Cudne Herbatki...

A

Alek06

Guest
A ja mam takie pytanie co do herbatek ... te o nazwie Bio-Active czy coś ... Pomagają chociaż trochę ?


Ja teraz znalazłam w sklepie La Karnite Wspomagajaca odchudzanie i pije ja kilka dni i to co zauważyłam to nie mam takiej wielkiej ochoty na słodycze,i nie mam z powodu picia tej herbatki problemów z układem trawiennym.Mnie bardzo smakuja i czekam na widzialne efekty ;-) ale w polaczeniu z duza iloscia jazdy na rowerze.
 
B

Blancaaa

Guest
CLA dziala jak tre herbatki pomaga w szybszej przemianie materii ale zeby mies ladna sylwetke takze trzeba cwiczyc i jeszcze raz ciwiczyc
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
CLA dziala jak tre herbatki pomaga w szybszej przemianie materii ale zeby mies ladna sylwetke takze trzeba cwiczyc i jeszcze raz ciwiczyc

to prawda CLA dziala tylko w polaczeniu z cwiczeniami tak wiec nie sa to magiczne tabletki odchudzajace ktore pomoga ci schudnac 10 kg wiem po sobie teraz bo sprawdzialm :) ale nie zaluje bo efekt jest ladny tylko potrzeban jest praca nad soba
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
ale na serio czujesz że to działało? :) bo ja póki co to dietka i ćwiczonka jakieś, ale ten clarinol kusi oj kusi...
a herbatki to ja piję po prostu ziołowe - można znaleźć na wszystko odpowiednie zioła :) ale to trzeba lubić...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
A same herbatki to nie wszystko ;) dobrze,że o tym wiecie bo tak ślepo zaufać tylko herbacie to zguba.
Poza tym, stosowałam jakiś b.długi okres tego typu herbatki. Organizm potem nie potrafił normalnie samemu dać sobie rady z przemianą materii jeśli wiecie co mam na myśli. Warto pamiętać ,że to tylko wspomagacze i tylko tymczasowe, to prawda - nie należy ich stosować cały czas bez przerwy,
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Nie, to wiadomo. Sama uważam że wiczenia są najlepsze,ale sytsematyczne a ni raz na miesiąc czasem nawet nie.
 

monikaca

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
czestochowa
A czy ktos z może odchudzał sie w Naturhouse (dietetyk co tydzien ustala co i jak jesc)?
Ja chodze do takiego dietetyka i w ciagu tyg schudłam juz ponad 2 kg.
 
E

esflores

Guest
Sa na rynku w tej chwili super zioła ze wschodu, które regulują trawienie wystarczy sie dokładnie rozgladnąć i sie je znajdzie a co najważniejsze są bardzo skuteczne i bezpieczne.
 
Do góry