co zrobic PILNE!

naughtygirl2007

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
422
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z zaświatów!!!
postaraj sie z nia zaprzyjaznic... poznac ja lepiej.... pomoc jej... zawsze byc przy niej... niech wie ze ma u ciebie wsparcie;p ze moze na tobie polegac i wogole... w niektorych wypadkach milosc przychodzi nagle a w niektorych terzeba o nia solidnie powalczyc
 

kamilowski

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Ten mały punkt .
w\g mnie. Ciężki przypadek wytrwałości. Wszystko się ulatnia po czasie nawet taka sytuacja jak dobre wino straci swój smak. To kwestia czasu. lecz obawiam się że to bedzie dłuuugi czas. Chcę życzyć Ci powodzenia lecz w realiach jest to nikłe.
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
list napisany słowa dobrane dobrze teraz tylko go wysłac.Byłem u niej wczoraj super nam sie gadało i wogole chciałem ja pocałowac ale pomyslałem ze lepiej nie potem ona nawet mi napisała ze dobrze ze tego nie zrobiłem bo nie jest na to gotowa to ok...ale jest BIG PROBLEM ona sie poprostu boi!Napisałem jej ze tesknie a ona mi odp ze tez teskni ale nie dopuszcza do siebie takich mysli bo sie boi...Boi sie tego zeby nikt jej nie skrzywdził...I co ja mam robic jak ona sie boi do cholerci...Nie wiadomo ile to bedzie trwac moze całe zycie a ja bede czekał jak głupek nie wiem na co :(
 
Do góry