Co Zrobic Gdy Spoleczenstwo Odrzuca Cie Bo Jestes Chory?

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
deora jak to jest przedawniony temat to mozna go zamknoc prawda?????

ale widzisz sama ze jest dosc popularny bo dotyczy nas wszytkich

widzisz ja tez jestem inny (jestem niedoslyszacy) ale ludzi ktorzy tego nie rozumieja mam za przeproszeniem w :cenzura:e bo to ich problem a nie moj ja jestem jaki jestem i w pelni akceptuje siebie ale musze cos napisac

jesli mi sami siebie nie akcpetuje to tego nie mozna zaddac, prosic od innych prawda?????

ja bardzo czesto widze ja kludzi boja sie ze mna gadac bo mam cos w uszach no ale co zrobisz???? nic olac ich a potem i tak dostrzegom ten moj maly ale wspanialy swiat

widzisz teraz w swiecie jest tak ze ludzie silni sa niby panami ale kazdego kiedys lapnie jakas choroba ja juz duzo po szpitalach pojezdzilem i wiem jak to wyglada

a spoleczestwo jest chore a majom na to duzy wplyw media bo tylko pisza o modelach, modelkach itp a o ludziach chorych to rzadkosc raz przeczytalem artykul ale nie pamietam jaka gazeta dziecko miala rzadką chorobe skóry to NASA sfinasowala tym dzieciom specjalne skafandry bo byly uczulone na promienie sloneczne a taki byl artykol ze zrozumialem z niego tak ze takie dzieci powinni byc zamkniete s jakis izolatkach i poprostu brak slow
 

biedroneczka31

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
tak sobie poczytalam ten topik i jestem bardzo ciekawa czy jego zalozycielka pisala prawde. kurcze nie chce tu nikogo oskarzac o klamstwo bo przeciez nie wiem jak jest naprawde. ale powiem wam o swoich odczuciach( moga byc mylne ) . po przeczytaniu poczatkowych wypowiedzi jakos tak mi sie nasunelo ze autorka choruje na anoreksje. napisala bowiem na poczatku ze rodzice sie jej wstydza ze zawiodla ich oczekiwania( takie wlasnie bywaja relacje w rodzinach gdzie corka jest dotknieta anoreksja) pozniej napisla ze wypadaja jej wlosy i chudnie( przy anoreksji tak jest) a dopiero po kilkunastu albo i wiecej postach napisala o raku. tak jakos to troche dziwnie mi wygladalo nie slyszalam o przypadku zeby rodzice odrzucali chore na raka dziecko bo zawiodlo ich oczekiwania. to tyle z moich spostrzezen. te wszystkie wypowiedzi raczej mi wskazuja na jakies zaburzenia psychiczne
 
Do góry