Cudne Herbatki...

Nikoliii

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Witam wszystkich.
Mam takie pytanie, czy ktoś z Was miał może jakikolwiek kontakt z herbatkami typu XennaFix???
Znajoma poleciła mi tego typu wspomagacz w diecie? Co Wy na to ;) ??





27546.jpg
 

Alpejskie Mleczko

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
42
jeśli nie masz kłopotów z opróżnieniem to zbdne to jest
ta herbatka działa przeczyszczająco
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
to jest raczej dobre na oczyszczenie zołądka niz na diete ;/
ale jak lubisz staly kontakt z kibelkiem to polecam :D
 

Alpejskie Mleczko

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
42
faktycznie ochudza czerwona herbatka pu erh,ale ja jakoś nie koge tego pić :/ a szkoda...dla mnie ma smak ryb
 

anitka90

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem to Xenna jest na przeczyszczenie :) wiec chyba cos ci sie pomyliło :p
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ale herbatki tego typu przyspieszają przemianę materii, a więc a'la Xenna :p Tylko Xenna jest stricte na zaparcia :niepewny:
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja kiedys pilam taka herbatke Figura 1 czy tam 2 :) Nie pamietam :)
Zadnych efektow jakos nie zauwazylam :)
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
herbatki sa niezdrowe, owszem przyspieszaja przemiane materii ale podczas opróżniania wraz z kałem wydala sie duze ilosci śluzu ze scian jelit, co po dluzszym czasie picia tych herbatek powoduje jeszcze wieksze zaparcia. Organizm uzaleznia sie od tych herbatek i nie bedzie pozniej potrafil sam sobie poradzic z przemianom materii bo przyzwyczai sie po prostu do herbatek. Dlatego nie polecam ich.
 

EuDeZeT

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódz
"Faktycznie ochudza czerwona herbatka pu erh,ale ja jakoś nie koge tego pić kwasny.gif a szkoda...dla mnie ma smak ryb"
tggo tupu herbatka nie odchudza ona działa przeczyszczająco a na domiar złego ona zatyka naczynia krwionośne przez co mozna miec problemy z sercem wiec nie polecam
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja kiedys pilam herbatke Hipokratesa, ale sobie darowalam bo tylko do toalety biegalam i bylam caly czas glodna, nawet jak zielona herbate pije tez tak mam :/
 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Ja tam nie wieże w żadne herbatki,czy zielone,czy czerwone na mnie to nie działa.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Kiedyś wziełam coś na przeczyszcznie i żałuje już nigdy nic nie wezme pół dnia spędziłam na klopie to był prawdziwy dramat !! :mruga: Nie polecam i nie polecam równierz cherbatek :papa: Pozdrowienia i trzymajcie sie :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
temat jest dość stary, może teraz jest więcej osób które stosowały owe herbatki. Chciałabym kupić sobie- ale jest ich tyle na rynku, że nie wiem którą wybrać, a najlepiej żeby była skuteczna.
Może doradzicie?
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Kocurekola Figura 1 z senesem - piłam. Miałam po niej szaloną biegunkę, po 2 albo po 3. Po 1 nic się nie dzieje specjalnego. Odradzam herbatki przeczyszczające, chyba że od wielkiego dzwonu, czasami, po Świętach czy coś :p Lepiej pij czerwoną. Albo miętę. Czarna niby też coś pomaga. A tak w ogóle, to po co się odchudzać? :]
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
(tak szczerze to dla mojego faceta, jak Facet jest już po ślubie przestaje dbac o siebie i brzusio rośnie <_<) :D
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Ja piję miętową, ale taką z apteki, nie to COŚ co można kupić w sklepie :p
Smak dobry, brzuch mnie po niej nie boli, i nie przeczyszcza TAK BARDZO
Poza tym jest świetna do picia w upalne dni :D
Jedyny minus-musi sie naparzyć..więc trzeba długo czekać..
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
ostatnio kupiłam herbatke Vitax slim program.Znajdują się tam herbatki oczyszczające (pierwszy etap) i spalające (drugi etap).Te pierwsze są straszne,piłam przez 3 dni,po których to jedzenie i wszystko inne przelatywało przeze mnie jak posicks armatni...Myślałam,że się wykonczę i nie dociągnęłam tego etapu do końca.Schudłam,to prawda,ale jak tu nie schudnąć,skoro nic nie można jeść,bo tak żółądek boli,a cżłowiek czuje się jakby miał za chwilę umrzec?...odczekałam kilka dni aż moje sensacje jelitowe się uspokoją i zabrałam się za ten drugi etap.Powiem Wam,że jest nieźle,bo jakoś tak akurat miałam tydzień strasznego obżarstwa a po wypiciu tych herbtek zawsze budziłam się rano z płaskim brzuchem :)
oczywiście nie można tego popijać non stop,bo w penym monencie może doprowadzić do tego,że bez takiego wspomagacza ,jelita nie bedą w stanie same pracować...
 
Do góry