Czy mu chodzi tylko o jedno?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Sex i tylko sex - tego od ciebie chce.
Tak jak wcześniej pewna forumowiczka napisała. Dasz mu czego on chce, nie spodoba mu się i cie zostawi. Aha, i może się "tą" informacją podzielić z kolegami...
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
zaliczy Cie i rzuci ;/
widac ze tylko na tym mu zalezy.. nie daj sie zrobic bo pozniej bedziesz zalowala
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Jestem z chlopakiem 3 tyg. a on juz od piewszego tygodnia chcial się ze mna kochac

sprawa jest prosta i przejrzysta.. nie ma co sie zastanwaic w tej kwestii.. wystarczy szczatkowa inteligencja i minimalna znajomosc meskiej natury...

pytanie to Ty sobie zadaj jedno... CO TY NA TO ?

16 lat... no tak na obecne standardy to juz sporo do sexu :mruga:
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Wiesz ja mu tylko jedno w głowie to ja bym go dawno olała..
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Jesli Ty masz 16 lat i nie chcesz, to chamstwem jest, że on próbuje Cię na siłe namówic, to znaczy, ze nie ma za grosz delikatności czy wrażliwości dla Twoich uczuć i Twoich decyzji.
Generalnie jestem za nieskreślaniem tak od razu i daniem pewnej szansy, ale nie można się dać traktować jak kawałek mięsa, po który się sięga, gdy sie tylko ma ochote...
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
taki wiek, chłopak po prostu nie panuje nad hormonami :lol:
żal. ja bym takiego od razu kopnęła w dupę.
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
asiek.strefa takich co tak postępują. Ogólnie pewne typy ludzi mnie drażnią a jako że jestem fanem inkwizycji to stąd to palenie hehe. W każdym razie z mojego punktu widzenia pewne osoby nie zasługują na to by żyć w społeczeństwie albo by w ogóle żyć. Oczywiście życie jest niesprawiedliwe i z reguły takie skur****** żyją sobie wspaniale a porządni ludzie wiecznie mają problemy i zmartwienia...To mnie drażni najbardziej.


Ja sie z Tb nie zgadzam, bo kazdy ma prawo do zycia w spoleczenstwie bez wzgledu na to jaka postawe reprezentuje .

Nawet jesli jest bd zlym czlowiekiemm, mimo to ma takie same prawa jak inni .

I nie sadze, aby w tej kwestii byl gorszy od kogokolwiek .
 

niete

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Słuchaj są 2 wersje tłumaczące to:

młody jest, testoreon wycieka uszami
-> niech nauczy się nad tym panować bo inaczej tylko problemy z tego będą.
Nie widziałem jeszcze związku, w którym seks był po 3 tyg. i nie skończyło się to tragedią

-> jak każdy facet ma dużo testosteronu - to naturalne,
Powiedz mu wprost, że na takie kroki z twojej strony musi zasłużyć i nie dostanie tego w ciągu najbliższych 2 miesięcy.
Wtedy się okaże jak mu na Tobie zależy a jak na "ruchanku"

brutalne ale prawdziwe :(
 

ARCH.ANIOŁ

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
niete bzdury gada następny pasjonat k**** radia maryja, LOL

Ja to Ci powiem, że jak laska mi do praktycznie od razu to wtedy mogę się w niej zakochać i ją pielęgnować i być jej wiernym a jak nie to szukam następnej.
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Kenryl, masz racje, ze najczęściej taki koleś nie zasługuje nawet na wysłuchanie, kopa w dupę i już, tylko jednak zanim się kopnie, powinno się powiedziec, o co chodzi.
To, co mówisz jest grubą przesadą. Niewielu ludzi zasługuje na to, by ich w ogóle wyrzucic poza nawias społeczeństwa, a tacy, o których teraz mowa, są sk****ielami, wiem, co to jest, jak facet próbuje przymusic kobiete, jest to naprawdę świństwo i barbarzyństwo, ale mimo wszystko to też sa ludzie...
Arch.anioł, Ty tak poważnie?
Jeśli tak, to gratuluję kryterium przy wyborze.
 

ARCH.ANIOŁ

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Arch.anioł, Ty tak poważnie?
Jeśli tak, to gratuluję kryterium przy wyborze.


jak najbardziej poważnie. A jakbyś chciała wiedzieć nie jest to jedyne kryterium jak żeś błędnie wywnioskowała;
Nie oceniam dziewczyny, że to k**** bo mi da dupy na pierwszej randce - to, że jest k**** oceniam jak się zachowuje względnem innych facetów i lojalności wobec mnie a nie szybkości pójścia do łóżka. dorośnij Asiek:) tylko , że ja mam 30 lat a Ty pewnie jesteś gówniarą i dopiero później to zrozumiesz:)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
asiek.strefa taki facet doskonale wie o co chodzi a jak nie to już jego problem. Jak jest za mało bystry to może nigdy nie dojdzie do tego, że jest s:cenzura:ysynem ale mnie to wtedy nie obchodzi totalnie. Ja mam swój pogląd na świat i na innych i ja GDYBYM mógł to bym ćwiartował takie ścierwa jednego po drugim tak żeby już reszta zajarzyła, że w ten czy inny sposób się po prostu nie postępuje. Może i przesadzam ale taki już jestem, tak na to patrzę i nic na to nie poradzę...
 

ARCH.ANIOŁ

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Kenryl ty to jakiś z marsa jesteś, LOOOOOOOOOOOOLZ

nie no nie mogę z takich facetów OMG - moje laski to by cię wyśmiały jedna po drugiej:)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ARCH.ANIOŁ a co mnie Twoje "laski" obchodzą? a z tym swoim "lol" to się na czaty nadajesz dziecko neo...Zamiast pieprzyć farmazony jaki ty jesteś za:cenzura:isty macho i ile lasek na Ciebie nie leci lepiej zastanów się trochę nad swoim zapewne "ciekawym" życiem :)
 

niete

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
@Arch.Anioł

Słuchaj ja to napisałem do nastolaki która jeszcze pojecia o życiu nie ma.
Jak jakaś 25-latka daje jak chce -> jej sprawa

Ale w tym przypadku nie ma takiej opcji :p za dużo widziałem,
bierz poprawkę na grupę wiekową o której mowa,
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Cóż, jesli nie zauważyłes to była celowa ironia i domyślałam się, że nie jest jedyne, ale Twoje słowa- jak laska da praktycznie od razu, to mogę się wniej zakochać. Te słowa brzmią delikatnie mówiac- prostacko i nie świadcza najlepiej, wynika z nich, ze dla Ciebie laska po prostu daje dupy, co sprawia wrażenie, jakbys traktował ją jak przedmiot...
Co innego, jak się zdarzy pójść z kimś do łożka od ale co innego, jeśli sie tak postepuje notorycznie.
Poza tym jesli ma ochotę, to ok, niech robi to, jej sprawa. Ale jak widzisz, autorka z tematu nie bardzo ma na to ochotę, więc uwazasz, ze takie namawianie na siłe jest dobre? Zwłaszcza jesli ona ma 16 lat?
A tak nawiasem mówiac mam 22 lata, rozumiem więcej niż myślisz, a fakt, iż masz 30 lat, to automatycznie jesteś dojrzały i w ogóle?
Z Twoich słow jakos to nie wynikało bynajmniej, po tamtym poscie myslałam, ze masz jakies 18-19...
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Ja bym mu dał jeszcze mniej. Ja mam 18 i mam jednak nieco inne podejście niż on. Nie wiek świadczy o dorosłości więc ARCH.ANIOŁ nie podniecaj się tak faktem, że masz 30 lat i jesteś starszy od wielu z nas...
 
Do góry