Czy kremy wspomagają depilację?

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Witam. Mam 16 lat. Piszę to tutaj, ponieważ mam problem i chcę zapytać co sądzicie o tym Wy kobiety. Otóż chodzi o to, że mam problem z nadmiernym owłosieniem od kostek do samego tyłka i od łokci po dłonie. Najgorzej jest na nogach. Mam bladą skórę, a włosów jest dużo i są czarne więc wygląda to okropnie. Gdy się przebieram na wf-ie to wszyscy się na mnie patrzą i gdy chodzę w spodenkach po kolana to dziewczyn nie chcą tak ze mną przybywać. I tu moje pytanie czy kobietom to tak naprawde przeszkadza czy w przyszłości gdy będą miały powiedzmy 20 lat będą na mnie tak patrzyły. Co mógłbym zrobić by mieć trochę mniej tych włosów. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Moga byc policystyczne jajniki. Ja mam i tez mam nadmierne owlosienie. Pojdz do ginekologa czy endokrynologa niech zleci Ci badania hormonalne.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Facet raczej nie może mieć policystycznych jajników i nie ma raczej czego szukać u ginekologa :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
O kurcze, nie rpzeczytalam dokladnie i stad ta glupia pomylka, przepraszam najmocniej.;

Nie wiem jak to jest z meczyznami, akurat na tym sie nie znam, ale podejrzewam, ze taki Twoj urok i bedzie wypadalo z tym sie pogodzic. .. ale nie wiem... mi to nie przeszkadza u faceta
 

Arisa.

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
184
Punkty reakcji
9
Dzięki, a może jeszcze ktoś inny się wypowie?

Jesteś facetem. To normalne, że masz bujne owłosienie :D
Kiedyś uważałam, że to okropne, a teraz mi to w ogóle nie przeszkadza. Nie przejmuj się, bo nie masz czym :]
 

inspiracja20

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Faktycznie może powinnaś udać się do endokrynologa ponieważ ten typ owłosienia u kobiet skojarzony bywa zwykle z podwyższonym poziomem hormonów typowo męskich czyli androgenów lub może być również efektem ubocznym przyjmowania niektórych leków.
Najlepiej żebyś skonsultowała się z lekarzem.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
A nie znacie jakiegoś sposobu żeby pozbyć sie części tych włosów lub je jakoś osłabić?
Musisz się poddać ... kastracji. Wtedy zachodzą zaburzenia gospodarki hormonalnej prowadzącej do wykszałcenia tzw. cech eunuchoidalnych. Brak męskiego zarostu, barki wąskie jak u kobiety, znikome owłosienie, "delikatna" uroda, brak jabłka adama. Więcej info w focus historia ;) O ironio to przecież "porządany" obiekt w świecie 15-latek i MTV ;) No ale są geje, lesbijki to dlaczego i nie wepchnąć tam modelu eunucha :) Przecież "jesteśmy" "tolerancyjni" - choć jak się okazuje nie na włosy :D

Jakby ktoś nie skumał to była ironia skierowana do tych wszystkich podatnych na wpływy mediów, chcących wyglądać jak ikony golące sobie wszystko typu David Beckham, Cristiano Ronaldo. Dla mnie takiemu "facetowi" właśnie bliżej do takiego XVII-wiecznego eunucha niż faceta. Niech sobie lepiej mózgi wydepilują ;)

ps. poczekaj 2-3 lata i zacznij zadawać się z kobietami, a nie słitaśnymi 15-letnimi dziewczynkami, fankami Bimbera, mającymi mózg wyprany od MTV :)
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Dokladnie, prawdziwy facet ma wygladac tak: :D

Clint.jpg


i smierdziec gorzala :lol:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A nie znacie jakiegoś sposobu żeby pozbyć sie części tych włosów lub je jakoś osłabić?

Sluchaj poczytalam na forach meskich i niestety owlosienie u mezczyzn , to jest kwestia genetyczna, widocznie Twoje geny sprawily, ze masz takie dosc bujne owlosienie. Jak mozesz zmniejszyc ? Takie zwykle sposoby, ktore nie zwalcza tego na trwale, np wosk jak u kobiet czy wizyta u kosmetyczki i tam Ci zrobi depilacje laserowa, ale to troche kosztuje.
Greeg nie nabijaj sie, oczywiscie u faceta wlosy to pozadana sprawa i normalne, ze ma ich duzo, ale autor mkoze rzeczywiscie moze miec za duze, a skrajnosci nigdy nie sa fajne, watpie, zeby chodzilo mu o to by byl calkiem gladki bo nie wspomina o tym.Ale zgadzam sie ze CR czy David to przesadzaja, ale ja to zawsze mowilam ze nie lubie takch facetow metro, dla mnie to bardziej juz kobitki niz meczyzni, dlatego nie podobaja mi sie wcale.
no ale mowie watpie by autor taki chcial byc
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
heh dlaczego mężczyźni ZAWSZE za męski odpowiednik ideału podają Clinta :p

Sluchaj poczytalam na forach meskich i niestety owlosienie u mezczyzn , to jest kwestia genetyczna, widocznie Twoje geny sprawily, ze masz takie dosc bujne owlosienie. Jak mozesz zmniejszyc ? Takie zwykle sposoby, ktore nie zwalcza tego na trwale, np wosk jak u kobiet czy wizyta u kosmetyczki i tam Ci zrobi depilacje laserowa, ale to troche kosztuje.
Greeg nie nabijaj sie, oczywiscie u faceta wlosy to pozadana sprawa i normalne, ze ma ich duzo, ale autor mkoze rzeczywiscie moze miec za duze, a skrajnosci nigdy nie sa fajne, watpie, zeby chodzilo mu o to by byl calkiem gladki bo nie wspomina o tym.Ale zgadzam sie ze CR czy David to przesadzaja, ale ja to zawsze mowilam ze nie lubie takch facetow metro, dla mnie to bardziej juz kobitki niz meczyzni, dlatego nie podobaja mi sie wcale.
no ale mowie watpie by autor taki chcial byc

Moni..jak zacznie sobie woskiem w to ingerować to jak nie ma jak pedałek wyglądać? no jak ? :]
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
heh dlaczego mężczyźni ZAWSZE za męski odpowiednik ideału podają Clinta :p



Moni..jak zacznie sobie woskiem w to ingerować to jak nie ma jak pedałek wyglądać? no jak ? :]

Podalam mu tylko rozwiazania, ale najlepiej jakby nic z tym nie robil, bo lepiej zeby mial tego za duzo niz wcale :] no ale chcial rozwiazan to dalam :) innych nie ma.

a czemu za ideal podaja Clinta ? bo jest przystojny, chociaz o gustach sie nie dyskutuje.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
heh dlaczego mężczyźni ZAWSZE za męski odpowiednik ideału podają Clinta :p
hyh, nie wiem, ale całkiem możliwe, że też bym podał Clinta :p

To po prostu taki gościu (tzn. kombinacja jego urody + postaci jakie grał) co nawet jakby przed nim wybuchła atomówka, rozwaliło się ufo, stanęła miss wrzechświata ;) to dalej miałby pokerową twarz, umiałby zachować zimną krew i zrobić TO CO NALEŻY, nie oglądając się na nikogo, na nic itd. :) nie ma urody pedałka, metro, czy choinka wie kogo. Bardziej jest jak taki "kwadratowy", nieociosany kloc ;) no a jak trzeba to będzie bardzo upierdliwy i spuści wp... komu trzeba :)

Czy chcialbym tak wygladac ? Niekoniecznie, ale faktycznie kojarzy mi się z męstwem, z facetem, który ma własny świat, i tym światem nikt nie zatrzęsie, nikt go nie położy na łopatki. Co najwyżej jakaś piękna, inteligentna kobieta z klasą przebije się kiedyś przez mur i go oswoi ;)

Ale uwaga do dzisiejszych 15-latek wzdychających do jego fotek (sprzed X lat) - on na pewno mial włosy na klacie :D Na nogach i rekach też :p


Ja Monique się nie nabijam - no może troszkę. Więcej wiary w siebie. Niech kopnie te koleżanki w d.u.p.e, albo zrobi coś co odróżni go od kolesiów wyglądających jak Bieber ;) Nie wiem, niech zostanie kapitanem szkolnej reprezentacji piłki nożnej - jestem w stanie założyć się o każde pieniądze, że wtedy te włosy przestaną być problemem :) Ja tam widzę problem pt. brak pewności siebie i zbytnie przejmowanie się opinią otoczenia. Otoczenie lubi się pastwić nad słabymi jednostkami - często z byle jakiego powodu. Niech po prostu zacznie robić coś w czym jest lepszy od innych i problemy znikną. Zresztą, kwestia czasu i kolegom też zacznie rosnąć ostrzej tu i ówdzie - zobaczymy co wtedy zrobią Ci koledzy i co zrobią koleżanki :D Albo się ogolą, kupią skarpeteczki przed kostki, ogolą nóżki, założą polo i będą wyglądać jak męskie p.i.z.d.y , albo zaakceptują swoje ciało.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Podalam mu tylko rozwiazania, ale najlepiej jakby nic z tym nie robil, bo lepiej zeby mial tego za duzo niz wcale :] no ale chcial rozwiazan to dalam :) innych nie ma.

a czemu za ideal podaja Clinta ? bo jest przystojny, chociaz o gustach sie nie dyskutuje.

no nie wiem, już lepiej mu za dużo o woskach nie mów, bo nie sądze żeby wytrzymał ten wątpliwie przyjemny zabieg ;]

Clint przystojny...jeżeli już to był, bo teraz to ..nie bardzo :p

dlaczego to nie wiem, ale to ponoć odzwierciedlenie męskości..Brudny Harry i te sprawy, zarost,dziki zachód, whisky w ręku..
 
Do góry