Czy mu chodzi tylko o jedno?

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
oczywiście Lolitka:) ja łamię wszelkie zasady, o nic nie dbam i niczym się nie przejmuję: P KISS

Lolitko16 Czy coś takiego Ci imponuje skarbie ? Jawnie szydzi sobie z zasad anielskich. Oj wierny jednej dziewczynie on by nie był. Nawet nie chciałby spojrzeć na taką która by wymagała od niego wierności. Ona by musiała być lojalna, on już nie. Mu chodzi tylko o jedno, defloracja i cipki. Męski szowinizm. :/
 

ARCH.ANIOŁ

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Lolitko16 Czy coś takiego Ci imponuje skarbie ? Jawnie szydzi sobie z zasad anielskich. Oj wierny jednej dziewczynie on by nie był. Nawet nie chciałby spojrzeć na taką która by wymagała od niego wierności. Ona by musiała być lojalna, on już nie. Mu chodzi tylko o jedno, defloracja i cipki. Męski szowinizm. :/

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

:)

Zasady anielskie LOL a co Ty smiertelniku możesz o nich wiedzieć? nakarmiony tylko bzdurami koscielnymi nie masz w ogóle pojęcia o tym co istotne.

Ale jak mawiał Jezus wybaczcie im bo nie wiedzą co czynią w tym przypadku - mówi:)

pozdro.
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
TAK TAK i jeszcze raz TAK zapewniam Cie chodzi mu tylko i wylacznie o jedno. Gdyby tak nie bylo po Twojej pierwszej odmowie nie nalegalby, zrozumial i poczekal na Twoj znak kiedy bedziesz juz chciala to zrobic. Najlepiej pogadaj z nim o tym bardzo powaznie a jak dalej nie zrozumie to lej na niego. Jak to stare porzekadlo mówi "Tego kwiatu to pół światu" :):)
 

missblige

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Nie chcę sprawić ci przykrości, ale uciekaj od tego faceta. Naiwnością jest wierzyć, że on poza seksem ma jakiś cel w byciu z tobą. Zrobisz i tak co uważasz, ale jestem pewna, że jeśli się zgodzisz, to wcześniej czy pozniej będziesz cholernie żałować.
 

hanys1986

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Hmmm... jest to indywidualna kwestia. ALe tłumaczenie typu "mam braki" nie jest żadnym tłumaczniem...
 
Do góry