Człowiek z tatuażem - dziwak?

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Anwalar napisał:
Chcesz, żeby faceci patrzyli na Ciebie, czy na Twój tatuaż ?
Jeżeli będą patrzeć na mnie, to nieuniknione będzie to, że zerkną przy okazji na mój tatuaż. Szczerze wątpię, żeby przez całą rozmowę mężczyzna był wgapiony na tatuaż, zamiast na mnie, a nawet jeżeli tak by się stało, to byłabym z tego powodu naprawdę ucieszona. W końcu ktoś docenił sztukę.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Agne napisał:
Chcesz, żeby faceci patrzyli na Ciebie, czy na Twój tatuaż ?
Jeżeli będą patrzeć na mnie, to nieuniknione będzie to, że zerkną przy okazji na mój tatuaż. Szczerze wątpię, żeby przez całą rozmowę mężczyzna był wgapiony na tatuaż, zamiast na mnie, a nawet jeżeli tak by się stało, to byłabym z tego powodu naprawdę ucieszona. W końcu ktoś docenił sztukę.
Każda kobieta jest sztuką, nie musi się upiększać.... .
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Anwalar napisał:
Każda kobieta jest sztuką, nie musi się upiększać....
Nie zgodzę się z tym. Są kobiety niezwykle piękne, ale są i szkaradne, które za toną makijażu, tatuaży i operacji plastycznych, próbują ukryć swą brzydotę.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Agne napisał:
Każda kobieta jest sztuką, nie musi się upiększać....
Nie zgodzę się z tym. Są kobiety niezwykle piękne, ale są i szkaradne, które za toną makijażu, tatuaży i operacji plastycznych, próbują ukryć swą brzydotę.
Nie ma brzydkich kobiet.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Anwalar napisał:
Nie ma brzydkich kobiet.
Oczywiście, że są. Ale nie wszystkie ujawniają się ze swą brzydotą. W końcu nikt nie chcę czuć się gorszy.
 
M

MacaN

Guest
Anwalar napisał:
Nie ma brzydkich kobiet.
Nie wiem, jaka poprawność polityczna skłoniła Cie do napisania tego zdania...

Oczywiście, że są brzydkie kobiety, tak samo, jak sa brzydcy mężczyźni, brzydkie zwierzęta, budynki, tatuaże i wszystko co istnieje. Jest piękno, brzydota i jakaś równowaga pomiędzy nimi. Kobiety nie sa tu wyjątkiem.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
MacaN napisał:
Nie ma brzydkich kobiet.
Nie wiem, jaka poprawność polityczna skłoniła Cie do napisania tego zdania...

Oczywiście, że są brzydkie kobiety, tak samo, jak sa brzydcy mężczyźni, brzydkie zwierzęta, budynki, tatuaże i wszystko co istnieje. Jest piękno, brzydota i jakaś równowaga pomiędzy nimi. Kobiety nie sa tu wyjątkiem.
Nie poprawność polityczna, tylko życie.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Anwalar napisał:
Nie poprawność polityczna, tylko życie.
Albo masz spaczony obraz świat. Jak bardzo trzeba wytężyć wzrok, żeby w brzydocie piękno ujrzeć?
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
Być może chodziło o taki kurtuazyjny gest wobec płci nadobnej. Zresztą, dokonując gwałtu na wyobraźni, można widzieć wszystko takim, jakim chciałoby się widzieć. :D
 
M

MacaN

Guest
makfil napisał:
Być może chodziło o taki kurtuazyjny gest wobec płci nadobnej. Zresztą, dokonując gwałtu na wyobraźni, można widzieć wszystko takim, jakim chciałoby się widzieć.
Dokonując takiego gwałtu to ja mogę przespać całe życie, chadzać na spacery do lasu, podziwiać ptaki, drzewa, łąki, latać z wykrywką i być przekonanym, że jestem tylko na urlopie, a regularnie pracuję dla NASA. Tylko to jednak nie na tym polega.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Agne napisał:
Nie poprawność polityczna, tylko życie.
Albo masz spaczony obraz świat?

makfil napisał:
Zresztą, dokonując gwałtu na wyobraźni, można widzieć wszystko takim, jakim chciałoby się widzieć. :D
No tak, nim cokolwiek zdołałem wytłumaczyć (w sumie temat o tatuażach nie chciałem offtopować), od razu zrobiliście ze mnie wypaczeńca z popieprzoną wyobraźnią, gdyż odważyłem się mieć inne zdanie od Was ?!
Osądzono, skazano, wyrok wykonano.
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
MacaN napisał:
Dokonując takiego gwałtu to ja mogę przespać całe życie, chadzać na spacery do lasu, podziwiać ptaki, drzewa, łąki, latać z wykrywką i być przekonanym, że jestem tylko na urlopie, a regularnie pracuję dla NASA.
Nie wiem czy możesz, bo to już byłaby schizofrenia urojeniowa. A sama wyobraźnia jest bardzo tolerancyjna. Nawet w przypadku gwałtu skarżyć nigdzie nie będzie i odpowiedzialność karna za taki gwałt nie grozi. Oczywiście pod warunkiem, że nie wyrządzi to szkody innym. :grin:
 
B

Blancos

Guest
Anwalar napisał:
Nie ma brzydkich kobiet.
Są tylko mężczyźni, którzy za mało wypili?

A co do tatuaży... Kiedyś myślałem nad tym, czy by sobie nie zrobić, ale to była taka młodzieńcza myśl i nic więcej. Obecnie nie mam na to najmniejszej ochoty. Co zaś się tyczy płci przeciwnej to absolutnie mi się to nie podoba - jeszcze jakiś mały tatuaż byłbym w stanie przeżyć, ale gdyby dziewczyna robiła jeden za drugim czy gustowała w dużych to zdecydowanie byłoby to dla mnie bardzo mocno na minus.

Jednakże, samych osób z tatuażami... nie potępiam. To, że nie jest to w moim guście i mi się nie podoba, nie oznacza, że zabraniam komukolwiek mieć inne kryteria estetyczne czy nie zgadzam się na to, żeby ktoś robił sobie ze swoim ciałem, co mu się podoba.
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
Anwalar napisał:
No tak, nim cokolwiek zdołałem wytłumaczyć (w sumie temat o tatuażach nie chciałem offtopować), od razu zrobiliście ze mnie wypaczeńca z po:cenzura:ą wyobraźnią, gdyż odważyłem się mieć inne zdanie od Was ?!

Anwalar, życzę Ci trochę więcej poczucia humoru!
Nie zauważyłem, aby ktoś chciał Ci dokuczyć, a już z pewnością nie ja, gdyż odnosiłem się do późniejszych postów. Temat nieco zdryfował, co wg mnie wcale mu nie zaszkodziło, a bez różnicy zdań i opinii nie byłoby dyskusji. :)
 
K

Kmicic_IQ130

Guest
ja zrobiłbym sobie tatuaż np. raka - mój znak zodiaku. ale martwi mnie, że nie będzie można już tego usunąć
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Kmicic_IQ130 napisał:
ja zrobiłbym sobie tatuaż np. raka - mój znak zodiaku. ale martwi mnie, że nie będzie można już tego usunąć
Taki z naklejki sobie nalep, zejdzie po tygodniu.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Kmicic_IQ130 napisał:
rozumiem żart?

podobno są takie co schodzą po pół roku. ???
Widzę, że już masz doświadczenie z tymi tatuażami, piszą, że przy codziennym myciu zejdą po 2 tygodniach, ale skoro u Ciebie przetrwały pół roku, to nie wiem jak często zażywasz kąpieli.
 
Do góry