Czy chłopak z dziewczyną może sie przyjaźnić ???

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Ja też wole pogadać z dziewczynami, jakoś tak swobodniej i więcej tematów?!
 

Agata1420

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
bo z takiej przyjaźni wyniknie miłość wiem to z własnego doświadczenia.to On był zakochany we mnie! od zawsze... a do tej pory wierzyłam że taka przyjaźń jest możliwa...ale myliłam się.jeśli on chce się z Tobą przyjaźnić oznacza to że liczy na coś więcej.Tak mi się wydaje ;)
 

Ta inna

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
to zależy czy człowiek potrafi się nieangażować. ja np nie potrafię, i przy każdym poznanym bliżej koledze boję się, że coś poczuję. ale próbuję trzymać dystans. skoro on spytał czy możecie być przyjaciółmi, to możliwe, że ma coś do Ciebie, "chciałby mieć Cię bliżej". może porozmawiaj z nim o co mu dokładnie chodzi, czy chce być TYLKO przyjacielem ?
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja niestety nie mam takich przyjaciół, bo we mnie wszyscy koledzy odrazu się zakochują :( Bidula jestem...:p
 

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
Ponoc przyjaźń damsko-męska istnieje, mój znajomy taką właśnie zawarł i od wielu lat jest to tylko przyjaźń i nic więcej. W moim przypadku jednak to się nie sprawdza. Fajnie mi się gada z facetami, im ze mną również, czasami lepiej się z nimi dogadac niż z kobietami. Ja bym chciała miec przyjaciela, ale mi nie wychodzi, bo Oni zawsze chcą czegoś więcej.. a ja nie chcę.. chcę pozostac na stopie przyjacielskiej i wtedy ta "przyjaźń" zazwyczaj się kończy :( Ech, Ci mężczyźni :p
 

dragg

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Szczecin
Moze, moze..

Sam mam kilka takich przyjaciolek i dogadujemy sie bardzo dobrze, a nie szukam w nich obiektu pozadania bo mam ta swoja jedyna. Zreszta skoro juz jestesmy przyjaciolmi to nie bede tego rozwalal ; ] .
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
teraz wydaje mi się, że taka przyjaźń jest możliwa.
tylko, że jeśli jedno się zakocha, to może być nieciekawie.
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
czemu nieciekawie? właśnie może się zacząć coś fajnego, nie miałbym osobiście nic przeciwko :)
 

emilia15

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
104
Punkty reakcji
0
wedlug mnie przyjazn miedzy chlopakiem a dziewczyna jest mozliwa. Sama sie przyjaznie z jednym chlopakime:p
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
tak, a jeśli jedno się zakocha, a drugie nie?
może dalej powiesz, że to może być ciekawe :]
 

querubin

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
Przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną?- jak najbardziej! Tylko oczywiście od początku muszą być widoczne zasady, żeby przypadkiem ktoś nie ucierpiał. A tak swoją drogą to co to w ogóle za pytanie "będziesz moją przyjaciółką?". Przyjaźń to długoletni "proces", trzeba ją zdobyć, ona przychodzi sama. Nie można wybrać sobie osoby i powioedzieć- tak ta osoba będzie moją przyjaciółką/przyjacielem. Zapytaj się najpierw kolegi co to dla niego PRZYJAŹŃ ;|

pozdrawiam
 
Do góry