Co Zrobic Gdy Spoleczenstwo Odrzuca Cie Bo Jestes Chory?

K

KaMa

Guest
nie przekonasz ludzi.Nie wiem dalczego oni tacy są...ale ich nie zmienisz.Nie lubie takich ludzie,nio ale cuż...
 

poprostu_ja

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja wiem ze wiara w siebie jest bardzo wazna.... ale jak mam to zrobic skoro ciagle i wszedzie slysze za plecami jak ktos mowi" ooo to tak chora" albo " odsun sie od niej bo sie zarazisz"..... czy to nie odbiera wiary w siebie i wlasne mozliwosci???? :( ;( to juz nie jest mile ..... a ja coraz bardziej przestaje wierzyc w siebie i w to ze cokolwiek sie zmieni..... dziekuje Tux za wsparcie..... a jednak jeszcze sa normalni ludzie na tej planecie.......
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Wsparcie znajdzie wśród tego forum..kiedy tylko bedziesz chciala.... Jestem juz o tym święcie przekonana ze jesteś pełnowartościową osobą która potrafio kochać z całego serca....niewielu potrafi!! Bardzo mnie zabolało że Twoja rodzina Cie odtrąca....to jest niewyobrażalne.Powinni Cię wspierać kochać taka jaka jesteś!! :* :* Serdeczne pozdrowienia!!Muszę przyznać że jeszcze na swojej drodze nie spotkałaś prawidziwych przyjaciół.......ale masz nas.....:* Jeśli bedziesz chciała pogadac to pisz na GyGy na priv...jak chcesz :*
 

Tilien

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2005
Posty
213
Punkty reakcji
0
Miasto
jestem z miasta
Już Cię zasypano zaproszeniami na GG i priva, ale ja też jestem do dyspozycji, jeśli tylko będziesz miała ochotę pogadać. Na GG rzadko bywam, ale zapraszam na priva. :)
 

poprostu_ja

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie macie pojecia jak bardzo wam WSZYSTKIM dziekuje!!!! dziekuje z calego mojego "normalnego" SERCA!!!! jestescie wspaniali....... moze rzeczywiscie w srod was znajde prawdziwych przyjaciol....... tak bardzo zaluje ze sie urodzilam !!!!! swiat bezemnie byl by lepszy....... !!!!! :(
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ludzie bywają okrutni :[ najlepiej to do niczego się nie przyznawać, bo kazdy zawsze patrzy krzywo . . .
doświadczyłam podobnie i ja :[
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
U mie też masz wielkie wsparcie :*
Ja wszystkich ludzi traktuję tak samo.... nie rozumiem jak można być świnią która wytyka komuś to, ze jest chory..... :(:(:(
 

poprostu_ja

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A dlaczego tak Tilien sadzisz??? mi sie wydaje ze swiat nawet by nie zauwazyl ze mnie nie ma!!!! co to za roznica....... :cenzura: !!!!!!!!!
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
ale nie możesz.... Tobie tylko się wydaje, ze nikt nie zauważyłby Twojej nieobecności.... mylisz się napewno jest ktoś kto cię bardzo kocha...., choćby rodzice.....

Przepraszam, ze pytam ale mogłabyś napisać na co jesteś chora??? Jeśli nie chcesz to oczywiście nie pisz....
 

poprostu_ja

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mylisz sie motylku co do moich rodzicow.......!!!!!!!! i to bardzo.......
wiesz narazie nie chciala bym mowic co to za choroba.....!!!! ale z czasem jak bedzie mi latwiej to napewno powiem..... PRZEPRASZAM!!!!
 

poprostu_ja

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Kiedys myslalam ze zycie jest piekne.... teraz uwazam ze OKROPNE!!!! ;( wolalaby zeby Dobry Bog zabral mnie do siebie..... tam bylabym traktowana na rowni ze wszystkimi......

nie czuj sie olany Eman bo wlasnie do Ciebie napisalam na GG......
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Hmmm Jezeli pytanie jest co zrobic ja bym nic nie robił ...
 
Do góry