co zrobic PILNE!

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Jest naprawdę wiele kobiet pokrzywdzonych przez pajaców ....
Nawet jeśli twoje intencje są słuszne (a twoje podejrzewam są) to ona nie zaufa, i tracicie oboje.
A wszystko przez jakiegoś idiotę z przeszłości.
Moje intencje sa słuszne jak najbardziej ale co z tego tak ten kretyn dalej do niej startuje!jak jest głupia niech idzie do niego co ja moge zrobic - nic! :(
Ja k uwazasz prubowac dalej??Widze ze juz nawet mi eska nie napisze ani :cenzura:anego sygnała nie pusci!Jestem bardzo ciekaw co jej były jej powiedział
 

@iness

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Widzisz na milosc nie ma rady. Jesli ona kocha tamtego ciezko bedzie cos zrobic, ale okazuj jej sympatie. Pokaz, ze na Ciebie moze zawsze liczyc i czuc sie bezpieczna. Badz dla niej przyjacielem takim, na ktorego zawsze moze liczyc.
A co do tych esow to ciezka sprawa. Moze sprobuj sei z nia spotkac "przypadkiem" i pogadac na luzie bez zbednych dociekan.
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Wojtas i jak tam wydarzyło się coś ciekawego w Twoich relacjach z tą Twoją wymarzoną dziewczyną??
Czy dalej milczy?? Jeśli ignoruje Cię to uwierz mi daj sobie spokój , zasługujesz na kogoś kto pokocha Cię naprawdę!! Może ona nie jest tą wymarzoną :przewraca:
Wiesz czasami tak bywa że ktoś nam się bardzo podoba pod względem wyglądu ale po pewnym czasie okazuje się totalnym niewypałem!! Wiem ,ze bardzo Ci zależy ale nie warto poświęcać się dla osoby dla której nic nie znaczymy! Nie rokuje to dobrze na przyszłość....
Czasami ( wiem jak to jest ciężko) trzeba się wycofać.....
Jesteś jeszcze młody przed Tobą całe życie i wiele miłość... :przewraca:

Pozdrawiam!! :rumieniec:
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Wojtas i jak tam wydarzyło się coś ciekawego w Twoich relacjach z tą Twoją wymarzoną dziewczyną??
Czy dalej milczy?? Jeśli ignoruje Cię to uwierz mi daj sobie spokój , zasługujesz na kogoś kto pokocha Cię naprawdę!! Może ona nie jest tą wymarzoną :przewraca:
Wiesz czasami tak bywa że ktoś nam się bardzo podoba pod względem wyglądu ale po pewnym czasie okazuje się totalnym niewypałem!! Wiem ,ze bardzo Ci zależy ale nie warto poświęcać się dla osoby dla której nic nie znaczymy! Nie rokuje to dobrze na przyszłość....
Czasami ( wiem jak to jest ciężko) trzeba się wycofać.....
Jesteś jeszcze młody przed Tobą całe życie i wiele miłość... :przewraca:

Pozdrawiam!! :rumieniec:
Hmm według mnie jest ok...Spotkalismy sie pogadali, powiedziała mi ze jestem spoko gosciem ze ja rozumie itp.Jestesmy narazie przyjaciółmi...Ja bym chciał czegos wiecej ale nie bede nalegał bo wiem co ona przezywa zrozumiałem to.Jak ma byc ze swoim byłym to trudno bedzie a ja bede musiał jakos to przezyc.Na drugi dzien napisała mi ze jestem super bo potrafie ja zrozumiec i takie tam...Napisała mi tez ze chciałaby abym znowu przyjechał JAKO KOLEGA bo tak dobrze sie jej ze mna rozmawiało.Nie bede nalegał i sie narzucał bo wiem ze to nic nie da a przeciwnie moze ja wystraszyc...kontakt mamy super piszemy ze soba jest naprawde spoko,ale co z tego ja wiem ze ona kocha byłego a ten buc dzwoni i pisze i nie moze o nim zapomniec!Bede czekał moze cos z tego bedzie a jak nie to bede musiał sie z tym pogodzic bo co zrobie nic :(

a mam jeszcze pytanko chyba w tym tygodniu tez do niej pojade tylko ze z kumplem bo musze <_< i chciałbym jej róze kupic. Czy to dobry pomysł??Tylko nie wiem jaka biała czy czerwoną jak myslisz??
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Moim ulubionym kwiatem jest biała róża, więc jeśli już bardzo chcesz to kup białą! :p
Ale ja na Twoim miejscu nic bym nie kupowała skoro ona chce żebyście zostali kumplami to narazie nic nie kupuj , wiesz nie wiadomo co ona sobie pomyśli. Ty chcesz dobrze ale możesz zepsuć to co Was teraz łączy.
Ale wiesz co Ci powiem, że nie istnieje coś takiego jak przyjaźń między kobietą i mężczyzną !! Zazwyczaj bywa tak że ta przyjaźń kończy się wielką MIŁOŚCIĄ więc masz duuże szanse Wojtas na coś więcej .....

Pozdrawiam !!
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Ja tez nie wierze w cos takiego jak przyjazn pomiedzy kobieta a mezczyzna...Jak pojade to kupie jej biała niech wie co ja czuje i ze mi na niej zalezy.Wiem ze nie moge jej do niczego zmusic ale niech ma ta swiadomosc ze mi na n iej bardzo zalezy.Myslałem o napisaniu listu tylko nie weim czy to jest dobry pomysł??Jak uwazasz????Czas mnie goni bo jej były chce ja odzyskac skur.......!!!Nie nawidze go!!!!
 

D_f_P

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miałem podobną sytuację jak Ty...Moim zdaniem odpuść sobie i tyle...wcześniej czy póżniej i tak wróci do byłego a ty zostaniesz na lodzie itp

3maj sie :]
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Myslałem o napisaniu listu tylko nie weim czy to jest dobry pomysł??Jak uwazasz????
Wojtas i tak zrobisz jak Ci serce podpowie. Skoro zdecydowałeś się że kupisz jednak tę róże to pewno ten list też napiszesz!! :D
Widzę,że jesteś w desperacji ja też kiedyś byłam i źle na tym wyszłam, chciałam wszystko przyśpieszyć i tak przyśpieszyłam że wszystko schrzaniłam!! :(
Więc co ja mogę Tobie poradzić- pośpiech to zły doradca!!
Ale jeśli masz się oszukiwać cały czas to postaw wszystko na jedną kartę , najwyżej przegrasz ale pamiętaj - Kto nie próbuje ten nie ma!! ;)
Napisz ten list , najwyżej się nie uda pocierpisz ale będziesz miał tę świadomość że walczyłeś do końca....

Trzymaj się !! Pozdrawiam!!
 

Malutka_

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dziewczyna nie moze dojsc do ładu ze swoimi emocjami Rozumiem ja bo tez tak mialam.... Spróbuj na razie byc jej kumplem, no wiesz, pocieszaj ja, rozsmieszaj, pokaz ze moze na ciebie liczyc ;) dziewczyny to lubia Milosc przyjdzie z czasem. Trzymam kciuki :D
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
No i było OK ucieszyła sie i takie tam.Ale mam teraz kolejny problem.Napisałem jej czy mam jakies szanse a ona mi na to ze jakies tam mam i ze paru gosci stara sie o jej wzgledy a ona nie wie co zrobic...A co ja mam zrobic?????Jak ją przekonac do siebie????Co jej powiedziec pomózcie please
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
człowieku nie wiesz w co sie pakujesz!! nie wiem czy jest cos gorszego niz zwiazek z dziewczyna ktora nosi w sercu byłego. A z tego co piszesz, dlugo nie przestanie... Radze zwolnic bo sie w to za bardzo angazujesz a to moze bardzo bolec...
 

charakter

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
C.K.N.
Bądź cały czas przy niej. Na pewno nie jesteś jej obojętny, skoro chce się z Tobą widywać, prosi Cię abyś przyjechał – coś jest, ale co to ciężko wyczuć. Kiedyś kolega powiedział mi, że kobiety kochają dłużej swoich partnerów niż im samym się to wydaje. Co jakiś czas przypominaj jej o tym, że nie zmieniły się Twoje uczucia w stosunku do niej, chociaż to jest bardzo ryzykowna gra. Ja taką grę przegrałem. Musisz dobrze wyczuć co możesz jej powiedzieć, a czego lepiej nie mówić głośno. Gdy będziesz jej mówił "Kocham Cię, nie mogę bez Ciebie żyć" może poczuć się osaczona i będzie wałek, lepiej coś w stylu: "wiesz, że nie jesteś mi obojętna", "zawsze będę przy Tobie". Jak mówiłem musisz być ostrożny, sam wiesz najlepiej jakie są relacje między Wami. Wieczorami wysyłaj jej smsy życząc dobrej nocy, słodkich snów itp., za dnia wyślij jej smsa z jakimś emotionkiem np. :przytul: lub :*. To wystarczy, żeby wiedziała, że o niej myślisz. Poszukaj jakiegoś zwrotu jakim będziesz się do niej zwracał w smsach czy emailach, np. aniołku, słoneczko itp. Załóżmy, że ma na imię Kasia. Zamiast napisać, "słodkich snów Kasiu", napisz "słodkich snów Aniołku". Jak już znajdziesz jakieś miłe określenie zawsze je stosuj, będzie je kojarzyć z Tobą i ciepło o Tobie myśleć. Tylko pamiętaj, aby nie mówić tak do niej gdy rozmawiacie twarzą w twarz. To tak nie działa. Tylko w listach i smsach. Oczywiście nie na każdą kobietę to działa, reguły nie ma. Jeśli kochasz to próbuj.
Powodzenia stary :)

edit

Każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty – bez wyjątku. Doskonały sposób, aby wyrazić uczucia. Symbolika kwiatów ich ilości i kolory jest dość bogata. Dając jej kwiaty upewnij się, że będzie wiedziała co chcesz jej powiedzieć.
Symbole kwiatowe
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Bądź cały czas przy niej. Na pewno nie jesteś jej obojętny, skoro chce się z Tobą widywać, prosi Cię abyś przyjechał – coś jest, ale co to ciężko wyczuć. Kiedyś kolega powiedział mi, że kobiety kochają dłużej swoich partnerów niż im samym się to wydaje. Co jakiś czas przypominaj jej o tym, że nie zmieniły się Twoje uczucia w stosunku do niej, chociaż to jest bardzo ryzykowna gra. Ja taką grę przegrałem. Musisz dobrze wyczuć co możesz jej powiedzieć, a czego lepiej nie mówić głośno. Gdy będziesz jej mówił "Kocham Cię, nie mogę bez Ciebie żyć" może poczuć się osaczona i będzie wałek, lepiej coś w stylu: "wiesz, że nie jesteś mi obojętna", "zawsze będę przy Tobie". Jak mówiłem musisz być ostrożny, sam wiesz najlepiej jakie są relacje między Wami. Wieczorami wysyłaj jej smsy życząc dobrej nocy, słodkich snów itp., za dnia wyślij jej smsa z jakimś emotionkiem np. :przytul: lub :*. To wystarczy, żeby wiedziała, że o niej myślisz. Poszukaj jakiegoś zwrotu jakim będziesz się do niej zwracał w smsach czy emailach, np. aniołku, słoneczko itp. Załóżmy, że ma na imię Kasia. Zamiast napisać, "słodkich snów Kasiu", napisz "słodkich snów Aniołku". Jak już znajdziesz jakieś miłe określenie zawsze jej stosuj, będzie je kojarzyć z Tobą i ciepło o Tobie myśleć. Tylko pamiętaj, aby nie mówić tak do niej gdy rozmawiacie twarzą w twarz. To tak nie działa. Tylko w listach i smsach. Oczywiście nie na każdą kobietę to działa, reguły nie ma. Jeśli kochasz to próbuj.
Powodzenia stary :)

edit

Każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty – bez wyjątku. Doskonały sposób, aby wyrazić uczucia. Symbolika kwiatów ich ilości i kolory jest dość bogata. Dając jej kwiaty upewnij się, że będzie wiedziała co chcesz jej powiedzieć.
Symbole kwiatowe
i tu jest problem bo nie moge byc cały czas przy niej a chciałbym...Mieszkamy od siebie 45 km niestety :( .Z tymi eskami to wiem pisze juz tak od dawna i uzywam swojego oznaczenia...Ona poprostu nie wiem, chyba nie moze sie zdecydowac lub nie chce z nikim byc> ja stawiam wszystko na 1 karte. Wole ryzykowac niz potem sie obwiniac ze nie prubowałem
 

charakter

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
C.K.N.
Próbuj, próbuj. Kiedyś mógłbyś mieć do siebie pretensję, że nie spróbowałeś. Moim zdaniem to lepiej, aby ona teraz po prostu nie chciała żadnych związków niż miałaby być niezdecydowana. Trochę cierpliwości, daj jej trochę powietrza złapać. Musisz być przy niej, ale nie mam tu na myśli, że masz się z nią codziennie widywać, chociaż to oczywiście byłoby najlepszą opcją, ale cóż… nie można mieć wszystkiego. Jest telefon, jest internet – dasz radę :)
Nie jestem Ci w stanie zagwarantować, że Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona – nikt nie jest w stanie ci tego zagwarantować, ale masz tylko dwa wyjścia. Albo będziesz starał się zaskarbić jej względy, albo odpuścisz. Zdążyłem się zorientować, że jesteś zdeterminowany w swoim działaniu. Ja widzę tu szansę bo powiedziała Ci, że szanse masz, no chyba że powiedziała to tylko po to, aby Cię nie zranić. Cholerka – chyba nie możesz za wiele teraz zrobić, jedynie czekać i być przy niej, bardziej jako przyjaciel mimo wszystko.
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Próbuj, próbuj. Kiedyś mógłbyś mieć do siebie pretensję, że nie spróbowałeś. Moim zdaniem to lepiej, aby ona teraz po prostu nie chciała żadnych związków niż miałaby być niezdecydowana. Trochę cierpliwości, daj jej trochę powietrza złapać. Musisz być przy niej, ale nie mam tu na myśli, że masz się z nią codziennie widywać, chociaż to oczywiście byłoby najlepszą opcją, ale cóż… nie można mieć wszystkiego. Jest telefon, jest internet – dasz radę :)
Nie jestem Ci w stanie zagwarantować, że Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona – nikt nie jest w stanie ci tego zagwarantować, ale masz tylko dwa wyjścia. Albo będziesz starał się zaskarbić jej względy, albo odpuścisz. Zdążyłem się zorientować, że jesteś zdeterminowany w swoim działaniu. Ja widzę tu szansę bo powiedziała Ci, że szanse masz, no chyba że powiedziała to tylko po to, aby Cię nie zranić. Cholerka – chyba nie możesz za wiele teraz zrobić, jedynie czekać i być przy niej, bardziej jako przyjaciel mimo wszystko.
Mam zamiar napisac jej list i wszystko w nim napisac ze bardzo mi zalezy na niej i takie tam...Tylko nie wiem czy to jest dobry pomysł, nie wiem czy jak go dostanie to sie nie zrazi do mnie dlatego ze sie narzucam i chce wszystko juz...Napisac ten list czy nie? a jak tak to kiedy bo nie wiem na co mam czekac
 

charakter

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
C.K.N.
"wojtas_7" napisał:
Napisac ten list czy nie? a jak tak to kiedy
Nie podejmę się odpowiedzi na to pytanie. Tylko Ty wiesz tak naprawdę jak jest między Wami. My tu na forum możemy Ci tylko podpowiedzieć, ale ostateczna decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie bo tak jak już pisałem Ty najlepiej znasz sytuację.
Powiem Ci tylko, że ja też próbowałem, też się starałem, robiłem wszystko co tylko mogłem i mi się nie udało. Co prawda moja sytuacja była bardziej zagmatwana, a i nie usłyszałem nigdy z jej ust jakichkolwiek słów, które mogłyby wskazywać na to, że kiedyś mi ulegnie. To ja nadinterpretowałem nasze rozmowy. Każda sytuacja jest inna, nie ma patentu :(
Jeśli się zdecydujesz wszystko powiedzieć to ja zdecydowanie odradzał bym list. Jedź do niej, powiedz jej wszystko patrząc jej w oczy. Będziesz widział jej reakcję, patrz na mimikę twarzy, na dłonie przede wszystkim na oczy. To wszystko coś znaczy.
Przykro mi, że nie potrafię lepiej pomóc.
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Wojtas pytasz czy napisać list czy nie- no cóż co ja mam Tobie poradzić :przewraca: najwyżej będzie na mnie........ ^_^
Ja bym napisała ten list ( najwyżej jak się nie uda będzie miała dziewczyna pamiątkę i z sentymentem będzie kiedyś Ciebie wspominać)ale musisz przemyśleć co tam chcesz napisać........ostrożnie dobieraj słowa.....nie pisz że na siłę chcesz aby została Twoją dziewczyną!! .............. to muszą być wywarzone , lakoniczne sformułowania ale dające jej wiele do myślenia ...........
Pewno masz dużo czasu więc usiądź sopkojnie pomyśl nad tym co byś tam chciał napisać

Pamiętaj może się nie uda , ale wspomnienia zawsze pozostaną........, więc do dzieła!!
 
Do góry