Czy kremy wspomagają depilację?

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
hyh, nie wiem, ale całkiem możliwe, że też bym podał Clinta :p

To po prostu taki gościu (tzn. kombinacja jego urody + postaci jakie grał) co nawet jakby przed nim wybuchła atomówka, rozwaliło się ufo, stanęła miss wrzechświata ;) to dalej miałby pokerową twarz, umiałby zachować zimną krew i zrobić TO CO NALEŻY, nie oglądając się na nikogo, na nic itd. :) nie ma urody pedałka, metro, czy choinka wie kogo. Bardziej jest jak taki "kwadratowy", nieociosany kloc ;) no a jak trzeba to będzie bardzo upierdliwy i spuści wp... komu trzeba :)

Czy chcialbym tak wygladac ? Niekoniecznie, ale faktycznie kojarzy mi się z męstwem, z facetem, który ma własny świat, i tym światem nikt nie zatrzęsie, nikt go nie położy na łopatki. Co najwyżej jakaś piękna, inteligentna kobieta z klasą przebije się kiedyś przez mur i go oswoi ;)

Ale uwaga do dzisiejszych 15-latek wzdychających do jego fotek (sprzed X lat) - on na pewno mial włosy na klacie :D Na nogach i rekach też :p


Ja Monique się nie nabijam - no może troszkę. Więcej wiary w siebie. Niech kopnie te koleżanki w d.u.p.e, albo zrobi coś co odróżni go od kolesiów wyglądających jak Bieber ;) Nie wiem, niech zostanie kapitanem szkolnej reprezentacji piłki nożnej - jestem w stanie założyć się o każde pieniądze, że wtedy te włosy przestaną być problemem :) Ja tam widzę problem pt. brak pewności siebie i zbytnie przejmowanie się opinią otoczenia. Otoczenie lubi się pastwić nad słabymi jednostkami - często z byle jakiego powodu. Niech po prostu zacznie robić coś w czym jest lepszy od innych i problemy znikną. Zresztą, kwestia czasu i kolegom też zacznie rosnąć ostrzej tu i ówdzie - zobaczymy co wtedy zrobią Ci koledzy i co zrobią koleżanki :D Albo się ogolą, kupią skarpeteczki przed kostki, ogolą nóżki, założą polo i będą wyglądać jak męskie p.i.z.d.y , albo zaakceptują swoje ciało.


Racja, ja tam nie ogladalam tak filmow z nim, ale wiadomo, ze daleko mu do faceta metro, i dobrze, bo podczas, gdy tacy wzbudza tylko me politowanie, to taki facet jak Clint przyciaga meskoscia i wg mnie jest bardzo przystojny, ale jak mowilam kwestia gustu i tego jaki sie ma "typ" , kto jest w danym "typie". On akurat w moim jest.

Hmm, moze i rzeczywiscie to problem jego malej pewnosci siebie. Mozliwe, ze masz racje.

niesmiertelna jasne, ze byl przystojny, teraz to gorzej bo starszy, ale raczej po prostu nie mowie w kategoriach byl przystojny, bo w koncu nadal to ten sam czloweik ,tylko starszy :] oczywiscie, ze zarost i wlosy to odzwierciedlenie meskosci . Nie podobalby mi sie facet lysy i caly ogolony . Za to moze mi sie spodobac normalny z wlosami tu i owdzie, tylko bez brody czy wasow , bo tego nie znosze. Ale taki metro to nieeee. No ale za duzo wlosow to tez moze byc problem.
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
u facetów niektórych owłosienie bujne jest i już, ale ja np lubię ;p no chyba że to jakieś kręcone jak u owieczki to trochę gorzej ;p
a owłosiona klata to już w ogóle wymiata .
powiedz im, że po prostu jestes 100 procentowym mężczyzną i niech Ci zazdroszczą ;p
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Odkąd zaczęłam uczęszczać regularnie na basen muszę cały czas dbać o to by moje ciało było gładkie - wszędzie. Już mam tego dość, zwłaszcza że wiadomo że włosy odrastają mocniejsze i ciemniejsze. jestem na tyle zdeterminowana że zdecydowałam się na laserowe usuwanie owłosienia. Ile potrzeba serii by całkowicie się go pozbyć? Miał ktoś robiony taki zabieg, warto?
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
To zależy od tego jakie masz te włosy na ciele...
Jeśli ciemne i grube to potrzebujesz więcej zabiegów.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Właśnie odwrotnie moja droga. Jeśli włosy są ciemne to zazwyczaj potrzeba mniej zabiegów niż na włosach jasnych, a to dlatego, że laser łatwiej łapie włosy ciemne. Włosów jasnych czasem w ogóle nie chce łapać. Ja mam takie dosyć ciemne owłosienie i w studio laser wystarczyły mi tylko 3 zabiegi. Jeśli chodzi o to czy warto, no cóż, myślę, że to jest dosyć oczywiste. Warto. Pozbędziesz się owłosienia na zawsze, i będziesz miała to z głowy nie tylko na basenie.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A co powiecie na depilacje laserowa ?
W sumie to jest teraz najpopularniejsza metoda na pozbycie sie wszelkiego zbędnego owłosienia i to dokładnie wszedzie.
 

retikulum

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie, chciałam wydepilować sobie bikini ale nie wiem w jakim salonie i jakim laserem. Słyszałam różne opinie, że nie ma efektów, że boli i że dzieją się po tym dziwne rzeczy na skórze. Może ktoś z was jest już po takim zabiegu?? Proszę podzielcie się swoim doświadczeniem bo chciałabym jak najszybciej pozbyć się zbędnych włosów. Ważne też jest aby cena za zabiegi nie była wygórowana. Pozdrawiam
Klaudia z Poznania
 

Goshuaho

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Hej, ja byłam w Instytucie depilacji laserowej na Marcelińskiej, gdzie zabiegi wykonują pod okiem lekarza. Z efektów jestem bardzo zadowolona bo już po pierwszym zabiegu widziałam ubytki w owłosieniu. Mają tam najnowocześniejszy laser diodowy z chłodziarka przez co zabiegi, w porównaniu z laserami typu IPL, są bezbolesne. Cen też nie mają wygórowanych jak na tak specjalistyczną placówkę, osobiście trafiłam na promocję studencką więc wszystko miałam za pół ceny. Najlepiej zadzwonić tam bo istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania depilacji i nie wszyscy się kwalifikują. W tej chwili pamiętam adres strony www.epilo.pl
pozdr
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Hej, mówi wam coś fotodepilacja wykonywana przy użyciu Intense Pulse Light (IPL), czyli intensywnego światła pulsującego? Właśnie wyczytałam że jest bardziej skuteczniejsza i mniej bolesna niż laser...
//kobieceprawdy.pl/article_uni/uroda/depilacja_metoda_foto.html
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
To zależy od miasta w którym mieszkasz i od salonu który te zabiegi wykonuje.
Rozejrzyj się po salonach w swojej okolicy i dopytaj się o ceny.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
ja tam stawiam na wosk..
zabiegi laserowe i wszelkie foto - niestety odpadają z powodów zdrowotnych
 

KibaM

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mnie na nogach za bardzo boli gdy używam elektrycznego depilatora. Po golarce włosy są wyczuwalne już na drugi dzień.
sad.gif
Staram się całe nogi golić jak najrzadziej, wtedy włosy przestają tak szybko odrastać i nie są tak mocne. Największy problem mam z włosami u podstawy nogi, przy samej kostce. Tam włosy są najmocniejsze.
Czy któraś z pań używała Rio IPL Hair Remover? Czy to jest taki zwykły depilator jakiego używa się w salonach kosmetycznych? Kosztuje niecałe dwa tysiące i razem z znajomą zastanawiamy się nad kupnem.
 

mili_3011

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Depilator elektryczny???
ałć nie, nie, nie...nie dla mnie!!
Chyba nigdy się nie skuszę na zakup elektrycznego depilatora!
Obecnie używam maszynkę do golenia Gillette Venus Embrace, która ma 5 ostrzy i nakładkę nawilżającą, dzięki temu nie zacinam się już tak jak wcześniej to bywało z golarkami jednorazowymi. No i nogi są megaaaaa gładkie :)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Też mi się wydaje, że depilacja laserowa to jest najlepsza metoda na pozbycie sie wlosow i problemu z depilacja raz na zawsze; a ilosc zabiegow zalezy w sumie od indywidualnych predyspozycji, nie ma jakiejs zasady ale slyszalam ze niektorzy po 2-3 zabiegach maja z glowy na cale zycie ;) Mi się bardzo podobal efekt jaki miala moja kumpela po zabiegu w Studio Laseru, a polecala to miejsce bo zajmują się stricte różnymi zabiegami laserowymi. ja jeszcze nie zdecydowalam czy sie podejme ale jeśli tak to pewnie tez w miejscu, w ktorym specjalizują się w laserowych zabiegach - jakos bezpieczniej sie bede czula pod okiem laserowych fachowcow ;)
 

anouck

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wypróboj Pastę Cukrową, można ją przyżądzić domowym sposobem, z cytryny, cukru. Poszukaj w google na pewno jest na 1 str ;) Boli dużo mniej, niż depilacja depilatorem ale włoski odrastają wolniej i są słabsze... Tylko tzreba dużo cierpliwosci przy tym sposobie.

tez mam ten problem, używałam wszystkiego, kremów, depilatora, maszynki... I chociaż narzekalam an to ostatnie to wróciłam do maszynki szybciutko. Mimo ze golę nogi codziennie to przynajmniej nie mam czerwonych sladow, nie boli i mam gładką skóre all day :p
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Mozesz mi jeszcze napisać ile razy trzeba chodzić ,w sensie na ile zabiegów,zeby móc mieć całkowity spokój ?
Czy juz sa jakieś efekty przy pierwszej depilacji laserowej?
 
I

impresja_switu

Guest
jest sporo sposobów na to, żeby się pozbyć włosów, ale niestety prawie każda z nich ma jakieś wady, a to boli a to niedokładna. Ale jakoś trzeba się tych włosów pozbyć i zdecydować się na jedną metodę. Jak dla mnie najlepszym sposobem żeby mieć gładkie ciało jest depilacja laserowa. Tylko też najlepiej w zaufanym miejscu jak Studio Laser, żeby efekty tej depilacji były dla nas zadowalające i najważniejsze, żeby były bezpieczne.
 

wszystkojasne

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Depilacja laserowa jest najbardziej skuteczna ale tez bardzo droga i nie wszystkie nas na nią stać-- niestety. Pozostaje nam depilator, bo wyrywa włoski z cebulką. Odradzam maszynki- golarki i kremy, bo one mnie akutar uczulają
 
Do góry