Ćwiczenia na poprawę sylwetki.

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
29
No dobra ale samymi brzuszkami nic nie zdzialasz bo ja teraz jeszcze na dolne partie
miesni brzucha cwiczenia bede robic :p
 

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Też to mam już od jakiegoś czasu w planie, ale stopniowo będę dodawać po kilka ćwiczeń i na wakacje to będzie git :D
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Kataryna co to miała znaczyć to słówko kobita co?? :p Powiedz że ty nie ćwiczysz dla przyjemności ja poprostu uwielbiam wysiłek :)
Dzisiaj to śmigałam prawie do wieczora na rowerze ale jestem wykamana :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No tak w domu to nie wiem, mam okres, że ćwicze ale są też takie, kiedy nie. Tzn. pomijając, że codziennie tańczę - albo wygłupiam się przy ulubionej muzie albo tańczę układy wymyślane w tym samym momencie co wykonywane i zaraz odlatujące w zapomnienie :D No to taniec. Treningi. Siatka. Rolki, rower i bieganie. Ale nieregularnie. Zdarza się tez, że przez cały dzień nic nie robię - jedyny wysiłek to bieganie po schodach :p A czasem że cały dzień szaleję. Różnie , zależy na co mam w danej chwili ochotę.
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
A ja staram się zawsze ćwiczyć ostatnio jakoś nie wyszło bo u cioci byłam na grilu i późno wróciłam ale tak to zawsze sie ruszam czy to na rowerze czy w domu na zakupach no sama przyjemność :)
Ale ty wysportowana jesteś Kataryna dużo robi ten taniec napewno :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Taniec bardzo dużo daje. Po 1 układzie jak ktoś robi bardzo dokładnie, to można zadyszki dostać. Ale looz :) Dzisiaj trening cieszę się :D A czasem trzeba odpocząć, żeby dać mięśniom czas na regenerację :(
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja cwiecze a6w i już widać postępy mam już dziś 21 dzień :] i jak napne brzuch to czuć mieśnie takie twarde mam :]
Szczerze mówiąc to mi sie tego robic nie chce , ale jak widac silna wola ... mam to po bracie :p
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
a ja robiłam do 15 dnia i przestałam...
nie wiem czemu :(
ale znów muszę zacząć :p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A ja jestem ze siebie dumna :] jednak mam silna wole :D i potrafie jesli chce :]
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Taniec bardzo dużo daje. Po 1 układzie jak ktoś robi bardzo dokładnie, to można zadyszki dostać. Ale looz :) Dzisiaj trening cieszę się :D A czasem trzeba odpocząć, żeby dać mięśniom czas na regenerację :(
Eh ja tam tyle ćwiczę ile potrzeba i nie muszę się regenerować. Zadyszkę to też od czasu do czasu dostaję zależy jaki układ ćwiczen stosuję :)

Aniulka a próbowałaś tańczyć??
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
no wiesz tak amatorsko i chodizłam przez rok tak już bardziej zawodowo ale przerwałam bo mi sie nie chciało a teraz żałuje :(
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
bardzo chętnie ale daj mi na to czas
komp to jedyny relaks na który mam czas... :/
 
Do góry