Cradle Of Filth

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no bo mi bardziej blizszy jest rock niz black metal wiec nie krytykuje ani nie chwale, i tego tez nie oczekuje od innych :]
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kredki dają radę, ale nie są jak dla mnie niczym odkrywczym. Taki przedsionek black'u.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Do Mayhema przecież nikt ich nie porównuje :p

Btw ja też z Lublina jestem :p.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dokladnie Caleb, taki przedsionek, to byl pierwszy black jaki slyszalem, taki spocznik przed kolejnymi schodami :)
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
ach kochane kredki :p naprawde dobry zespol , szczegolnie wokal daniego. osobiscie posiadam plyte midian oraz koszulke ( z obrazkiem z plyty)
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Te śmieszne kredki nazwałbym wszystkim, ale nie blackiem. Ludzie, opamiętajcie się :D Pseudomroczny wokal, żałosne teledyski...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ab - to dziwne bo wielu fachowców określa Daniego jako jednego z najlepszych wokalistów świata, ale są gusta i guściki.
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Do mnie to nie trafia, i zamiast wywołać przyjemność ze słuchania wywołuje trochę inne uczucia...No, ale w końcu każdy człek jest inny :)
 

carpathia

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rzeszów
Mi tam sie podobaja - co z tego, ze troche zajezdza komercha i przesada ;) Przyjemnie posluchac :]
Aczkolwiek ostatnio sfaworyzowalam Children Of Bodom :p
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Abnormal...a ktos ci kaze ich słuchac?dla mnie są wspaniali muzycznie i itp itd.a wokal Daniego jest super,jak ci ich muza nie pasuje zawsze masz feel :D
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Heh.. To były czasy, gdy ich słuchałam :)
I jakiś sentyment do nich mi pozostał, choć już nie uważam, że są tacy wspaniali ;)
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
Stare kawałki były ciekawsze moim zdaniem.Pierwsza płyta masakryczna była:D
 

GunsNRoze

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Kiedyś tego słuchałem :) Ale niestety męczyło mnie to. Cóż wole łagodniejsze gatunki rocka :p Ale kapela dosyć dobra i potrafi dać czadu, jakiego to, niektórzy w muzyce słuchają
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Przez spory kawał czasu była to dla mnie kapela numer jeden.Ale olstatnio jakoś rzadziej słucham, chyba mi się znudziło.
 

gotchia

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
uwielbiam ten zespół... wszystkie kawałki są świetne...
 

drentwota1

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiecie co nie wiem co nie których śmieszy w ich muzyce... Dla mnie kredki są genialne żaden inny zespół nie gra takiej muzy jak oni są jedyni w swoim rodzaju po albumie Midian wszyscy uważali ich za najlepszy BM zespół w Historii.A kiedy nagrali 2 słabsze albumy wszyscy się od nich odwrócili i jacyś debile nazwali ten zespół dla "kindermetali"i wszyscy mówili że to już koniec COF.I tu sie kur..a mylili!!! bo ich najnowszy album pokazuje na co jeszcze stać CRADLE OF FILTH!!! COF ;)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nie no ja tam blacku nie slucham, zdecydowanie mi blizej do deathu, ale stycznosc mialem jako ze slucha tego i tamtego to moge stwierdzic ze nie moga sie nazywac zespolem true black (czyli ze sraja siara i pala krzyze i ogolnie sa bardzo zli,brudni i brzydcy) bo z tego co wiem to prawdziwy black to Immortal, DarkThrone i Mayhem

poprawcie jesli sie myle :]
 
Do góry