Co wkurza facetów?

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ty i te Twoje fakty ;)

Nawet rzeczywistość można postrzegać wybiórczo, fakty może nie, ale ich odbiór może być względny mój drogi :)

rzeczywistosc jest jedna, opisja ja zdarzenia, zjawiska, FAKTY :)

Studia techniczne to w dalszym ciągu przygniatająca domena mężczyzn

dlatego ze sa do nich lepiej przystosowani

Kobieta szefem ? Szczerze mówiąc - nie chciałbym

jest cos takiego jak: charyzma, cechy przywodcze... sa to kwestie ktore naturalnie sa wpisane tylko i wylacznie w istote meska :]

to samiec - lider kiedys wiodl innych samcow na plowanie gdzie czesto prulo sie flaki.. natury sie nie oszuka

do bycia liderem z charyzma i posluchem nalezy miec wielkie jajca... kobiety tego zazwyczaj nie maja :)

Pewnie dlatego, że też by chciała. Może jej zaproponuj?
biggrin.gif

dokladnie, kobieta ma przewaznie tez slaba glowe, jak troche wypije to i fochy jej wszystkie mijaja :p
 

Alice111

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Koszalina
z tego, co mówił mi mój kolega i wujek to facetów wkurza to, że kobiety zazwyczaj nie potrafią mówić wprost o co im chodzi, aby to partner się domyślił (co mnie też denerwuje u kobiet, osobiście staram się tego nie robić, zdaję sobie sprawę że może to być ciężkie, panowie, gratuluję cierpliwości)typu dziewczyn które chcą wszystko robić same (bo przecież słowo związek do czegoś zobowiązuje), łażenia po galeriach handlowych gdzie mężczyźni tylko siedzą obok/w przebieralni, w niektórych przypadkach zmieniania partnera na siłę, marudzenia, czepiania się szczegółów, tego, że oczekują równouprawnienia ale np.drzewa nie chcą rąbać ;P
 

soraya

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Hmm mnie zastanowiło to, że skoro mężczyzna nie znosi zachowań powyżej wymienionych powinien
z daleka omijać kobiety tego typu. A wiem z doświadczenia, że tak nie jest.
Wręcz przeciwnie- kobieta jest miła, mężczyzna olewa, kobieta uważa się za ten 8 cud świata,
nadinterpretuje focha itd.- mężczyzna wykazuje zainteresowanie.
Panowie, w czym sęk ? :niepewny:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Wręcz przeciwnie- kobieta jest miła, mężczyzna olewa, kobieta uważa się za ten 8 cud świata,
nadinterpretuje focha itd.- mężczyzna wykazuje zainteresowanie.
Nie olewa tylko myśli racjonalnie. Skoro kobieta jest miła więc jest jej dobrze. Skoro jest niemiła to coś jest nie tak.

Jak kobieta od początku znajomości jest wredną zołzą to omijam ją szerokim łukiem...
 

soraya

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Patrzę - widzę - analizuję - wyciągam wnioski.
Mężczyzna olewa, tzn. nie jest zainteresowany.
Czyli odpuszczam sobie.
Nagle mężczyzna na nowo jest zainteresowany, wręcz z podwojoną siłą uderza.
Niepewność, po pewnym czasie nadzieja powraca, on utwierdza się w swoim , znów może
zająć się sobą. Błędne koło ;)
To tak odnośnie tego co mnie ostatnio dobija w tym wszystkim. :bag:
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Patrzę - widzę - analizuję - wyciągam wnioski.
Mężczyzna olewa, tzn. nie jest zainteresowany.
Czyli odpuszczam sobie.
Nagle mężczyzna na nowo jest zainteresowany, wręcz z podwojoną siłą uderza.
Niepewność, po pewnym czasie nadzieja powraca, on utwierdza się w swoim , znów może
zająć się sobą. Błędne koło ;)
To tak odnośnie tego co mnie ostatnio dobija w tym wszystkim. :bag:

to chyba trafiłaś na jakiegoś z wahaniami nastrojów jak w trzecim trymestrze... urocze..
ale większość jak już podejmie jakąś decyzje to przy niej zostaje, nawet jeśli nie jest najmądrzejsza i nie szczególnie dla nich optymalna.
 
J

Justyna712

Guest
Faceci nie znoszą, gdy kobieta mówi: "ja jestem brzydka i gruba :(", czekając na to, że facet jej powie, że tak nie jest. To jest bardzo wkurzające. Ja jestem kobietą, ale z kumplami gadałam na ten temat hehe :D
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Faceci nie znoszą, gdy kobieta mówi: "ja jestem brzydka i gruba :(", czekając na to, że facet jej powie, że tak nie jest. To jest bardzo wkurzające. Ja jestem kobietą, ale z kumplami gadałam na ten temat hehe :D
Oj to na pewno... sama nie raz dostałam za to po głowie...

Do listy rzeczy, które wkurzają facetów dorzucić można jeszcze zazdrość o partnera, zaborczość, sprawdzanie i kontrolowanie, próbę zmiany nawyków i przyzwyczajeń drugiej połówki, kształtowanie partnera wg własnych potrzeb i na siłę zbliżanie go do swojego wyimaginowanego ideału... :)

http://www.kobieta.pl/uczucia-i-seks/psychologia/zobacz/artykul/czego-mezczyzni-nie-lubia-w-kobietach/ ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Oj to na pewno... sama nie raz dostałam za to po głowie...

Do listy rzeczy, które wkurzają facetów dorzucić można jeszcze zazdrość o partnera, zaborczość, sprawdzanie i kontrolowanie, próbę zmiany nawyków i przyzwyczajeń drugiej połówki, kształtowanie partnera wg własnych potrzeb i na siłę zbliżanie go do swojego wyimaginowanego ideału... :)

http://www.kobieta.p...ia-w-kobietach/ ;)


True ;) Za to mowienie :"ale jestem gruba, brzydka" na pewno wielu kobietom dostalo sie po glowie, sama kiedys to w jakims stopniu robilam, w niewielkim, ale zawsze. A teraz? Akceptuje siebie i nie mam kompleksow, moj ukochany na pewno jest z tego wzgledu zadowolony :) A skoro jest ze mna na pewno mu sie podobam, no i ja sobie sie podobam. Nie czuje powodu do niepokoju :p
 

crooper9

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
fochy, fochy i jeszcze raz fochy
a na drugim miejscu nadinterpretacja słów i czynów :D
 

Rafał.Józefiak

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
26
Punkty reakcji
1
Miasto
Śląsk
Ja nie lubię kiedy moja kobieta grzebie mi po moich spodniach, a potem udaję że nie ma pojęcia gdzie są moje drobne, kiedy ją o nie pytam.
Denerwuje mnie też że cały czas mnie upomina abym po domu nie chodził w slipkach, jestem tego zdania-wolność Tomku w swoim domku.
A to to już mnie dobija, dzwoni do mnie i wydaję polecenia co mam teraz właśnie zrobić, kiedy ja dzwonię po prostu nie odbiera :D
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
http://www.kobieta.pl/uczucia-i-seks/psychologia/zobacz/artykul/czego-mezczyzni-nie-lubia-w-kobietach/ ;)
"Pytania w rodzaju: co robisz, o czym myślisz – są absolutnie zakazane. Męczą mnie i irytują. Bo co ci mam powiedzieć? Że przez większość czasu nie myślę o niczym? To mój ulubiony stan, musisz się z tym pogodzić."

hyhyhy. Tak. Co robisz, o czym myślisz to jedne z najdebilniejszych pytań :D

"Jeśli powiesz: Boże, jak tu gorąco – nie będzie dla mnie oczywiste, że prosisz o otwarcie okna. Najlepiej – powiedz, czego chcesz. Moja niedomyślność rozciąga się na wszystkie obszary życia. Jeśli widzę, że masz niezadowoloną minę i pytam: Co się stało?, a ty odpowiadasz: nic, to ja święcie wierzę w to, że nic się nie stało"

:)
 
S

stuk-puk

Guest
mnie wkurza w facetach jak facet jest polakiem...jak się można związać z takim wsiokiem, frajerem, biedakiem, jakim każdy polaczek jest?
 
Do góry