Czy Grube Kobiety/dziewczyny Mogą Być Ładne I Pociągające

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Gusta sa rózne, krągłe kobitki sa jak najbardziej sexy. To tak jakby zapytać dziewczyny, czy tylko faceci z kaloryferem są fajni. Ja tam wolę takich z brzuszkiem!
 

Mroczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
9
Miasto
Żywiec
Myślę,że to nie tyle sprawa wyglądu co seksapilu,niektóre kobiety go mają inne nie i teraz trzeba odróżnić jedno od drugiego,bo można nie być bardzo ładną,ale mieć dużo seksapilu i być pociągającą bardziej niż kobiety,które są ładne,ale tego seksapilu nie mają. A już chyba sprawa wagi to tu ma najmniejsze znaczenie,bo są szczupłe kobiety,które wyglądają jak babochłopy,bo tak się ubierają,czeszą i zachowują. Oczywiście nie mam tu na myśli jakichś wyjątkowych,chorych przypadków,gdzie kobieta waży np 200 kg,bo wtedy to może rzeczywiście nie być zbyt pociągająca
 

Lora_Crystal

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Gust nie podlega dyskusji. Każdy ma prawo lubić coś innego. Ja uważam, że grubsze kobiety też mogą być atrakcyjne i nie ma jednej odpowiedniej wagi, która się podoba każdemu.
 

truscava

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Każda dziewczyna może byś ładna ale to zależy od niej ;D .

Pozdrawiam ;D
 

takka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Wg mnie niektórym kobietom, czy osobom po prostu pasuje to parę kilo więcej i dodaje im wręcz uroku;) Poza tym każdy ma inny gust i nieraz już spotkałam się z opinią, że "lepiej parę kilo za dużo niż za mało" także jak widać nie ma w tym nic dziwnego.
 
D

darkshine

Guest
A moim zdaniem to jest nieatrakcyjne. Wręcz obleśne. Wisząca skóra, celulitis... Nie wiem co w tym ładnego, a do tego pociągającego.
 

omka21

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
No pewnie ze moga. Facetom podobaja sie rozne kobiety, jednym te chudsze a innym te grubsze;)

http://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-370658
 

juro

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie, chyba, że mowa o kolesiach nieatrakcyjnych.

Jeśli kobieta nie umie zadbać o siebie to jak o niej to świadczy ... ?
 

malgorato

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem najważniejszy jest wdzięk. Sama zawsze należałam do pulchniejszych, ale męża jednak znalazłam. ;)))
 

sarka093

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
No pewnie że tak:)
każdy jest piękny na swój sposób:)

http://www.forumowisko.pl/topic/165397-szukam-filmu/
 
D

darkshine

Guest
Nie, chyba, że mowa o kolesiach nieatrakcyjnych.

Jeśli kobieta nie umie zadbać o siebie to jak o niej to świadczy ... ?
całkowicie się z tobą zgadzam mimo iż sama jestem pulchniejsza po porodzie, ale sama widząc ociekającą tłuszczem pannę zbiera mnie na wymioty. Kobieta, dziewczyna powinna o siebie dbać!
 

justyna1981

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja nie jestem jakaś chuda a zawsze jakoś nie miałam problemów ze znalezieniem chłopaka ;) ale gusta nie podlegają dyskusji, jak kobitka potrafi o siebie zadbać to się facetowi spodoba nawet jeśli ma o te kilka kilo za dużo ;)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Ja nie jestem jakaś chuda a zawsze jakoś nie miałam problemów ze znalezieniem chłopaka ;) ale gusta nie podlegają dyskusji, jak kobitka potrafi o siebie zadbać to się facetowi spodoba nawet jeśli ma o te kilka kilo za dużo ;)

Ja również nie jestem chudzielcem. Mam i biust i na czym usiąść :p i te krągłości podobają się mężczyznom :) Nie narzekam na brak powodzenia :))
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Podobno nie tyle chodzi o ilość ciałka, co o stosunek między obwodem talii a bioder. Jeśli wynosi 0.7 to kobieta jest postrzegana jako atrakcyjna :)
 

katjana

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem charakter jest charakterem a uroda urodą :) Osobiście mam różne koleżanki i każda z nich ma in ą figurę. Uważam jednak, że kazda kobieta zna swoje atuty a jeśli nie to powinna ich poszukać i się na nich skoncentrować.
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Oczywiscie ze tak. Nie wszyscy mężczyźni lubią szczupłe dziewczyny.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Sytuacja:
Upalny dzień. Postanowiłeś iść do kina z kumplami, ci jednak się spóźniają. Szlag by to - myślisz - Idę na zimne piwo. Rozsiadasz się i nagle Twoim oczom ukazuje się widok - Cieniutka szpilka, delikatna stopa, zgrabne nogi w spódniczce mini a'la tenisistka. Porusza biodrami a jej szczupła talia przypomina kształt klepsydry. Jędrne piersi delikatnie falują z każdym jej oddechem, szyja długa i smukła spowita pajęczynką długich włosów. Siada niedaleko Ciebie zdejmując okulary przeciwsłoneczne...
Zaraz za nią wychodzi jej przyjaciółka Zgrabne sandałki odciskają się na jej puszystej stopie, także ma spódniczkę mini lecz nogi poruszają się jak dwa kloce, trzęsąc się przy każdym ruchu. Talii nie widzisz gdyż brzuch opina ładna, elastyczna bluzka z seksownym napisem, ponadto niesforna oponka z nań niepostrzeżenie się wymknęła.Patrzysz na biust - obfity, ładny, ale całokształt sylwetki jakby kołysał się na boki, słyszysz wręcz jej świszczący oddech, gdyż się spieszyła. Siada przy przyjaciółce także zdejmując okulary - ładna buzia.
Myślisz sobie, jak jedną i drugą byłoby w łóżku. Ta pierwsza wygląda na zwinną, chyba ćwiczy. Widzisz jak jej piersi spowija koronkowy stanik, a talia rytmicznie porusza się pod wpływem Twojego dotyku...
Ta druga... ładna buzia, chcesz zmienić pozycję, poszaleć, podnieść ją lub zrobić cokolwiek innego - cholera za ciężka. No i ten pot...

Która opcja dla panów standardowej wagi) jest bardziej pociągająca?
Ilu z Was tutaj jest w stałym związku z osobą XXXL?
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Historia może nieco przesadzona, aczkolwiek prawdziwa.

Nie wiem co to dla was pojęcie "gruba", bo ja przy innych kobietach/dziewczynach nie wypadam aż tak źle...162cm/59-61kg, a wczoraj idą ulicą z koleżankami, które zostały "skomentowane" pozytywnie, a z kolei ja miałam okazję usłyszeć "nooo, a ta gruba to skąd się wzięła". Tylko, że ja gruba nie jestem, no może trochę, ale jak dla mnie pojęcie "gruba" można wprowadzić dla dziewczyny w moim wzroście od 65kg wzwyż ;]
 
Do góry