Czy Lubicie Chodzic Na Ostro?

Adam233

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja lubię spać nago i chodzić po domu czasami tak. Ale bez bielizny nie chodzę źle się czuje :)
 

maja_84

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Tbg
Ja w lecie bardo często chodzę bez tzn ubieram sama bluzeczkę bez stanika i np. spódniczkę bez majtek czy tez spodenki. No a w zimie różnie to bywa:)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Często chodzę po domu bez stanika,ale majtki i skarpetki muszą być.Wolę ganiać po domu w samej koszulce i majtkach jak jest ciepło.
Raz kiedyś zdarzyło mi się chodzić bez majtek.Byłam wtedy u koleżanki, zostałam dłużej niż planowałam i gatek na zmianę nie miałam.Ale ubrałam spodnie więc spoko.

aha.Jak byłam małato mama mi do kościoła ubrała krotką spódniczkę, a majtek zapomniała heheheh.Ale tego nie pamiętam.
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
ja to spie bez bielizny wygodniej jest :) a po za tym nie wyobrazam sobie chodzić w spodnach bez bokserek albo bez majtk łeeee( suwaka bym sie bał :/ ) chociaz zdarzyło mi sie raz zapomnieć ale ja nosze szerokie spodnie wiec jest luzzzzzzzzzzzzzzzzzz :)
 

rosina

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
zdarzyło mi się wyjść na dwór bez majtek, ale bez stanika nigdy. nie mam zbyt wielkich piersi troche mnie to by krępowało
 

Korba0811

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
W zimę w domu śmigam w wygodnych spodenkach i koszulce :p
Bieliznę ubieram rzadko :D no jak ktoś do mnie przyjeżdża, to przepraszam na chwilę, biorę ciuszki i się przebieram :)
Ale tak, w domu... zawsze pełen luz :D
W lecie często "latam" też na luzie, bo tak mi po prostu wygodniej :D
A tak po za latem, to wiem, że kilka razy zdarzyło mi się wyjść np. bez majtek, bądź też bez stanika :p
A co spania, to w lato często na golasa :p a w zimie prawie zawsze jakąś tam piżamkę mam :D
Ale spać też śpię bez bielizny, jakoś w bieliźnie nie wygodnie by mi było :D
 

adam100

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Oczywiście jak nikogo nie ma albo tylko dziewczyna.
Ja lubię spać nago. Jak nikogo nie ma w domu lubię spokojnie sobie tak wstać, ogolić się, zjeść śniadanie, wypić kawę, ubieram się i idę do roboty.
Jak wracam to lubię chodzić bez slipów w samej koszulce.Szczególnie latem.
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Bez majtek to mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło, ale nigdy nie śpię w staniku, za żadne skarby nie zasnę bo mnie uwiera :p W domu tez rzadko go nosze, jest mi tak o wiele wygodniej :)
 
Do góry