Ćwiczenia na poprawę sylwetki.

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Płaski brzuch...

witam ;)
Zapodałam taki temat gdyz , moze znacie jakies skuteczne metody , aby szybciej osiągać lepsze rezultaty i uzyskać fajną sylwetke?(Tu nie chodzi żeby być chudym , bo wtedy wystarczyłoby nie jeść)
Chciałabym abyście jesli macie ochote podzielili sie jakimis skutecznymi ćwiczeniami i sposobami na poprawienie sylwetki.
Z góry dziekuje :padam:


Pozdrawiam :D
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
przepraszam ale ja gruba nie jestem :kwasny:
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
a ja to na odwrot :D musialbym troche przytyc bo niby duzo jem ale za duzo na rowerku i na rolkach i kg leca w dol i wygladam jak z oswiencimia :zawstydzony:
 
A

Augustynka

Guest
uki uki ja też tak mam:) Hehe napewno z tym Oświęcimiem troche przesadziłeś :> Ja chciałabym byc grubsza,ale tak sie dobrze czuje i większośc osób puka sie w czoło jak mówie że chcem przytyć :] Niekótrym to w ogóle nic nie pasuje i myślą że wszystko kręci sie wokół nich. Na tych najlepiej nie zwracać uwagi :)
No ale do tematu... Moim zdaniem każde ćwiczenie przyniesie skutek,jeśli sie przyłozysz, a nie bedziesz oszukiwac sama siebie. Zwykłe brzuszki robione co dzień,stopniowo ze wzrostem formy zwiększając ilośc przyniosą skutek. Do tego seryjka hantlami co pare dni i ciałko bajerka :hyhy: Ale pamiętaj: robisz to dla siebie,nikt cie z tego nie bedzie rozliczał,ale sie dziewczyno postaraj!! POWODZENIA i koniecznie napisz o swoich postępach;) Buźka :*
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
nie potrzebnie podsunełam ten temat bo ja ćwicze od ponad roku i to naprawde systematycznie i świetnie się czuję, hantelki tez ida u mnie w ruch chodze na pieszo do szkoly a mam kawalek drogi i nie jestem gruba , myslalam ze rozwiniecie ten temat troche inaczej ale jednak nie. :/ no nic trudno. nie mam jakiegos tam tluszczu tylko chcialam znac bardziej profesjonalne sposoby na fajne miesnie o to mi chodzilo.
pozdrawiam :D
 
A

Anonymous

Guest
Dona jeśli chcesz miec fajniutkie mięśnie to ja uwazam że powinnaś wybrać się do clubu fitness w Twojej mejscowości instruktorzy najlepiej się na tym znają.
:hyhy:
pozdrowionka :D
 
Z

Zając Poziomka

Guest
A moim zdaniem to dużo SEXU i jeszcze raz SEXU ;) - i brzuszek płaściutki i śliczniutki i reszta też nawet tyłeczek :):):)
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
plaski brzuch?? marzenie kazdej laski

najlepshe na plaski brzuch sa brzushki.... i to nie codziennie po 200 brzushkow...starczy dziennie po 30!! naprawde to pomaga..bez rzadnych diet... wiem co pishe..sama mi to zaoferowala moja instruktorka z aerobiku:) sprobuj:D
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Dzięki Mirek wypróbuje te ćwiczonka :)
 
Z

Zając Poziomka

Guest
A ja jednak dziewczyny proponowałbym raczej ten SEXIK-bo to jednak przyjemne z pożytecznym;)
 
A

Anonymous

Guest
ja mam brzuch bardziej płaski(+lekki kaloryfer) niż 95% mojch koleżanek chociaż one cały czas gadają o dietach itd.... a na trening jego poświęcam z 30minut tygodniowo a nie pare godzin :) a ćwiczenia to wszystkie odmiany brzuszków
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Ja przestałam jeść słodycze, pić piwko :) , a zaczęłam biegać i robić brzuszki i schudłam 7 kg. w naprawde niedługim czasie, a ćwicze tylko wieczorem i nie patrzcie na wiek bo cos źle mi się wzieło :( mam 17 lat :)
 
J

ja =P

Guest
a ja tancze ;) na treningach mamy tez rozne cwiczenia np na kondycje no i rowniez na brzuch...:)to jest moje hobby wiec sprawia mi to przyjemnosc a przy okazji spalam wszystkie slodycze ktorych jemm baaardzoduzo :p wiec moze pomysl nad jakimis zajeciami fitnes czy moze zapisz sie na zajecia z tanca ;D tez pozyteczne z przyjemnym ;) nochyba ze nie lubisz tanczyc tojuz inna sprawa ;) buziaki pap aa
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Dzięki wielkie dziewczyny, ale szczerzw mówiąc gdyby nie mój chłopak, to nie wiem czy bym tyle schudła. No ale liczy się efekt... no nie ;)
 
Do góry