Czy Lubicie Chodzic Na Ostro?

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
w szoratach mi sie zle chodzi
xi- bit takie sznurki tez moga sie w koncu kiedys przeciez znudzic
 

aggu_la

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
pojęcie wzgędne :p
Dzis poszłam na basen i jak się okazało na miejscu...nie zabrałam bielizny ze sobą...:) wic chcąc nie chcąc miałam zapewniony 'ostry' powrót do domu :D Dobrze, że nie mam aż tak daleko, a zimie się nosi kurtkę :)
 

!kreSka!*

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Leszno
A to sa prawdziwe cytaty z rozmowy na gg:
"mam nadzieje ze sie uda i bede mogl przyjechac po Ciebie zeby Cie pomęczyc, mysle ze bedzie to gdzies 19 "
"nie bierz stanika ;x"
"majtek też nie :X"
"hehehe"
"zebym sie mniej męczył"

o_O
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
O aggu_la ja też miałam taką samą sytuacje :D Dobrze zę to się nie zdarzyło jak byłam na basenie latem w spódnicy :p
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Neee, ja nie lubie chodzic bez bielizny...
Nieswojo siem czuje:pP
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
ja w sumie spie bez niczego czasem troche zimno ale mozna sie przyzwyczaic a i po domu chodze po kapieli nago fajne uczucie jak wiaterek owiewa cialo szczegolnie w lato :p a tak po dworze nieczesto chodze bez bokserek tylko jesli ide na seksik :p
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A ja jak już wczesniej pisałam, zostane z chodzeniem w bieliźnie :] Owszem właśnie zdarzyło mi się tak wracać z basenu ale nie widze w tym nic przyjemnego czy niezwykłego :]
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nic wygodnego też w tym nie widze, mi tam bielizna nie przeszkadza mi w niej wygodnie :]
 

Ann~

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
181
Punkty reakcji
0
Miasto
my się znamy ?
Ale np dzieci nie lubia chodzic w majtkach :D
Moja chrzesniaczka ma 3.5 roku i zawsze chodzi bez majtek :D Nie lubi poprostu :) Mam nadzieje ze z tego wyrosnie :D
ja byłam mała miałam podobnie,i wszyscy na mnie krzyczeli a ja nie wiedziałam o co im chodzi :D:D.

W sumie nigdy nie chodze po domu bez majtek:p.Ale śpię w pizamnce,a pod spodem nie mam nic,tak wygodniej i ciało może sobie odpocząć :p.A tak na ulice to bym nigdy nie wyszla bez bielizny :p.
Widze ze wiekszosc z Was jesli juz to chodzi bez stanika i w majtkach.Ja jakos nie lubie chodzic bez stanika...sie jakos tak dziwnie czuje :D:p bez majtek juz lepiej :p:D:)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
W sumie nigdy nie chodze po domu bez majtek:p.Ale śpię w pizamnce,a pod spodem nie mam nic,tak wygodniej i ciało może sobie odpocząć :p.A tak na ulice to bym nigdy nie wyszla bez bielizny :p.
Widze ze wiekszosc z Was jesli juz to chodzi bez stanika i w majtkach.Ja jakos nie lubie chodzic bez stanika...sie jakos tak dziwnie czuje :D:p bez majtek juz lepiej :p:D:)
No ja też śpie w piżamie i pod tym nic...
Ale po domu czasem chodze tak samo, tylko częściej w majtkach.
O staniku zapominam :D
Czyli odwrotnie do ciebie Ann~ :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez pod pizamke nic nie zakladam, dlatego nie lubie koszul nocnych, bo bym mjatki musiala ubrac :D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
a ja tam spie w samych majteczkach i koszulce ;)... chyba ze mam pizamki, ale to zadko... ;)
 
Do góry