Cradle Of Filth

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Komercyjni są i tyle.
Muzyka nie jest zła, ale nic specjalnego... takie jakby ,,wymuszone''
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Masz jakąś konkretną płytke na myśli?
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Nymphetamine już troche komerchą zalatywała a najnowsza płyta kredek... hm moge nie komentować?
 

Aralka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Słuchałam 2 kawałków, Nymphetamine (czy jakoś tak ) i to..Her cośtam in fog..kurcze, mam słabą pamięć do tytułów.
No i mi się nie spodobały.
Komercyjne i takie ...no nie czuję ich xD
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
bardzo ich lubie, pierwszy zespol BM, ktorego zaczalem sluchac, ale Thornography mi sie wogle nie podoba... komercja, niestety, szkoda...
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Ano szkoda... nie wiem co chcieli osiągnąć będąc tacy komercyjni... co chcą osiągnąć... stracili dawnych fanów, a nowych raczej nie zyskali, bo kredki to tkai zepsół, który nie każdemu przypasuje do gustu
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
Cradle to wypasiony zespół, mam do niego sentyment, bo na nim się wychowałam, to od niego zaczynałam :D
podoba sie mi w nich styl, ubiór, makijaż robią sobie niezły. hmm... cała otoczka jest spoko, np okładki płyt, koszulki, klipy...
co do muzyki... chyba nie trzeba komentować, Daniego głos jest już legendą.

co do filmu... niektóre sceny niezłe (np, motyw z The Sick Room), ale moje ogólne wrażenie po obejrzeniu filmu jest takie: ch***wy. gdyby nie respect do zespołu to bym go do końca nie oglądała. niestety, ale niskobudżetowy film, więc inaczej być nie mogło.

no i muszę się zgodzić z wcześniejszymi wypowiedziami, fakt faktem, że ostatnio poziom zespołu zdecydowanie spadł :( dwie ostatnie płyty już nie mają tego klimatu... jak dla mnie to błędem było nagrywanie z wokalistkami. ale to jest moje zdanie.

noo ale ogólnie mówiąc kocham ten zespół, jak już wcześniej wspomniałam.
:D jak sie dowiedziałam jakie Dani ma zainteresowania, to od razu go polubiłam. takie jak moje :]
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Są tacy "strasznie" mroczni... mam niesmak słuchając takiej muzyki. Dla mnie to darcie ryja i szarpanie drutów. Nic ciekawego. Poza bólem uszu, głowy nie jestem w stanie nic wyciągnąć z takiej muzyki.
 

Doomcloud

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków/Łódź
Muzycznie kapelka bardzo fajna, grają melodyjnie i są nieźli technicznie :), wizualnie mnie śmieszą, szczeglnie zabawne są ich teledyski ale i tak pod tym względem nic nie przebije Immortal :D:D:D
 

will098

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie jestem specjalnym fanem kredkow, ale mialem przyjemnosc sluchac ich kilka covero Iron Maiden mianowicie Fear of the Dark i
Hallowed be thy name po prostu mistrzostwo swiata.
Zaden inny zespol nie zrobil by tego tak genialnie jak zrobl to Dani i co.
A przy okazji doszly mnie sluchy, ze Dani jakis film kreci. Prawda to?
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dla mnie to muzyka toksyczna, lepiej trzymac z daleka ode mnie piosenki tego "zespolu"
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
dla mnie to muzyka toksyczna, lepiej trzymac z daleka ode mnie piosenki tego "zespolu"
to Wielka kapela...Diabeł tkwi w ich muzyce w pozytywnym tego słowa znaczeniu,mają własny niepowtarzalny styl,bardzo mocno ich cenie,tyle dodają pozytywnych mi emocjii...a toksyczna jest coca-cola... :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nie no moze za bardzo odrzuca mnie ich image :]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
LaggeR - widać to po tym czego słuchasz (sygnatura).
 
Do góry