Czy jesteście szczęśliwi?

moromu

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
drogi soulleader! czasami szcęścia nie dają nam rzeczy które zby łatwo nam przychodzą.... nie znam Twojej sytuacji, nie wiem jak to u Ciebie jest ale wiem to z własnego doświadczenia.
w tej chwieli nie jestem szczęśliwa, o czym wiesz z mojego tematu, ale gdyby mój chłopak się zmienił o kochał mnie jk kiedyś byłabym najszczęśliwaszą osobą na świecie!
może barkuje Ci jakiejś pasji.... no nie wiem, bardzo bym chciała pomóc i kombinuje czego by tu ci jeszcze mogło brakować do szczęścia! mam nadzije że wpadniesz na to sam albo ktoś tu ci pomoże
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Jestem..
Przynajmniej tak mi się wydaje ;)
Mam przyjaciół, którzy mnie nigdy nie zawiodą, kochającą rodzinkę ..
Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba :p
 
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Nie moge zbyt dużo chyba powiedzieć o szczęściu,no bo.. jestem jeszcze bardzo młoda.Mimo wszystko.. troszkę i tak już przeżyłam .Rozstanie rodziców.. chociaż teraz znów są razem.. a także i rozejście z mężczyzną, którego uważałam za faceta mojego zycia. Mimo tego wszystkiego..i mimo mojego niedoświadczenia i nieporadności zyciowej jestem szczęśliwa. Opieram swoje życie na nadziei, która tak często jest przecież krytykowana. Bardzo staram się doceniać to , co otrzymuje. Wiem, że nie mnie tak radzić dorosłemu mężczyźnie.. ale.. ja nie starałabym się myśleć o tym czy jestem szczęśliwy czy nie..tylko czerpała radość z rodziny, pracy... i pozwolę zacytować sobie słowa mojej pani od Języka Polskiego ;p "Nie staraj na siłę siebie poznać. Masz na to całe życie."
pozdrawiam ;* obyś był szczęśliwym człowiekiem : )
 

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
Ja jestem szczęśliwy, trzeba cieszyć się tym co się ma.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :D
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Ja jestem szczęśliwa bo mam przyjaciół i to aż dwoje.Mam męża którego kocham ponad życie.Codziennie gdy się budzę widzę wiele wspaniałych rzeczy(nie każdy może zobaczyć coś po przebudzeniu)np las, trawa, niebo,poświęcenia innych gdy wstaję słyszę wiele rzeczy-płacz czy śmiech dziecka lub dorosłego.Gdy wstaję mogę poczuć zapach świeżej kawy, dotknąć czoła mego męża.
I nawet gdy coś nie idzie tak jakbym tego chciała nie przejmuje się.Nie chce widzieć wciąż tak samo niebieskiego nieba...
 
M

Malina..xD

Guest
Niesamowicie trudne pytanie.
No tak.
Co chwilę się na coś wściekam, co chwilę mi coś nie pasuje.
Denerwuje mnie wiele ludzi, wśród których się obracam, często denerwuje mnie mój wygląd .
ale wydaje mi się że tak ... jestem szczęśliwa ! :D
sztuką jest dostrzeganie małych rzeczy niezwykłych i wyjątkowych w codzienności .
staram się cieszyć życiem ... a że mi czasami nie wychodzi ? zwykła złośliwość losu :D
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Jestem szczęśliwa, ponieważ mi sie układa w życiu. Od października mieszkam z chłopakiem, którego bardzo kocham. I czego tu więcej chcieć do szczęścia? :)
 

distant-girl

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Ja w ogóle nie jestem szczęśliwa, gdyż:
nie mam celu w życiu,
nie wiem tak na prawdę do czego dążę i czego szukam.
Chociaż mam dopiero 16 lat,
to nie widzę siebie w swoim przyszłym życiu.
Nie potrafię wyobrazić sobie co będę robiła
i co chciałabym robić.
Każdego dnia budzę się z poczuciem pustki,
tak jakby czegoś/kogoś mi brakowało.
Nie czuje się z tym dobrze.
Nie mam prawdziwych przyjaciół,
nie akceptuje samej siebie,
brak mi śmiałości i nie potrafię odnaleźć się
w większej grupie.
NIE jestem szczęśliwa.
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Aktualnie nie jestem szczęśliwa, bo rozwala mnie od środka tęsknota do osoby, którą widzę na codzień niemal, ale wiem, że nigdy nie będziemy razem :( . To jest okropne. Nie mogę nazwać się jak narazie osobą szczęśliwą ;( .
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Wczorajszy i dzisiejszy powód szczęścia: przepiękna sukienka na komres ;D
 

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja sie czuje jakbym był zamknięty w jakieś klatce przykrytej ciemną kotarą która ciągle sie zmniejsza... chyba mam zaczątki depresji ?
 

Gerion

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
1
W chwili obecnej, owszem. Do zajec mam jeszcze 2 godziny.
Za 3 godziny nie bede, bede mial przed soba wizje 2 godzinnych zajec.

Jestem szczesliwy, bo darze do szczescia.
 

fuckk ^^

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
hm., ja mysle ze w sumie kazdy jest szczesliwy na swoj sposob.
Jednych uszczesliwiaja rzeczy materialne innych rodzina i przeyjaciele.
Ale zycie jest piekne i kazdy proboje z nalezc w nim cos dla siebie.
Dostrzec to czego nie zauwazaja inni .


jestem szczesliwa,choc czasem wolala bym zeby mnie tu nie bylo,moze poprsostu zbyt sie tym przejmuje.
 

mada445

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Kraków
A ja nie do końca jestem szczęśliwa... Zawsze mam tak w życiu, ze gdy sa fajne dni, pełne radości to potem zawsze przychodzi smutek i zła passa. Niestety zmienia się to jak chorągiewka na wietrze. Nie mam swojej połówki i to chyba dlatego :(
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Ja się za szczęśliwego nie uważam. Czuję się taki nikomu nie potrzebny, taki najgorszy, że mnie nikt nie chce.
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
...Ważnych jest kilka tych chwil,ktorych jeszcze nie znamy i na ktore czekamy...Czekam

Czekam aż sie zmienie(szczescie samo do mnie nie przyjdzie),aż zaczne śnić.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć, czy jestem szczęśliwa? zależy od dni, sytuacji. Staram się być optymistką, nie zawsze wychodzi.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Cieszę się z tego co mam bo wiem że niektórzy tego nie mają... A czy tak na prawdę jestem szczęśliwa... ? Trudne pytania... Staram się patrzeć pozytywnie na świat i nie załamywać się byle czym a zwłaszcza tym że chłopak którego Kocham nie chce odwzajemnić tego samego uczucia... Więc widocznie tak musiało być, że jego miłość jest mi do szczęścia nie potrzebna :]
 
Do góry