ja nikomu tutaj inwektyw nie posyłałem a wiesz czemu ? bo ja nie jestem takim twardzielem jak ty który potrafi to tylko zrobić przed monitorem bo jakbyś stanął przede mną twarzą w twarz to byś nie miał odwagi tego powiedzieć. Właśnie widać twój poziom intelektualny - więc ciesz się, że siedziesz tam gdzie siedzisz i jesteś odważny na necie:)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Hmm raczej nie ja tutaj chciałem "uczyć szacunku" tylko Ty :) Ja za żadnego twardziela się nie uważam ale jak mnie ktoś wkur*** to mówię mu co myślę nie patrząc na konsekwencje taki już jestem. Na żywo też bym Ci to powiedział a to, że może spuściłbyś mi wpierdziel to trudno nie pierwszy i nie ostatni od tego się nie umiera :) Widać, że Ty tylko w ten sposób umiesz sprawy załatwiać...
 

ARCH.ANIOŁ

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Hmm raczej nie ja tutaj chciałem "uczyć szacunku" tylko Ty :) Ja za żadnego twardziela się nie uważam ale jak mnie ktoś wkur*** to mówię mu co myślę nie patrząc na konsekwencje taki już jestem. Na żywo też bym Ci to powiedział a to, że może spuściłbyś mi wpierdziel to trudno nie pierwszy i nie ostatni od tego się nie umiera :) Widać, że Ty tylko w ten sposób umiesz sprawy załatwiać...

oj chłopie - niezbyt to męskie ale skoro taki już jesteś:) Uważaj zatem na prawdziwych świrów bo niektórzy to potrafią zabić za byle co więc jak nie masz potencjału siłowego za sobą to radzę ci być bardziej powściągliwym bo jak wylądujesz kiedyś na intensywnej to szkoda by było. czasami warto odpuścić, no ale w końcu to twoja sprawa jak postepujesz a nie moja.
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
No proszę nie dość, że głupi to jeszcze gej i kozaczy...Oj ciężki z Ciebie przypadek kolego...Lolita16 czy teraz już rozumiesz o jakich ludziach mówiłem wcześniej? Takie ludzkie śmiecie jak ARCH.ANIOŁ trzeba wyrzucać i problem z głowy...



Tak teraz juz wiem, ale mnie intryguja takie postacie jak on :p
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Śmierć akurat byłaby miłą odmianą od szarej codzienności ale dziękuję za troskę :)
 

ARCH.ANIOŁ

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
tak tylko mówisz dopóki Archanioł nie zajrzał ci z kosą w oczka kotku:) żyj i nie gadaj głupot bo jeszcze za wcześnie na umieranie. Pozdro;
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Błagam Cię nie tytułuj mnie "kotkiem"...A na umieranie nigdy nie jest za wcześnie czy za późno :)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
No proszę...a jednak jak chcesz to potrafisz być w porządku...tak bardzo to boli?
 

distant-girl

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
hehe jaka zwarta dyskusja :D

a co do autorki tematu to czytam ten temat jakbym czytala o SOBIE SAMEJ. tak właśnie. Byłam z chłopakiem 3 tygodnie (DOSLOWNIE) i poszlismy ze soba do lozka i co pozniej .. ? tydzien pozniej on mnie zostawil . Dostal czego chcial i chu.j na mnie wyłozył. Jaki z tego morał? Im później stracisz z nim dziewictwo tym dłużej będzie przy Tobie. BLAGAM CIE nie idz z nim do łożka jesli nie jestes na to gotowa.. pozniej bedziesz miala zlamane serduszko jak Cie zostawi i ogromne wyrzuty sumienia.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Tak teraz juz wiem, ale mnie intryguja takie postacie jak on :p
Typowa kobieta chcialoby sie rzec :p

A potem placze jedna z druga, eeeh :)

Do autorki tematu - kopnij w dupe tego chloptasia... Kazdy facet wie o co mu chodzi, a mlode dziewczyny niestety nadal sie nabieraja
 

_zgubiłamanioła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-wa
Nie warto .! Nie trać czasu na niego , to zwykłu palant i tyle ...
jest tylu chłopaków na świecie , którym się podobasz . ;)
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
nie no kobiecoś nie polega TYLKO na dawaniu dupy jak to napisałaś tylko stosunku jaki masz do moich wypowiedzi
Ja to Ci powiem, że jak laska mi da praktycznie od razu to wtedy mogę się w niej zakochać i ją pielęgnować i być jej wiernym a jak nie to szukam następnej.. :)

Tylko ? :bag: To jednak i na tym polega ?
Nie no nie mogę. Ale uśmiałem się. :lol: Ale głupota. Kobiecość zależy jak kto ocenia Twoje infantylne wypowiedzi. :rotfl2: :lol2: :hahaha:
.........tylko stosunku.......... :lol: Zapomnij o stosunkach....... :banned:
może byś kiedyś napisał tak o mężczyznach że '' męskość nie polega tylko na dawaniu dupy'' :lol: Co Ty myślisz że jako man nie dajesz dupy ? o lol <_<
Dajesz dupy po dwakroć bo i tym co napisałeś i tym swoim ''laskom'' o których tak piszesz. :lol:

Nie oceniam dziewczyny, że to k**** bo mi da dupy na pierwszej randce - to, że jest k**** oceniam jak się zachowuje względnem innych facetów i lojalności wobec mnie a nie szybkości pójścia do łóżka. dorośnij Asiek:) tylko , że ja mam 30 lat a Ty pewnie jesteś gówniarą i dopiero później to zrozumiesz:)
A może by odwrotnie dziewczyna Twoja napisała tak ;)

Nie oceniam chłopaka, że to ch** bo mi da dupy na pierwszej randce - to że jest ch** oceniam jak się zachowuje względem innych kobiet i lojalności wobec mnie............ Dorośnij Arch.Michał bo choć masz 30 lat a ja jestem młodsza to ja to już zrozumiałam a Ty dopiero na starość dojdziesz do tego. :lol:
 

sg10

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na początku witam szanowne grono forumowiczów :)
Postanowiłem dołączyć się do tematu bo przeżywam podobną sytuację - tzn. po ponad roku "znajomości" wspomniałem o współżyciu (nic w tym dziwnego chyba nie ma) i słyszę odpowiedź, że "jeśli mnie kochasz zrozumiesz i poczekasz jeszcze te 1,5-2,5 roku" z tym, że ja mam 23, Ona 20 z hakiem i odbiera to jakbym traktował ją jak ***** że chcę tak szybko, że zależy mi tylko na jednym itd. :mruga:
Osobiście staram się robić wszystko, żeby tylko o tym nie myśleć ale jak słyszę o 2 latach to troszkę szok można przeżyć ale cóż - życie :D
Osoba z pierwszego postu w temacie proponująca to myślę, że powinna "wziąć coś na wstrzymanie" bo po 3 tygodniach to trochę..... szybko.
 

Maximum_breaK

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jestem z chlopakiem 3 tyg. a on juz od piewszego tygodnia chcial się ze mna kochac,a teraz kazde nasze spotkanie konczy sie rozmowa o sexie i o tym kiedy to zrobimy.On mi ogolnie mowi ze ma braki i to przezemnie bo jestem taka uparta.Tak nawiasem to ja mam 16 a on 18lat. Ciekawi mnie co wy sadzicie na ten temat.Proszę o obiektywne odpowiedzi z waszej strony. :p


Witaj ...

szczerze ?
poszukaj sobie lepszego modelu a masz na to jeszcze mnóstwo czasu ...

chcesz konkretną odpowiedź ? proszę bardzo :

Tak, chodzi mu tylko o jedno BB)
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Jestem z chlopakiem 3 tyg. a on juz od piewszego tygodnia chcial się ze mna kochac,a teraz kazde nasze spotkanie konczy sie rozmowa o sexie i o tym kiedy to zrobimy.On mi ogolnie mowi ze ma braki i to przezemnie bo jestem taka uparta.Tak nawiasem to ja mam 16 a on 18lat. Ciekawi mnie co wy sadzicie na ten temat.Proszę o obiektywne odpowiedzi z waszej strony. :p
Jeśli tak bardzo chce to niech sobie zrobi dziurkę lub szparkę w płocie i się rozładuje. Oby mu tylko drzazga nie weszła :rotfl2:


Ja to Ci powiem, że jak laska mi da praktycznie od razu to wtedy mogę się w niej zakochać i ją pielęgnować i być jej wiernym a jak nie to szukam następnej.
:diabel:

nie no kobiecoś nie polega TYLKO na dawaniu dupy jak to napisałaś tylko stosunku jaki masz do moich wypowiedzi.

Masz tu podobnego gagatka. No aniołkiem to on raczej nie jest :lol: :daibel2:

Nie oceniam dziewczyny, że to k**** bo mi da dupy na pierwszej randce - to, że jest k**** oceniam jak się zachowuje względem innych facetów i lojalności wobec mnie a nie szybkości pójścia do łóżka.
:rotfl2: :loldev:
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Na początku witam szanowne grono forumowiczów :)
Postanowiłem dołączyć się do tematu bo przeżywam podobną sytuację - tzn. po ponad roku "znajomości" wspomniałem o współżyciu (nic w tym dziwnego chyba nie ma) i słyszę odpowiedź, że "jeśli mnie kochasz zrozumiesz i poczekasz jeszcze te 1,5-2,5 roku" z tym, że ja mam 23, Ona 20 z hakiem i odbiera to jakbym traktował ją jak ***** że chcę tak szybko, że zależy mi tylko na jednym itd. :mruga:
Osobiście staram się robić wszystko, żeby tylko o tym nie myśleć ale jak słyszę o 2 latach to troszkę szok można przeżyć ale cóż - życie :D
Osoba z pierwszego postu w temacie proponująca to myślę, że powinna "wziąć coś na wstrzymanie" bo po 3 tygodniach to trochę..... szybko.
Sądzę, że jeśli wykażesz się wytrzymałością, to ona to doceni. (;
 

Dont

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Jestem z chlopakiem 3 tyg. a on juz od piewszego tygodnia chcial się ze mna kochac,a teraz kazde nasze spotkanie konczy sie rozmowa o sexie i o tym kiedy to zrobimy.

Powiem szczerze, prosto z mostu.
DAJ TY SOBIE Z NIM KOBIETO SPOKÓJ.
Jemu w zasadzie jesteś potrzebna tylko do tego, takie jest moje zdanie.
Sama byłam w Twojej sytuacji, zerwałam, bo to zaczęło być męczące.
 
Do góry