Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
AjDżej napisał:
Poza tym objawy nie są widoczne po dwóch tygodniach
Moja mama miała już po dwóch dniach, dopiero po miesiącu dowiedziała się, że jest w ciąży :p

PascalT, no widzisz, i po co było się tak stresować? :)
 

PascalT

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hanadai dobre pytanie, i nie wiem :p

a mam takie pytanie bo z partnerka nas to zastanawia, bo partnerka wstała wcześnie zrobiła test według ulotki trza czekać 5 min po 8min 1 kreska była ale ledwo ledwo widoczna ( gorzej nawet niż ta druga kreska tutaj : http://marcinimatylda.blox.pl/resource/06_22_07_test_ciazowy.JPG ) to poszła spać i wynik o 10 odczytała jeszcze raz i mówi ze ta kreska się jakoś rozjechała i niewyraźna była, a jeszcze nie wyrzuciła testu i teraz mówi ze jest równiutka i wyraźna, chyba raczej źle test się nie wykonał ? :D Trochę jak to czytam to dziwne jakieś ze po całym dniu dopiero kreska sie wyrównała i wyraźna się zrobiła hah...

Wiem sam szukam dziury w całym ale :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
czyta się ulotki najpierw a potem zadaje pytania :] po 10 minutach test jest NIEWAŻNY, gdyż mogą pojawić się 2 kreski ktore wskazywały by ciąże, której nie ma.

to zdjęcie jest po 10 minutach czy po 5--8? bo jak na po 5-8 to ja bym uznała że to ciąża, może kreska nie jest mocno widoczna ale taka wystarczy do zasygnalizowania ciąży ;)
 

PascalT

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Te zdjęcie to przykład jak ta jedna jedyna kreska wyglądała, druga kreska się nie pojawiła w ogolę. Wiec pojawiła się tylko JEDNA kreska która była tak słabo widoczna jak na przedstawionym zdjęciu ta druga kreska.

Ale nie ważne, kupiony drugi test dla pewności już pokazał wyraźna jedna kreskę po 30 s :) i żadna więcej się nie pojawiła już do 10 min
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
ja tam nie ufam testom z moczu. Jak bym miała taką sytuacje to bym poszła na test z krwi. Moim zdaniem jest o niebo wiarygodniejszy
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Te zdjęcie to przykład jak ta jedna jedyna kreska wyglądała, druga kreska się nie pojawiła w ogolę. Wiec pojawiła się tylko JEDNA kreska która była tak słabo widoczna jak na przedstawionym zdjęciu ta druga kreska.

Ale nie ważne, kupiony drugi test dla pewności już pokazał wyraźna jedna kreskę po 30 s :) i żadna więcej się nie pojawiła już do 10 min

jesli kontrolna kreska była BAAAARDZO słaba, to taki test należy powtórzyć, bo musi być wyraźna. ;)
 

zamzu

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.

Mam 18 lat i dziś kochałam się z chłopakiem , podczas stosunku pękła nam prezerwatywa.. zauważyliśmy dopiero po stosunku.
Mam pytanie jakie jest prawdopodobieństw iż zaszłam w ciąże ?
Miesiączka zaczeła mi się 9 sierpnia i trwała 5 dni.
Cykl trwa około 30 dni.
Czy jesteście w stanie oszacować jakie jest prawdopodobieństwo na zajście?
Proszę o pomoc ponieważ nie jestem jeszcze gotowa na ciąże i chce wiedzieć jaka jest szansa na to ,że jestem w ciąży?

Proszę o pomoc i z góry dziękuje.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Czy jesteście w stanie oszacować jakie jest prawdopodobieństwo na zajście?

Nie ma sensu bawić się w oszacowywanie jakiegoś prawdopodobieństwa - jeżeli masz obawy, to jak najszybciej wykonaj test ciążowy.

Proszę o pomoc ponieważ nie jestem jeszcze gotowa na ciąże i chce wiedzieć jaka jest szansa na to ,że jestem w ciąży?

Jeżeli podczas seksu pęka prezerwatywa, to chyba logiczne, że może dojść do zapłodnienia .
 

Gothic253

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków

Hmm chciałbym sie tu podzielić moim problemem. Byłem z dziewczyną 6 miesiecy i w marcu podczas leżenia w łóżku, ogarnęły nas emocje,a prezerwatywy sie skonczyły. Ustawiliśmy sie w pozycje klasyczna i zaczęliśmy uprawiac sex, lecz ja nie posuwałem go za daleko i nie miałem wytrysku i ogólnie było bardzo sucho. Potem sie rozstalismy, ale nadal utrzymujemy kontakt i ona od marca miała 4 normalne miesiaczki (5 dniowe), a teraz miała 2-3dni i słabą... Nie moge jej przekonać zeby zrobiła sobie test ciazowy, choć usilnie próbuje. Osttanio zle sie czuje, schudła (choć to moze tez byc depresja po rozstaniu) i nie wie co sie dzieje. Od tej sytuacji w marcu prosiłem ją zeby zrobiła test ciazowy, bo wtedy można by coś wskórać, a teraz po 5 miesiącach mona tylko czekać Czy to że miała krótszą i skąpszą miesiączkę może oznaczać że jest w ciazy skoro poprzednie 4 były w porządku? No i po 5 miesiacach musi byc chyba widac już chociaż zarys.. boje sie boimy bo nie jestesmy pełnoletni i dopóki nie bede miał pewnosci nie moge porozmawiac z rodzicami itp. Prosze pomóżcie. I powstrzymajcie sie od komentarzy ze to jest nieodpowiedzialne itp, zdaje sobie z tego sprawe, ona nie;/
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Uznam, że to nie żart.
Skoro dziewczyna miała miesiączki na 99,99 % nie jest w ciąży. Po taki czasie miałaby już brzuszek. ;)
 

Gothic253

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
To nie żart, chodze od tygodnia jak jeden krok od śmierci. Wiem że miesiączke można miec do 2 miesiąca, a tu minął już piąty i teraz dopiero jest coś nie tak. Czytałem, że ktoś tam miał aż do 7 miesiąca, choć to chyba nie możliwe. Od czerwca (dokładnie od czasu zerwania) zaczęła miec problemy zdrowotne typu zemdlenia itp. Jej rodzina jest bardzo chorowita (mama ma problemy z chodzeniem, z podnoszeniem rąk, a tata problemy z ciśnieniem). Zrobiła badania krwi (3 razy, ostatnio wczoraj) i wyszło że ma zawyżone ciśnienie. I teraz mam pytanie czy na najzwyklejszym badaniu krwi wyszłoby jak czarno na białym, ze jest w ciązy? Niby brzuszek powinna mieć, ale każda kobieta jest inna.

Edit: Od czasu zerwania nie ma też ochoty na jedzenie i się praktycznie głodzi, bez wzgledu co mówię, czy jej rodzina.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Twoje wypowiedzi są najlepszym dowodem na to, że oboje nie dorośliście do tego, w co zapragnęliście się bawić.
Tak jest możliwe, żeby kobieta miała miesiączkę, gdy jest w ciąży, ale zazwyczaj są to te pierwsze i to one są bardzo słabe, a nie normalne.
Tą, którą miała ostatnio krótką, mogła mieć przez stres czy chorobę, na pewno nie ciążę.

P.S. Zerwij z nią kontakt. Założę się, że odzywanie się z Tobą wcale jej nie pomaga.
 

Gothic253

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Tak zgadzam sie z Toba ze nie doroślismy. I wiedziałem o tym odkąd zacząlem się z nią spotykać. Nie sądziłem ze ktos tak może zamacić człowiekowi w głowie jak ona. Seksu z nią nigdy nie chciałem, ale miłość zaślepia i dopiero po fakcie klapki na oczach sie otwierają. Zerwałem z nią kontakt, ale przez sytułacje z ojcem alkocholikiem stałem się lekko paranoiczny. Nie chciałem żeby doszło do tego, ze ona jest w ciązy a ja mam to w d**ie, dlatego do niej napisałem i sie dowiedziałem... Dziekuje Wam, bo mnie podnieśliście na duchu.. Ale Czarny Lokaj jestes na 100% pewien?
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Tak jestem na 100% pewna, że w ciąży to ona nie jest, tak samo jak jestem przekonana o tym, że odzywając się z nią teraz wielkie igły jej wbijasz w serce.
 

Gothic253

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Bardzo przepraszam za zwracanie się jak do faceta. Ona była o wiele bardziej przywiazana do mnie niż ja do niej, dlatego bardzo przeżyła rozstanie. Po zerwaniu chcieliśmy, żeby wyszło nam jako przyjaciele, ale złe wspomnienia i jej czyny (picie, zadawanie się z ćpającymi ludźmi) zmusiły mnie do tego żeby zerwac kontakt. Czy w zwykłym badaniu krwi może wyjść czy jest się w ciąży?
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Bardzo przepraszam za zwracanie się jak do faceta
Nic się nie dzieje, po prostu zwróciłam taką lekką uwagę na przyszłość ;)

Ona była o wiele bardziej przywiazana do mnie niż ja do niej, dlatego bardzo przeżyła rozstanie. Po zerwaniu chcieliśmy, żeby wyszło nam jako przyjaciele, ale złe wspomnienia i jej czyny (picie, zadawanie się z ćpającymi ludźmi) zmusiły mnie do tego żeby zerwac kontakt. Czy w zwykłym badaniu krwi może wyjść czy jest się w ciąży?
Zwykłe nie wykaże. Trzeba zrobić badanie beta-HCG, żeby dowiedzieć się, czy jest ciąża.

Przyjaźń to najgorsze co mogliście sobie zaproponować.
 

Gothic253

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Tak, teraz już wiem, że to była najgorsza z możliwych opcji. Ok, rozumiem. Dzisiaj ostatn raz z nia pogadam i zgodnie z Twoją radą zerwe z nia kontakt, bo to mnie wyniszcza. Tylko cholera trudno jest mi tak uwierzyc, ze to nie ciąża. To co się z nią działo, jest niewyobrażalne i nie wiem jak ona może fukcjonować. Ale dziękuję Ci za pomoc:)
 

Gothic253

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Nie znam Cie, ale gdybyś miała takie problemy jak ja w dzieciństwie to tez bys panikowała;) Wiesz dla mnie, faceta z dość dużymi ambicjami ciąża byłaby tragedią.

I mam do Cb pytanie. Skąd czeriesz informacje o ciązach itp? Jestes specjalistką czy coś?
 
Do góry