Cradle Of Filth

Arthaniel

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Far Far Far Far Away...
Może to wam się nie spodobać ale...jak dla mnie kredki dbaja już tyko o to by powiększyć swój dorobek i sprzedać jak najwięcej kiepskich płyt. Nie czuć już tej atmosfery co kiedyś :( A szkoda bo mają ogromny potencjał :lagodny: Ze wszystkich utworów słycham jedynie Nymphetamine Fix

Niestety chyba masz racje.... :(
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
to tak kredki ogulnie som znosine chociaz nowsze cd ich som bleeeeee ale strasze owszem wmiare fajne i popre przed mowce ze strony wczesniejszej dimum boring jezt dobry :D
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
jak bys nie zauwarzyl to jest polski tylko nieurzywam poslikch znakow z nawyku bo przez poltora roku rgam onlain i w grze niam niestety polskich zankow jak i na innym moim forum

to sprubuje to inaczej napisac
plyty kredek som dobre

ale jak ktos wczesniej powiezial dimum borin jest zajefajne i go popieram
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Na tym forum chyba 99% osób ma dysgrafię, dyslekcję itd. A słownik Cię naprawdę nie ugryzie, nie pobije, nie da Ci kopniaka - porawne pisanie NIE BOLI!
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Ćwieku nawet nie zdaje sobie sprawy, że popełnia błąd za błędem... :zamknijoczy:
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Tak to jest jak mózg nie nadąża za ręką :D. Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać Ćwieku ^_^ .
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Powinni powołać urząd Inkwizycji Ortrograficznej...

A co do Cradle of Filth, kapela świetna, Dani jest uważany za jednego z najlepszych Blackowych wokalistów świata, teksty mają niebagatelne, teledyski coniektóre są dobre (mi się podoba szczególnie do "Her ghost in the fog"). Ubiór i zachowanie na koncertach również jest niecodziennie :).

Ktoś wspominał nt. filmu Cradle of Fear - oglądałem, nie podobał mi się. Tani,obsceniczny,niskobudżetowy horror nastawiony na dużą ilość krwi,krwi,krwi, bezsensownej brutalności, krwi, krwi, krwi, bezsensownej brutalności itd.
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Kredki sa prześmieszni! :D najbardziej ten caly "dany" czy jak mu tam... komiczna sprawa :p
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
a ja wyybaczce tez niemogle sie powstrzymac
od:cenzura:ic sie od mojej pisowni moim znajomym to nieprzeszkadza jak pisze na innych forach umiom to rozszyfrowac i jest dobrze tylko czasem ale to czasem o literowki mnie upomnom ale niezwracajom uwagi w ten sposub niepodoba ci sie jak pisze niecytaj i mnie niewkur...
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
ostatnio troche bardziej drąże w muzyce "kredofili" :) i sadze ze sa naprawde dobrzy w tym co robia.
album Midian uwazam za najlepszy jak narazie ;], a utwór Her Ghost In The Fog miażdży i wbija w siedzenie!
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A widział ktoś ich koncertówki? - Wywiatają.
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Cradle of Filth zacząłem słuchac gdy dostałem ich piosenke (raczej nie ich :D ) ,,Hallowed be thy name". Od razu zachwycił mnie głos wokalisty. Potem dostałem ,,From the Cradle to Enslave" to był dla mnie szok jak można tak wspaniale manipulować głosem oraz klimatem piosenki. Ogólnie to lubie i to bardzo Kredki. Jednak najbardziej kocham ich teledyski (From The Cradle to Enslave, No Time to Cry, Mannequin oraz Nymphetamine) to jest po prostu majstersztyk (niektórzy ich tele nazywają 5 minutowymi horrorami :D ). Bardzo podoba mi sie makeup członków oraz styl ubierania sie (ale ja bym tego nie założył :p )

A i jeszcze jedno... Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi w teledysku Babylon A.D.?? Dokładnie chodzi mi o te naszywki flagi polskiej na ubraniach członków ( w tele są oni hmmm ,,zabójcami")
 

Xaard

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
miałem to samo z "Hallowed" ...a co do teledysku jest pokręcony!! zna ktoś polską fansite bo ta co korzystałem wypadła z neta...
 

Faust

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łęczna (koło Lublina)
Kredki są bardzo dobrym zespołem górują w swoim gatunku muzycznym jak ktoś chce zespół o podobnym wokalu tylko szybszej rytmice to Hecate Enthroned.
A wracajac do Cradle of Filth maj zaj***ście mroczny klimat dzieki genialnemu klawiszowcy i wokaliście.Jedanak jak dlamnie na największą uwage zasługuje Perkusista koles wymiata:D:D:D.

The Best Song Of CoF : Cruelty Brought Thee Orchids

For Xaard Klick
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ale nadal nie dostałem odpowiedzi na moje wcześniejsze (ostatnie) pytanie.. :(
 

Villia

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja dopiero od niedawna slucham tego zespołu i jeszcze nic o nim nie wiem, ale muzyka naprawdę mi się podoba a szczególnie "No time to cry" i "Babalon A.d."
 
Do góry