Cudne Herbatki...

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
działają,ale szczerze mówiąc o troszkę mocniejszy efekt mi chodziło :/ po jednej nie poczułam nic,po dwóch trochę mnie ruszyło,dopiero po 3 zadziałała jako tako ;P
wolę Senes :p
a już najlepsze u mnie na przeczyszczenie to pieczarki popite mlekiem,nie ma bata,latanie do kibelka gwarantowane :p
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
nie surowe,duszone :p
kiedyś przez przypadek tk zrobiłam,najpierw zjadłam takie pieczarki a potem niechcący wypiłam szklankę mleka ;P
właśnie nie znam takich mieszanek za bardzo,kiedyś próbowałam śledzie popijać maślanka,ale nic mi to nie dało ;P
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ale z tymi pieczarkami to Ci sie tylko raz udało?
Czy potem jeszcze próbowałaś?
Wiesz... jak mam sie napchac tymi pieczarkami to chce być pewna że mnie potem przeczyści :lol:
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
ale to nie napchać ;P ja zjadłam wtedy...kawałek pizzy z pieczarkami domowej roboty ;P
na mnie zawsze działa :] kilka razy póbowałam :> tyle,że każdy ma inny organizm,mnie raz tak heerbatki firmy Vitax przeczyściły,że przez 3 dni z kibla nie schodziłam,a na moją kumpelę nie podziałały w ogóle :/
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Oy, Wiola, co Ty tak się mnie boisz? :) Ja i tak zawsze się przyczepię, nie ma mocnych :p :p :p :p
Co do mixów to ja potrafiłam zjeść kanapkę z wędliną i śledziem, do tego grzybka i popić kakao. I NIC. Także to zależy od organizmu. Mój jest zbyt silny chyba.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
No a co w moim mixie jest nie tak? :p Ta czekolada pewnie :D
Podziel się z nami swoją złotą recepturą :lol:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
To zależy od organizmu. Nie podam Ci jakiegoś super przepisu, ale chodzi o to by łączyć skrajne stężenia - np. bardzo tłuste z bardzo słodkimi.
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
No to ja jutro idę po ten senes. Bo brzuch mi coraz większy się robi, od świąt na tronie nie byłam i czuję ze zaraz wybuchnę xD
A potem to kupię sobie tą pu-erh i będe codziennie pić xD

A z takich skłądników to dobrze jest pojeść kiszonej kapusty i popić to mlekiem - efekt murowany, ale brzuch boli nieziemsko.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja ogólnie lubię ból, taki tez może być. Ale dziwię się innym 'normalnym' ludziom jak takie rzeczy słyszę :p
 
Do góry