Czy chłopak z dziewczyną może sie przyjaźnić ???

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Oczywiscie,ze moze sie przyjaznic. :eek:k:
Ja sama mam kilku kolegów i sa nawet fajni.Oczywiscie z dziewczynami tez sie przyjaznie :) :) .
 

bedni

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorlice
ja w tym temacie mam wam jedno do powiedzenia, mam przyjaciolke bardzo wspaniala, najlepsza na swiecie,wczesniej kiedy jej jeszcze prawie wogole nie znalem podkochiwalewm sie w niej skrycie ale mi przeszlo , przyjaznimy sie juz dlug czas kazde z nas ma partnerow wiec watpie aby ktoras ze stron czula cos wiecej, tak wiec nie ma problemu...
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
34
osobiscie mysle,ze mozena sie przyjaznic z chlopcem... nawet czasami jest to lepsze niz dziewczyna :) sama mam dwoch prawdziwych przyjacil (chlopcow) i jestem z tego bardzo zadowolona :) mimo,ze moze nas do siebie czasami ciagnie to jeszcze nic sie nie wydarzylo,gdyz wiemy ,ze moglo to wyjsc nam na zle :) a tak w ogole to dziwne jest to ze on tak po prostu,zapytal sie Ciebie czy zostaniesz jego friend???heh... ja uwazam ,ze tak nie da rady :) a i jeszcze jedna sprawa... jesli on chce sie z Toba przyjaznic nie oznacza to od razu,ze chce cos wiedzej...moze po prostu pasujesz mu chcarakterem i wie,ze bedzie mogl na Tobioe polegac :) to wszystko chyba :) papa :papa:
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja mysle ze moze zaistniec przyjazn miedzy Dziewczyna a Chlopakiem .Sam mam przyjacilolke od 10 lat :) I jakos nie jestesmy razem :) Ona Ma chlopaka i on mnie szanuje tak samo ja go :)
 

marian567

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
może istnieć przyjaźń, ale jeśli ktoś mi się podoba, pociąga mnie fizycznie i miałbym spędzać z nią dużo czasu, to to już nie będzie przyjaźń, tylko coś więcej, bo będę oczekiwał czegoś więcej
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
Nie zawsze tak jest że przyjaźni rodzi się miłość!! Ja mam przyjaciela-chłopaka, z którym świetnie mi się gada i jest fajny, ale ani ja ani on nie jesteśmy w sobie zakochani!! Bardzo się lubimy on ma dziewczyne ja się spotykam z pewnym chłopakiem jak mamy jakiś problem to idziemy do siebie i sie pytamy jak sobie z tym poradzić!! Sądzę że nie zawsze z przyjaźni jest miłość chodź to sie zdarza :) Jeśli będziesz uważała to napewno nic was nie połaczy ;) 3m sie :)
 

Martyna144

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ruda Śląska
Jasne,że możesz się z nim przyjaźnić.Nie wiem czy to najlepszy pomysł,by go poinformować,że nie chcesz,zeby coś z tego wyszło.Bo widzisz,nie sądze,żeby to coś dało.Przecież on nie decyduje czy się zakocha czy nie :p Ale myśle,że jeżeli chcesz się z nim przyjaźnić,to nie ma na co czekać...
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Ja mam przyjacólke i istneje cos takiego napwno bo o wszytkim z nią gadam i mi tak jest dobrze bo brdzo ja lubie i szanuje chociaz czasami jest za dobra dal mnie ale to jest inny temat !! Pozdro!!
 

reguska

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
widzisz...akurat ja byłam w podobnej sytuacji no i było dokładnie tak jak napisałaś... to ze strony chłopaka miłość wyszła;p no i :cenzura:...mysle, że w każdym przypadku bedzie tak, ze predzej czy pozniej to któres ze stron sie skapnie ze jest zakochana... no i wtedy o przyjazni mowy nie ma;] takze podsumowujac to stwierdzam iz przyjazn ta jest niemozliwa na bardzo długa mete:D:D
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Mam chłopaka, i przyjaciela. Mój chłopak jest trochę zazdrosny, ale na prawdę nie ma o co, znam się z moim ziomkiem od podstawówki i nic między nie było, a rozumiemy się jak brat z siostrą:)
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Szczeże CI powiem ze nie mam żadnych watpliwosci co do tego że przyjazn miedzy chłopakiem a dziewczyną nie istnieje !!!!!!!! Zawsze predzej czy później przynajmniej jedna ze stron sie zakocha i najczesciej bez wzajemnosci ... szczeże to sama tak miałam ... nie przejmuj sie ... w moim przypadku zapomnienie o "przyjacielu" trwało 1 i 4 miesiące ...szczeze to ten temat mi boli wiec koncze :papa:
 

Helix

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
ze Stołecznego Miasta Krakowa :)
Ja osobiście miałam kilku przyjaciół facetów i tylko w jednym się zakochałam :). Z mojego niewielkiego doświadczenia twierdze jednak, że jeśli mu powiesz na jakich zasadach chcesz się przyjaźnić, a on to zakceptuję to wszystko będzie dobrze. Tylko jedna dygresja jeszcze. Co będzie, gdy to ty złamiesz te zasady?! A życie pisze rózne scenariusze...
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Według mnie : no jasne ze chłopak z dziewczyna oze siem przyjaznic
sama ma jednego prawdziwego przyjaciela wsród płci meskiej i to jest tylo prawdziwa przyjazn
 

Beatka500

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Po prostu powiedz mu, że dawno się nie widzieliście i takie tam i, że przyjaciół masz niewielu, których uważasz, że zawsze moga ci pomóc. Ale jeżeli go lubisz i w ogóle to powiedz mu, że zgadzasz się na przyjaźń z nim ale tylko na przyjaźń. Pozdrawiam ;)
 

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zgadzam sie z beatką powyżej ;)
 

Attachments

  • przyjaciele.jpg
    przyjaciele.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 9

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
I ja mam to samo...
Z facetami o wiele łatwiej sie dogaduje, poza tym międyz dziewcyznami zawsze jest coś w rodzaju rywalizacji która lepsza, ładniejsza itp, a przyjaźniac się z facetem nie ma czegoś takiego, poza tmy jak się nie rozumie czegos u jakiegoś innego faceta, a ma sie faceta przyjaciela to on mysli jak facet i może nam to wyjaśnic...
 
Do góry