Ćwiczenia na poprawę sylwetki.

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
taaaa może i tak....
ale nie mam an to siły...
ze szkoły przychodzę taka padnięta że tylko jestem w stanie zrobić 200 brzuszków i 0,5-1h ćwiczeń a gdzie jeszcze taniec....
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
czemu jako tako godzina ostrych ćwiczen i do tego nie jedzenie to naprawde dużo
Ja to po 40 minut rano i wieczorem ćwiczę ale dzisiaj sobie odpuszczę bo jakoś zmęczona nieprzeciętnie jestem :)

a co do budy eh szkoda gadać bez komentarza ale czasami było fajnie jak np pisaliśmy petycje o zmiane nauczyciela albo jak sie uciekało z lekcji lub nudnych wycieczek po tychach potem mama wysłuchiwała hehehehe jak cie ciekawi co wyczyniałam to na pw lub maila ci napisze hihihihi :D
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Najlepszym sposobem na płaski brzuch są ćwiczenia (np. brzuszki). Należy pamiętać, że jak się zaczyna ćwiczyć to systematycznie. Możesz zacząć chodzić na basen, a po za tym pić dużo wody, ponieważ oczyszcza ona organizm z toksyn :]
 

rainforest

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
ja przez 3 miesiące biegałam przez ok 1 godzinę dziennie.Oczywiście nie ciągle przez godzinę, bo nie mam aż takiej kondycji.
Ale do rzeczy. Biegałam, jadłam 3 posiłki w tym koniecznie ciepły obiad (daje uczucie sytości i starcza na reszte dnia).
No i wyszczuplałam. Z rozmiaru 40 zeszłam na 36. Nie przemęczyłam się jakoś specjalnie, a po bieganiu czułam się rewelacyjnie.
tylko trzeba się zmobilizować.
 

sanczezo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Elbląg, Nowy Dwór,Malbork, Braniewo
Dokladnie, mobilizacja, narzucenie sobie odpowiedniej rutyny to podstawa. A szczesliwi bedziemy nie tylko dlatego, ze mamy plaski brzuch, ale i dlatego, ze... w zdrowym ciele zdrowy duch
smile.gif
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
ja proponuję coś na dolne partie brzucha
połóż się na plecach, podnieś nogi do góry i zegnij w kolanach (między udami a brzuchem ma być kąt prosty, a łydki równolegle do podłogi). Prostuj raz jedna raz drugą nogę (tak żeby była ona równoległa do podłogi). Aby zwiększyć stopień trudności pracuj obiema nogami jednocześnie.
Podczas wykonywania ćwiczenia pamiętamy o napinaniu mięśni i wciąganiu brzucha no i oczywiście oddech

życzę przyjemnego ćwiczenia :D
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Ja tez sporo brzuszków ćwiczę, jak napnę to też twarde mięśnie mam , ale co z tego jak ich nie widać, bo tłuszczyk zasłania. Trzeba go spalić.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Witam :)
Ja od wczoraj robię ćwiczenia... 2minuty nożyce zrobiłam, brzuszki 20, przysiady 20 i nie wiem co jest jeszcze dobre?
bardzo chcę schudnąć... a najbardziej to chcę mieć płaski brzuchol :D podalibyście mi takie ćwiczenia, które w domu można robić? ... bo ja niestety nie mam pojęcia :/
Chciałabym schudnąć 10kilo najbardziej :)
ważę 71kilo przy wzroście 167cm więc 61 by mnie mocno fascynowało:)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
aerobiczna szostka Weidera :D
cwiczenia na brzuch, dosyc ciezkie, ale daja rezultaty :D

ja cwiczylem i bylo srednio... gorna czesc brzuca sie ladnie wyrabia (ale jak sie skonczy cwiczyc szybko to spada) .. dolna partia brzucha gdzie mam niestety tluszych prawie bez zmian.. dlatego moim zdaniem A6W jest dobra dopiero wtedy jak sie juz upora z tluszczykiem... jak sie juz krztaltuje miesnie

uwazam ze najpierw niskokaloryczna dieta i cwiczenia aerobikowe na spalanie tlusczyku a dopiero pozniej mozna cwiczyc same miesnie...

mi narazie idze jak po grudzie :lol:
 
Do góry